Teraz jest środa, 27 maja 2020, 17:43

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 hp pfotosmart 735 padł po dwóch dniach pomuszcie 
Autor Wiadomość
Moderator

Chociaż ostatnio jeden z takich filarów (KM) runął z wielkim hukiem

Że co???

czwartek, 8 września 2005, 09:38

kszychu napisał(a):

Że co???

Że seria Z od 3 w górę.

"kszychu już ktoœ ci wczeœniej napisał, ze nawet jak kupisz sprzet w polsce (np właœnie nikona) i potem koza ci zje instrukcję to nowej po polsku od dystrybutora nie dostaniesz i wtedy te 400zł masz jak znalazł" /jacek2004/

czwartek, 8 września 2005, 09:43

Oczywiste ze chodzi nie tylko o elektronike, i ja dobrze o tym wiem :lol: :lol: :lol:
Ale Artuj pisal o Gilette(sic!) a nie o Pentegramie :lol:
I nie ma co porównywać golarek do aparatów :lol: :lol:

czwartek, 8 września 2005, 10:19

Panowie, a kto Wam powiedział, że HP osobiście robi aparaty ??
Jeśli uważacie że HP robi optykę, elektronikę oprogramowanie, matrycę itp. to wybaczcie ale jesteście naiwni jak golden retrivery :))))
Trochę wysiłku w poczytanie a nie trzeba specjalnie szukać bo to jest napisane nawet na aparacie !!!
Aparaty HP składają się z elementów różnych renomowanych firm złożonych razem, oprogramowanych wg BARDZO DOBRYM intuicyjnym dziecinnie prostym oprogramowaniem współpracującym świetnie z innymi multimediami.
Jeśli ktoś tego nie zauważył to HP celuje w klienta, który nie jest pasjonatem fotografii, nie jest nawet amatorem fotografii, a jest zwykłym człowiekiem, który aparat traktuje, nie jak przydrożną kapliczkę do kontemplacji ;) ale narzędzie do prostego szybkiego bezstresowego robienia zdjęć. Narzędzie, w którym nie jest ważne co to jest przesłona, czasy migawki, ogniskowa i to wszystko czym tu na tych forach się podniecamy (ja też) ale to by jak najprościej robiło dobre łatwe do wydruku, wywołania zdjęcia.
Osobiście uważam, że po ciężkich początkach HP idzie coraz lepiej aparaty są coraz lepsze a HP uczy się świetnie na swoich błędach. Ostatnio jednym z moich aparatów jest R817 i jest to wg jeden z najlepszych aparatów w swojej klasie. Co do usterkowości to przepraszam ale akurat tej firmie trudno zarzucić, że jest gorsza od innych.

Moje aparaty obecnie to:
HP R817
Minolta Dimage 404
Fuji Finepix 5500
i w planach nieodległych Minolta 5D5

Robert

czwartek, 8 września 2005, 10:19

nie wiem skad bierze sie ta masa ludzi ktorzy zarzucaja wszystkim aparatom ze sa nieprofesjonalne, psuja sie i w ogole maja pelno wad a ich sprzet to masa zalet i ohy i ahy taki fajny sprzet,
po pierwsze nie kazdy potrzebuje sprzetu np do dziennikarstwa prasowego a po drugie i co chyba najwazniejsze nie kazdego stac na sprzet, gdybym tylko mogl sobie kupic taki aparat jaki mi sie marzy bylbym szczesliwym czlowiekiem ale nie moge wiec jade na tym na co mnie stac,
a tak w ogole to nie aparat robi zdjecia tylko czlowiek ale dla wielu istotna jest tylko marka i pojecie to maja tylko o wersji oprogramowania

czwartek, 8 września 2005, 10:25
Moderator

Vendeur napisał(a):
kszychu napisał(a):

Że co???

Że seria Z od 3 w górę.

No i co z tego?

Czy rozumiesz pojęć jakich używasz? Runięcie filaru, to raczej załamanie się firmy. Minolta ma się idealnie. Nawet jeśli jej UZ nie były idealne, to i tak są na czasie i zbytnio nie odbiegają od konkurencji. Poza tym tańsze modele jak Z10 nadrobiły gorsze notowania Z3,Z5.

A znasz jakieś inne modele jeszcze? Może kompakty? Hybrydy?

Rozumiem, że o lustrach koncernu także nie słyszałeś... D5D jeszcze dobrze na rynek nie wszedł, a i tak nie można go łatwo dostać, bo ludzie wykupują.

Nie nazwałbym tego jakimkolwiek załamaniem, jedynie małą pomyłką w jednej z dziedzin.

czwartek, 8 września 2005, 10:32

Ja mam canona a510 i zacioł mu się obiektyw z niczego. Całe szczęście że naprawa serwisowa odbyła się szybko i sprawnie bez ponoszenia kosztow przezemnie i klucenia sie o swoje - na poczatku bylem zly na Canona - bo przeciez to Canon i nie ma prawa sie popsuc , ale nie ma firmy która robi bezawaryjne produkty !!! Wszystko zależy od serwisu jak podchodzi do klijenta - czy probuje odzyskac jego zufanie szybko naprawiajac sprzet czy traktuje go jak zło konieczne i za wszelką cene chce udowodnic ze usterka to wina uzytkownika. A co do wyboru aparatu to każdy kupuje to na co go stać - ja np. zbierałem sobie na lustrzaneczke cyfrową 350D i jakiś obiektywik do tego - ale niestety pojawiły sie inne priorytety w życiu jak założenie instalacji gazowej do fury ze względu na rosnące ceny paliw, i opłacenie czesnego za semestr magisterki :? ciężko żyje się w tym kraju no ale cuz - nie samym aparatem człowiek żyje. Może jak człowiek jakiś dochodowy mini biznes rozkręci to sobie pozwoli na jakieś caco :wink:

czwartek, 8 września 2005, 17:15

Post padnięty hp 735 bez gwarancji
to powiem wam że nie napisaliście mi nic co mogło mi się przydać w naprawieniu tego sprzętu poprostu po wielu kłopotliwych sytuacjach rozebrałem go sam i okazało się że E-106 kture było widoczne na ekranie to poprosty zacięty obiektyw który sie wcześniej nie wysówał wiec łatwo było to naprawić teraz chodzi ok

poniedziałek, 12 września 2005, 12:40

Widzicie jaki HP ma sprzęcik, ,,zrób to sam'' :wink:
To mi się podoba :wink:

poniedziałek, 12 września 2005, 12:53

"kszychu już ktoœ ci wczeœniej napisał, ze nawet jak kupisz sprzet w polsce (np właœnie nikona) i potem koza ci zje instrukcję to nowej po polsku od dystrybutora nie dostaniesz i wtedy te 400zł masz jak znalazł" /jacek2004/

poniedziałek, 12 września 2005, 13:20

ale Ty nie prosiłeś o pomoc :) dlatego Ci nie pomagaliśmy tylko pletliśmy nic empatii :) łącząc się z Tobą w bólu :)

ważne, że działa :)

poniedziałek, 12 września 2005, 20:52

wtorek, 13 września 2005, 12:16

moge naprawic ten aparat za rozsadna cene. pozdrawiam ski@vp.pl

czwartek, 17 listopada 2005, 17:53
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2