Teraz jest niedziela, 24 czerwca 2018, 06:49

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 HP Photosmart 735 uszkodzony po 2 dniach ?? 
Autor Wiadomość
Post HP Photosmart 735 uszkodzony po 2 dniach ??
Kupilem 3 dni temu HP 735, baterie wyczerpaly sie bardzo szybki...

po zamianie na nowe, aparat nie chowa obiektywu,
wlacza matryce i po chwili ja wylacza...

wyswietlacz LCD z funkcjami wyswietla wszystko co moze..krzaki

czyzby HP735 to niedorobka, prototyp

oddam go do serwisu.... zreszta nie mam juz pewnosci czy nie zawiesi sie znowu...

czy mam go sprzedac..i kupic cos lepszego(NIEZAWODNEGO) innej firmy??

prosze o komentarz...

czwartek, 29 maja 2003, 12:58

piątek, 30 maja 2003, 08:58

Ja również kupilem niedawno ten model i nic sie jeszcze nie zepsuło.

To prawda, że bateria leci bardzo szybko, ale jest to wina wyświetlacza, który dużo pobiera energii.

Poza tym jest wszystko ok i jak najbardziej jestem z niego zadowolony.

Lukas

sobota, 31 maja 2003, 09:24
Post Rozczarowanie
Ale dajecie w dupę!
Już jutro miałęm kupić tego HP 735 a tu taki tekst, że się popsół po dwóch dniach. No i nie wiem co robić. Czy szarpać się na tego Olympusa C350?

czwartek, 5 czerwca 2003, 21:46
hp jest spoko napewno lepszy niż poprzednik bo ma optyke z Pentaxa
pozatym jest malusi i fajnusi.
jedyną wade ktura mozna mu zarzucić w tej katwgori cenowej to pamięc security digital która jest dwukrotnie droższa od compact flashów
ale pozatym ok
kupuje go na wakacje albo jak sie uda to kupie 850 bo to już kozaczny sprzęcik
:twisted:

czwartek, 5 czerwca 2003, 22:06
Post HP735
Mam zamiar kupić także taki aparat HP735.
Byłem ostatnio w Media M. i tam facet pokazywał mi ten model który nie chował obiektywu i okazało się że był uszkodzony.
Twierdził że te modele nie psują się a problemy były z wadliwymi HP 850. Teraz widzę kolejny przykład z tym samym problemem z HP 735 i nie wiem co myśleć. Z tydzień mam zamiar zakupić taki sprzęt i chciałbym się dowiedzieć jak innym on się sprawuje. Z tego co widziałem w sieci to jest to jedyny aparat w tej cenie z tak dużą ilością ręcznych nastaw.

piątek, 6 czerwca 2003, 23:55
Post HP735
Ja mam taki sprzęt od 3 tygodni niezła maszynka

wtorek, 10 czerwca 2003, 14:28
Post HP735
Ja mam taki sprzęt od 3 tygodni niezła maszynka, ale poszukujędo niej instrukcji obsługi w języku polskim, gdyby ktoś znł adres strony gdzie mogę ją znależć to proszę o informacje na forum.

wtorek, 10 czerwca 2003, 14:30
Post To nieporozumienie
Witam wszystkich, Szanowni Państwo !!! To nie jest problem aparatu tylko baterii. Na 100% zostały założone baterie zwykłe a nie alkaliczne. Proszę założyć alkaliczne np. Duracela albo Energizera i problem zniknie. Po prostu zwykłe bateryjki nie wytrzymują obciążenia związanego ze startem całego aparatu i aparat jest wyłączany. Na prawdę jest to bardzo dobry sprzęt, sprzedałem już kilka egzemplarzy i również miałem taką przygodę.Sugeruję kupno od razu zestawu akumulatorów min 1600 mAh a najlepiej 2000 mAh np. Hama obecnie w promocji w pasażu na onecie w cenie 155 PLN z ładowarką.

środa, 11 czerwca 2003, 01:03
Post HP 735 naprawiony!!
HP 735 zostal wymieniony na nowy!! ten egzemplarz dziala bez zarzutu... serwis stwierdzil ze byla wada...

sugestie dotyczace zlych baterii BYLY zatem NIETRAFIONE ;-(

widac niektorzy uzytkownicy forum nawet w tym poscie sie reklamuja..
a chyba nie oto chodzi...

BTW... HP735 mozna kupic taniej, i to w sklepie !!! w warszawie...

środa, 11 czerwca 2003, 10:36
Post HP735
Mam również tego hapeciaka od kilku tygodni.
Całkiem milutki sprzęcik, jednak lubiący dużo sztrumu ;-)
Na byle jakich bateriach robi 4 zdjęcia, na alkalicznych firmówkach około 9-10, na akumulatorkach Ni-Cd około 10, a na Ni-MH 1700mA/h nawet 35
W dobrze zaopatrzonych supermarketach jest promocja na cztery aka GP
1600mA/h plus ładowara za 90zł!!!!
Warto to zakupić.
Aparacik robi świetne zdjęcia makro i plenerowe.
Zaletą kart SD jest wykorzystanie całej przepustowości USB 2.0.
Nietety są dosyć drogie
Głupotą konstrukcyjną tego aparatu jest brak sumowania wewnętrznej pamiątki z kartą SD. Można sobie i z tym poradzić.
Na 64MB-towej karcie SD mieści się 40 zdjęć najwyższej jakości.
Po zrobieniu 40 zdjęć wyciągamy kartę i możemy zrobić jeszcze kolejnych 12.

piątek, 13 czerwca 2003, 09:16
Post Znam odpowiedż na pytanie od ROBERTA!!!!!!
Osobiście zamieżam kupić ten model bo tan który mam(620) jast całkowicie AUTOmatem.

piątek, 13 czerwca 2003, 17:59
mam już ten aparacik i szczeżemuwiąc jestem w nim zakochany :D
ten aparacik naprawde wart jest tej ceny
a propo tego adresiku z instrukcja obslugi sprawdzilem co podal tamten gosciu .koleś wskazal na ulotke informacyjna a nie na instrukcje obslugi

sobota, 14 czerwca 2003, 15:05
Post 735
Kupilem hp735 wczoraj. dzialal 4 godziny ( na bat. alkalicznych). Po tym czasie ni z tego ni z owego wylaczyl sie, niechowajac obiektywu. Teraz wlacza sie na ulamek sekundy...czasem zawiesza sie i pokazuje cala palete znakow na gornym display'u. Wiec jak widac jest to raczej wada fabryczna.

niedziela, 15 czerwca 2003, 14:30
Post funkcja video
Mam pytanie co do zapisu w formacie mpg. W danych technicznych jest napisane, że ogranicza go wielkosc karty pamięci. Chodzi o tę pamięć wbudowaną, czy o każdą inną dołożoną? Bo 16 mb filmu to żadna rewelacja (tak samo dźwięku). Oczywiście nie traktujcie mnie jak szaleńca, który próbuje zastąpić kamerę i dyktafon aparatem :P

niedziela, 15 czerwca 2003, 17:59
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona