Teraz jest niedziela, 21 października 2018, 19:46

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Naprawa aparatów HP. POMOCY 
Autor Wiadomość
Post Naprawa aparatów HP. POMOCY
Poszukuję miejsca w Warszawie lub okolicach gdzie można by naprawić aparat HP 850. Czy może ktoś słyszał coś. Wiem że jest firmowy serwis na Jagiellońskiej ale wolał bym u nich nie naprawiać ze względu na koszt(aparat jest po gwarancji). Więc jeżeli ktoś słyszał o zakładzie naprawiającym aparaty HP to będę wdzięczny za informację. W moim aparacie uszkodzony jest najprawdopodobniej włącznik (zamiast czterech oryginalnych nastawień ma ich aktualnie ok 8 :) i zgrzyta przy zmianach pozycji; to skutki sylwestra). Zaznaczam iż na necie szukam od ok 3 dni i nie znalazłem nic interesującego (nie licząc Gdańska ale trochę daleko)

poniedziałek, 12 stycznia 2004, 11:22
Moderator

Zależy od samej usterki. Bo jeśli ten przełącznik nie jest fizycznie uszkodzony i potrzebuje tylko jakiejś regulacji, to myślę, że w zwykłym zakładnie elektronicznym to zrobią :)

poniedziałek, 12 stycznia 2004, 15:37
Mam uszkodzony HP 850 i wiem jak jest zbudowany w środku.Przelacznik jest zrobiony bardzo prosto i jest bardzo delikatny. Blaszka smigajaca po kilku polach na laminacie. Jest jeszcze maly szczegol :) Za tymi polami sa 2 tranzystory i malusi uklad scalony.Skoro w opisanym uszkodzeniu zrobilo sie nagle 8 pozycji to moge sie zalozyc ze calosc zostala uszkodzona czyli blaszka powyginana lub calkowicie polamana,czesci plastykowe samego przelacznika polamane i pokiereszowane sciezki laczace to wszystko w calosc.Uwaga !!! Plastyk jest nie do sklejenia via Kropelka i podobne. po sklejeniu odpada ( nie wiaze sie ze soba ,takie male zabezpieczenie przez HP) Samodzielna naprawa skonczy sie uszkodzeniem reszty gdyz sciezki sa bardzo blisko siebie i nadwyraz cienkie a kombinowanie lutownica nic nie da. Ten element jak i inne czesci aparatu ktore najczesciej ulegaja uszkodzeniu sa nie do zdobycia w serwisie HP a tymbardziej w firmie DACPOL , jedynym przedstawicielem zajmujacym sie sprzedaza czesci do HP. Jedyne co ta firma moze sprzedac to akumulatorki, zasilacze, wyswietlacz LCD duzy i wizjer do HP 850 ale najwiecej towaru zamiennego maja do drukarek. :(((

Jezeli jestes zainteresowany sprzedaniem go za rozsadne pieniadze mozemy sie dogadac gdyz do mojego potrzebuje calego obiektywu lub przekladni znajdujacej sie w nim i powodujacej wysuniecie obiektywu i sterowanie zoomem.
Na szukaniu czesci do niego po serwisach (roznych firm z aparatami cyfrowymi) stracilem okolo 8 miesiecy i zawsze odprawiali mnie z kwitkiem wiec szukanie czesci mozesz sobie darowac bo nigdzie ich nie dostaniesz ale tez mozesz kupic inny HP 850 na czesci i podmienic uszkodzony element . Innego rozwiazana nie znajdziesz :(((

Moje namiary co do kontaktu to :

GG: 785639 po 18:00
tel kom 0502640558
mail: lazer@poczta.fm

-------------------------------------------
http://www.pink-panther.prv.pl

sobota, 17 stycznia 2004, 02:32
Post Re: Naprawa aparatów HP. POMOCY
dawca_nerek napisał(a):
Poszukuję miejsca w Warszawie lub okolicach gdzie można by naprawić aparat HP 850. Czy może ktoś słyszał coś. Wiem że jest firmowy serwis na Jagiellońskiej ale wolał bym u nich nie naprawiać ze względu na koszt(aparat jest po gwarancji). Więc jeżeli ktoś słyszał o zakładzie naprawiającym aparaty HP to będę wdzięczny za informację. W moim aparacie uszkodzony jest najprawdopodobniej włącznik (zamiast czterech oryginalnych nastawień ma ich aktualnie ok 8 :) i zgrzyta przy zmianach pozycji; to skutki sylwestra). Zaznaczam iż na necie szukam od ok 3 dni i nie znalazłem nic interesującego (nie licząc Gdańska ale trochę daleko)

Czy możesz mi podać adres lub telefon do tego serwisu w Gdańsku.
Dzięki z góry.

środa, 1 grudnia 2004, 19:58

moge naprawic ten aparat za rozsadna cene. pozdrawiam ski@vp.pl

czwartek, 17 listopada 2005, 18:00
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]