Teraz jest środa, 20 czerwca 2018, 02:05

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 hp pfotosmart 735 padł po dwóch dniach pomuszcie 
Autor Wiadomość

Post hp pfotosmart 735 padł po dwóch dniach pomuszcie
:twisted: jestem poprostu wściekły takiego zakupu to jeszcze nie zrobiłem kupiłem go bez gwarancji fakt ż3 za małe pieniądze ale to lipa obiektyw się nie schował pali się na nim wszystko co może po włączeniu na ekranie pojawia się komunikat E-106 i dalej nic prubowałem go zresetować i nic

środa, 7 września 2005, 10:53

HP się zepsuł - niemożliwe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

środa, 7 września 2005, 11:25

jak sie kupuje za grosze bez gwarancji to nie masz... gwarancji ze bedzie wszystko dzialac :wink:

środa, 7 września 2005, 11:44

Kupując okazyjnie trzeba się liczyć z ryzykiem.

Wyciągnij baterie, na kilka godzin(nawet dzień) następnie wsadź je z powrotem... jak się nie schowa to mu delikatnie spróbuj pomuc...

środa, 7 września 2005, 11:55

Kolejny zadowolony właściciel HP..... A później na forum ludzie się dziwią "co wy macie do tych HP? aparat dobry jak każdy inny a do tego tańszy!".
Pozostaje pogratulować zakupu i rzyczyć powodzenia w serwisie.

"kszychu już ktoœ ci wczeœniej napisał, ze nawet jak kupisz sprzet w polsce (np właœnie nikona) i potem koza ci zje instrukcję to nowej po polsku od dystrybutora nie dostaniesz i wtedy te 400zł masz jak znalazł" /jacek2004/

środa, 7 września 2005, 13:05

A później na forum ludzie się dziwią "co wy macie do tych HP? aparat dobry jak każdy inny a do tego tańszy!".

:wink: :wink: :wink:
ale jeśli koleś kupil taniej, do tego bez gwarancji to nie ma co sie dziwić :wink: Mial prawo sie zepsuć, mógl ale nie musial :wink:
Osobiście, to balbym sie kupować tak jak ,,marszi".
Mam Hp 507 i jak na razie jestem zadowolony, oby jak najdlużej :!: :!: :!:

środa, 7 września 2005, 13:22

le jeśli koleś kupil taniej, do tego bez gwarancji to nie ma co sie dziwić icon_wink.gif Mial prawo sie zepsuć, mógl ale nie musial

To rozumiem, że te na gwarancji się nie psują!? :lol: :lol:

środa, 7 września 2005, 13:37

chodzi mi o to ze, z jakiegos powodu byl tanszy i bez gwarancji :wink: :wink: :wink:

środa, 7 września 2005, 14:31

taa maja wbudowanego chipa ktory po uplywie gwarancji uruchamia funkcje "zepsuj wszystko" :)

środa, 7 września 2005, 14:33

marszi - do serwisu nawet nie jedź, nie warto, no chyba że wlejesz w siebie butelczynke nerwosolku - jak ci "rzucą" cenę zryczałtowaną to będzie śmiesznie, albo raczej nie.

Spróbuj znaleźć jakiś niehp-kowski serwis - może coś poradzą, jak nie to do smieci szrota i kup sobie aparat z prawdziwego zdarzenia, a ten wypadek potraktuj "edukacyjnie" ;).

Mam nadzieje ze już wiesz dlaczego wszyscy odradzają HP, pontony i inne egzotyki ;)

Powodzenia !

Do tej pory zginęło mi bez wyjaœnienia 3 posty !

środa, 7 września 2005, 16:07

Kupując coś bez gwarancji akceptujemy ryzyko że się popsuje :))))), albo tak nam się wydaje że akceptujemy bo w rzeczywistości to się nam wydaje że zepsuje się sąsiadowi a nie nam :).
Czemu nie potrafimy jak takie osły dardanelskie zrozumieć, że częścią ceny jest gwarancja ? czyli wzięcie na siebie przez producenta części napraw które wcale nie wynikają tylko z wad ukrytych ale także złego użytkowania, które trudno udowodnić.
Każdy sprzęt może się popsuć, a tu można mieć nawet wrażenie że sprzedający wiedział o wadzie sprzedając bez gwarancji !!
HP czy inny aparat może nie przeżyć pewnych działań użytkowników nie ma reguły, mercedesy też psują się bardzo często, częściej niż fordy :), dziwne że nikt nie przyjmuje tego do wiadomości, tylko gada głupoty :)

Nie zapłaciłeś za gwarancję płać za naprawy - Ty dokonałeś tego wyboru - nikt Cie nie zmuszał nie miej do nikogo pretensji !!!

środa, 7 września 2005, 16:36
rob208, mercedes jest przynajmniej luksusowy :D Jak Gilette wypuści linię aparatów które robią "ostre fotki" to też chętnie kupisz? Chcesz jeszcze wmówić że kupująć HP mam takie same dostać bubla co kupując Canona?

środa, 7 września 2005, 21:22

Jak Gilette wypuści linię aparatów które robią "ostre fotki" to też chętnie kupisz?

Już nie przesadzaj :lol: :lol: :lol:
Gilette to nie to samo co firma która ma styczność z elektroniką :wink:
Przestańcie dojeżdżać te HPki :!: :!: :!:
Wiadomo ze jest ryzyko jak sie kupuje bez gwarancji,do tego taniej:D :wink: :wink:

środa, 7 września 2005, 23:56

HP pewnie zrobił mnóstwo bubli, ale inni producenci też mają wpadki. Mogę np. sprzedać Canona A60 - oczywiście bez gwarancji - można brać w ciemno :D
Kupując sprzęt używany łatwo można popłynąć, przy sprzedaży można zataić mnóstwo wad. Przy nowym sprzęcie mamy dwa lata ochrony - jeżeli sprzedawca jest pewny, to jesteśmy w zupełnie innej sytuacji.

czwartek, 8 września 2005, 00:10

Gilette to nie to samo co firma która ma styczność z elektroniką :wink:
Przestańcie dojeżdżać te HPki :!: :!: :!:

Widzisz, w fotografii elektronika to nie wszystko. Osobiście wolę firmy, które od lat zajmują się sprzętem fotograficznym (optyka, elektronika, mechanika, oprogramowanie) i nie mogą sobie pozwolić na to, by wypuszczać buble.
Chociaż ostatnio jeden z takich filarów (KM) runął z wielkim hukiem :(
A co do producentów elektroniki: Pentagram robi np. świetne modemy analogowe i kiepskie aparaty.

"kszychu już ktoœ ci wczeœniej napisał, ze nawet jak kupisz sprzet w polsce (np właœnie nikona) i potem koza ci zje instrukcję to nowej po polsku od dystrybutora nie dostaniesz i wtedy te 400zł masz jak znalazł" /jacek2004/

czwartek, 8 września 2005, 09:28
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona