Teraz jest niedziela, 21 października 2018, 19:50

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 HP R817 - polecam, trochę sam zadziwiony tym co piszę :) 
Autor Wiadomość

Post HP R817 - polecam, trochę sam zadziwiony tym co piszę :)
Nie byłem do tej pory fanem aparatów HP. Drukarki i owszem najlepsze ale aparaty cóż... Tydzień temu trafił w moje ręce, firmowy, bo sam bym sobie nie kupił ;) aparat R817 i.... rewelacja, zaskoczenie. Dlaczego ?
Bo jest super mały i lekki,
bo ma porządną obudowę
bo jest szybki i szybko odświeża duży 2" czytelny ekran (bardzo tu zmiany w aparatach HP na lepsze :))
bo robi świetne filmy
bo ma 5x zoom optyczny i całkiem niezłe makro
bo jest przebanalnie prosty i intuicyjny w obsłudze
bo w końcu nie zżera akumulatorka (200 zdjęc na jednym ładowaniu + kilka filmów)
bo robi całkiem porządne zdjęcia jak na taką klasę aparatu
bo ma wewnętrzną pamięc i nawet jak zapomnimy karty to kilkanaście zdjęc i tak się uda zrobic :)

Ja przepraszam że może tak reklamowo, ale mnie ten aparacik zadziwił, na codzień korzystam z bardziej zaawansowanych sprzętów i nie poważałem aparatów HP dlatego teraz wewnętrznie czuję się zobligowany by trochę to odszczekac :)

Jeśli szukacie czegoś małego, prostego w obsłudze, wygodnego to trochę zdziwiony swoimi słowami :)) szczerze Wam polecam popatrzec na to pudełeczko :))

piątek, 26 sierpnia 2005, 00:07

Jak możesz wychwalać coś takiego jak HP. Ja nigdy bym się nie przyznał na tym forum, że mam HP R507 i jak na swoją klasę sprawuje się całkiem dobrze. Pomimo, że nie wszystko mi się w nim podoba, uważam, że nie ma się czego wstydzić na tle innych aparatów "renomowanych firm".

piątek, 26 sierpnia 2005, 09:24

zeby robic fotki to od razu trzeba miec Canona?! (sic!)

a ten 'cudny' HP ma manuala? :twisted:

poniedziałek, 29 sierpnia 2005, 16:05

Niestety, nawet obiektyw nie jest wymienny :cry:

wtorek, 30 sierpnia 2005, 08:09

Post ojjj
no przecież wiadomo, że Canon jest lepszy bo juz ma tam jakas tradycje, ale to nie znaczy ze trzeba dyskryminowac aparaty HP.:D:D:D Wiadomo tez ze HP mial slabe aparaty,ale jak na razie dorownuje takiemu Olympusowi czy Sony( ktory ma najdrozsze karty na rynku). HP 507 zdjecia są bardzo dobre. Poza tym chyba każdy zaczyna od sprzetu amatorskiego. Uwazam ze nie sztuka jest kupic sobie Soniacza H1 i od razu pstrykac niewiadomo jak cudne zdjecia.Powoli,powoli...:)
Wczesniej mialem aparat TRUST... God... to nawet chyba nie byla aparat:)))) Pozdraawiam!!!

wtorek, 30 sierpnia 2005, 10:17

racja. ale ja jednakowoż wolę mieć aparat firmy, która ma doświadczenie nawet z analogów. dlatego miałem małpe Olympusa a teraz czekam na Canona A510 ;-)

wtorek, 30 sierpnia 2005, 14:28

ten aparat mieści się w kieszeni od koszuli więc z przykrością zawiadamiam że nie ma wymiennego obiektywu, nie trzaska lustrem, nie ma logo canona, nie można mu założyć zewnętrznej lampy, ani super filtrów i tysiąca innych rzeczy :) hahahhaha
ale...

jest to wg mnie SUPER kompakt, aparat który przy swoich niewielkich rozmiarach daje 5x optyczny zooom :) 5Mpixeli, olbrzymi czytelny i szybki wyświetlacz, robi ładne zdjęci i super filmy 30 klatek w dużej rozdzielczości z działającym online zoomem. jest porządnie wykonany w świetnej obudowie i.... co do tego nie zmieniam zdania ! a miałem już małego ixusa i kieszonkowe minolty. Ten jest po prostu dobry :)))
To tylko fajny malutki kompakt i nijak porównywać go w innych klasach :))

ps: ma tryb manualny

środa, 7 września 2005, 16:46
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]