Teraz jest środa, 21 listopada 2018, 14:09

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 HP945 
Autor Wiadomość
Post HP945
Czy ktoś miał w ręce HP945 ?
Mam zamiar go kupić ale nie wiem czy warto ?
Proszę o opinie.

sobota, 17 stycznia 2004, 13:49
NIE WARTO! nIGDY W ŻYCIU HP!! TO BEDZIE TWOJ NAJWIEKSZY BLAD JAK TO KUPISZ. POLECAM SONY,CANON,MINOLTA,OLYMPUS.

niedziela, 18 stycznia 2004, 19:42

Polecone marki aparatów to niekoniecznie :) w takiej kolejności , ale rzeczywiście HP lubią się psuć, a z serwisem to wiadomo jak jest. Tu na forum można o tym poczytać... :!: :!: Ja też polecałbym coś innego...
W sumie to nawet sam się kiedyś zastanawiałem nad HP-kiem, ale w pore mi go wybito z głowy. Mam znajomych, którzy nie zabardzo byli zadowoleni z HP, np. 850, ze wspomnianego 945 też, ale i też tańszych modeli. Nie wiem może to była kwestia egzemplaży, ale trochę ich było więc...
Może i dobre zdjęcia potrafi zrobić 945, ale ogólnie nie mam przekonania do HP. Lepiej chyba wychodzi Im produkcja drukarek....:) Choć może trafi się egzemplarz, który nigdy nie "zachoruje"...
Ale napewno wybrałbym markę słynącą z aparatów np. Canon czy Minolta..!
Moja rada to poczytać inne opinie, jest ich tu wiele.

Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru. :):)

poniedziałek, 19 stycznia 2004, 01:38

A ja znam kilka osób, które mają hp 850 i są zadowolone...

poniedziałek, 19 stycznia 2004, 23:44
Tez mialem HP 850 i bylem zadowolony ale do czasu. Kiedys tam na Placu Zamkowym (starym miescie w Warszawie) chcialem cyknac sobie pare fotek ale podeszlo do mnie paru pajacow ktorym sie on spodobal. Najprosciej mowiac chieli mi go skroic ale godzac sie z myslami ze jak zabiora mi go bede dalej splacal raty i nigdy go nie odzyskam, powiedzialem kolesiowi zeby go zlapal jak chce go dostac, ale zucilem go tak aby upadl na ziemie i ulegl uszkodzeniu liczac ze tylko sie podrapie i dadza mi spokoj i odejda. No i tak sie stalo :( Spadl na obiektyw i uszkodzily sie w nim tryby w przekladni sterujace wysunieciem obietywu. Na soczewkach nie ma sladu uszkodzen typu zadrapanie czy przekoszenie gdyz przed rzuceniem zalozylem na obiektyw przyslone ( nie mylic z przeslona ) . Przez okres czasu ktory go mialem bylem z niego zadowolony gdyz robil naprawde dobre jakosciowo zdjecia i pewnie robil by dalej gdyby nie ten smutny wypadek.

środa, 18 lutego 2004, 21:46

instrukcja
http://www.hp.com.pl/files/instruction/ps945_manual_pl.pdf

Strona uzytkowników, duże galerie, linki do testów
http://www.hp945.com/

:wink:

piątek, 20 lutego 2004, 00:31
Mój znajomy ma HP, jest bardzo zadowolony, ja bawiłem się nim przez pare godzin i dla mnie ma pare minusow, jak :
- tylko dwie rozdzielczosci : 5 i 1 mega
- filmiki tylko do 1 minuty
- dosc długo ostrzy zdjecia - łatwo poruszyć.

sobota, 21 lutego 2004, 20:10

Ja mam od niedawna ten model, sprawuje się dosyc dobrze, ale słusznie ktoś zauważył, że kiepsko ostrzy.. czasami focus mu wariuje..lampa nie doswietla tła i wogóle, jeżeli są kłopoty z serwisem, to chce go spylic, tym bardziej że nie mam gwarancji..
jedno pytanko, może ktos wie, co trzeba zrobic, żeby ogladac filmy nagrane tym aparatem w kompie, bo próbowałem to robic różnymi programami i nie idzie..

środa, 15 grudnia 2004, 20:20

Posiadam HP945 od 4 miesięcy ,ogólnie jestem z niego zadowolony.
-robi dobre zdjęcia makro
-ostrość zdjęć jest bardzo dobra
-długość filmików zależy od wielkości karty SD
wady
-dosyć długie ostrzenie zdjęć szczególnie przy słabo naładowanych akumulatorkach
najlepiej kupić akumulatorki o większej pojemności np.2300

Karollo - ja oglądam filmiki z HP w Windows Media Playerze

czwartek, 3 marca 2005, 22:12

Poprzednio posiadałem Trusta -4Mgpixele ale HP 945 z 8 krotnym zoomem optycznym bije go pod każdym względem
Programy automatyczne do robienia fotek są dobre ale manualne ustawienia dają większe możliwości robienia dobrych fotek.

pozdrawiam

czwartek, 3 marca 2005, 22:22

-długość filmików zależy od wielkości karty SD

To dziwne, bo w moim HPeku filmy można nagrywać tylko do długości 1 min. bez względu na pojemność karty..

piątek, 4 marca 2005, 15:35

cześć na karcie standartowej HP 32MB filmik trwa 1:33 minuty zdjęcia w rozdzielczości 1Mega pixela to 73 w rozdzielczości 5 Mega to 42 fotki.
Na karcie 128MB firmy Kingston filmik trwa 6:28 minuty,zdjęcia w rozdzielczości 5 Megapixeli to 175 fotek a w rozdzielczości 1Megapixela to 306 fotek.
Nie wiem co Ci poradzić może ściągnąć nowe opragromowanie ze strony HP albo popytaj gdzieś w serwisielub sklepie komputerowym .
pozdrawiam
HP 945

sobota, 5 marca 2005, 17:37

Nagroda DIMA w Orlando dla aparatu HPphotosmart 945 :!: i innych modeli HP oraz dwóch modeli Konika Minolta.
To chyba coś znaczy

pozdrawiam :)

sobota, 5 marca 2005, 23:18

Pewnie że coś znaczy. Miałem wcześniej tez HP i to był przykry wynalazek. Teraz mam HP 945 i jestem bardzo zadowolony. Po wczesniejszych doświadczeniach z HP myślałem że nie zaufam nigdy tej marce już. Odziwo w sklepie gdy wziąłem go do łap pobawiłem sie to przypadł mi do gustu. Doskonale lezy w dłoni. Zdjęcia robi lepsze od G5 przynajmniej w moim odczuciu.

poniedziałek, 7 marca 2005, 12:40

Karollo żle napisałem filmiki w HP 945 trwają 1 minutę ale na większej karcie możesz jednominutowych nagrać więcej.
Dla długich filmów lepsza jest jesdnak kamera wideo
pozdrawiam

wtorek, 8 marca 2005, 22:13
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona