Teraz jest środa, 29 stycznia 2020, 19:35

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 HP Photosmart 735 uszkodzony po 2 dniach ?? 
Autor Wiadomość
Post Pytanie o ilość zdjęć
Mam pytanie, ile wam pokazuje aparat możliwych do wykonania zdjęć wyłącznie w pamięci wewnętrznej. W instrukcjach jest napisane, że najwyższej jakości można zrobić 12 a mój egzemplarz pokazuje 8. W sklepie twierdzą, że wszystkie tak mają. Jak jest w przypadku Waszych aparatów.

poniedziałek, 16 czerwca 2003, 19:14
Post [i]735[/i]
8) Ja już nie wiem, napaliłem sie na ten aparacij jak ch.... chciałem go kupić w wakacje a tu takie teksty: a to baterie siadają , a to obiektyw się nie chowa, sam już nie wiem. Może by tak Kodak CX 430 ?

wtorek, 17 czerwca 2003, 11:18
Post hp 735
kupilismy 735, plus 64 pamieci Kingstona Securite digital, sumuje nam pamiec - na tych 80 mega mozna zrobic 60 zdjec najwyzszej jakosci, niestety, na bateriach dołączonych w zestawie wytrwał 3 godziny, teraz na akumulatorkach 2000 zrobilismy 23 zdjecia i jeszcze troche zyjwe, mysle ze produkt lekko przereklamowany i zaczynamy zalowac ze go kupilismy :(

środa, 18 czerwca 2003, 22:08

mam hpeka i jestem z niego zadowolony.Czytajcie instrukcje w języku polskim jest na płytce.Wideo zapisze tyle ile ma miejsca na karcie.
Faktem jest że na prąd ma duży apetyt lecz jak się zapłaciło za aparat to i na akmulatory też się znajdzie.Polecam te 2000 mA i to dwa komplety.
Życzę przyjemnej zabawy.

czwartek, 19 czerwca 2003, 20:34
Post HP 735
:D Szczeze powiem ze "przeorałem" całego neta w poszukiwaniu dobrej cyfry za dobra cene, aparacik szukałem dość długo i dośc długo czekałem z kupnem dlatego że cyfrówki sa coraz lepiej wyposarzane za rozsądną cenę. Kupiłem HP 735 dlatego ze obecnie niema lepiej wyposarzonego aparaciku za taką cene, cały czas byłem napalony na sony p - 52 ale za sony niestety przepłacamy, a HP 735 ma obiektyw pentaxa i co najważniejsze matryce 3.2 MP, przyda sie do druku, można miec pretensje o baterie ale poprostu każda jedna cyfrówka potrzebuje akumulatorki także do hp wystarczy miec mały zapasik i problem znika, niemożna miec wszystkiego za taką cene. Sony z tymi funkcjami kosztuje 2300 zł. Naprawdę polecam hp 735 obecnie moim zdaniem najlepszy aparacik w klasie "B" za rozsądną cene. Ja kupiłem za 1299 zł.

piątek, 20 czerwca 2003, 15:33
Post Re: HP735
Robert napisał(a):
Ja mam taki sprzęt od 3 tygodni niezła maszynka, ale poszukujędo niej instrukcji obsługi w języku polskim, gdyby ktoś znł adres strony gdzie mogę ją znależć to proszę o informacje na forum.

Dostałam instrukcje z HP (po wybraniu linku do instrukcji okazało się że nie ma takiej strony, napisałam więc do nich o błędzie i dostałam instrukcję e-mailem)

poniedziałek, 23 czerwca 2003, 13:16
Post 735 totalna porażka
po przeczytaniu tych wszystkich opini o HP 735 dałem sobie z nim spokój
a byłem na niego bardzo napalony obecnie mam Umaxa 540 robi zdięcia za....ste i po przeczytaniu tych opini małbym go zamienic na cos co się zawiesza blokuje i niewiadomo co jeszcze ( z deszczu pod rynne )
zostane z Umaxem poczekam aż poprawią błędy lub kupie sobie Minolte E223

poniedziałek, 23 czerwca 2003, 18:34
Post hp 735
mam ten aparat od tygodnie i jestem bardzo zadowolony.Akumulatorki 1850ma starczają na ok 50 zdjęc z dwoma gwiazdkami to chyba dobry wynik.Wszystko działa ok'.Zdjęcia rewelacja.Za taka cenę !!!!

poniedziałek, 23 czerwca 2003, 20:15
Post Re: hp 735
bardzo zalezy mi na kupnie taniej ale w miare dobrej cyfrówki gdyz za pare miesiecy ma urodzic mi sie dziecko a kazdy chce miec wtedy aparat pod reką.Juz byłem zdecydowany na HP 735 bo naprawde za tą cene nie kupi sie innego aparatu z taką iloscią funkcji i jakością zdjec bo tego zazucic mu nie mozna, ale te baterie i karta SD którą koniecznie trzeba dokupic nie wspominajac o tym ze jest to mocno awaryjny sprzęt. Nie wiem juz czy kupic jakis inny aparat czy moze czekac na nową oferte HP może juz poprawioną :?: :roll:

wtorek, 24 czerwca 2003, 22:56
Post chyba głupi problem
Mam wielką prośbę do użytkowników hp735 napiszcie jaki kolor ma przesłona na obiektywie. Wydawało mi się że jak go kupiłem była srebrna a teraz jest biała, jakieś czary. Napiszcie proszę to głupota ale mi spać nie daje.

czwartek, 3 lipca 2003, 13:44
Post hp
Ja też kupiłam kilka dni temu ten aparat, ale robi zdjęcia z kiepską ostrością, mieliśmy jego poprzednika i zdjęcia były o wiele lepsze! Nie wiem co się dzieje... podobno z nim są takie problemy???

piątek, 4 lipca 2003, 17:48
Post hp 735
Kupiłem HP 735 + akumulatorki + ładowarka + karta 64 MB i jestem bardzo zadowolony. Za taką cenę nie da się kupić lepszego sprzętu z 3-megapikselową matrycą.
Mam tylko jeden problem. Po pewnym czasie zaczeła działać sprężynka w otworze na kartę pamięci. Początkowo karta wsuwała się dość luźno ale kontakt był. Teraz sprężynka usiłuje wyrzucić kartę na zewnątrz i trzeba trochę kombinować, żeby karta zatrzasneła się w komorze. Czy ktoś miał podobny problem?

poniedziałek, 7 lipca 2003, 10:34
Czy ktos z urzytkownikow HP 735 robil zdjecia w nocy, tzn powiedzmy ulice oswietlona latarniami. Prosze o opisanie zdjecia lub ewentualnie o link do niego. Prosze o to gdyz jak robilem zdjecie w nocy to na zdjeciu pojawilo sie bardzo duzo jasno niebieskich punktow ktorych nie powinno byc.

poniedziałek, 7 lipca 2003, 16:59
Post Re: 735
To nie wada fabryczna...((aparaty cyfrowe) i do tego z zoomem) dzialaja tylko na akumulatorach i to mocnych.... przynajmniej 1200 pojemnosci bo lampa swoje zre, jeszcze wiecej silnik wysowanego obiektywu a najwiecej LCD... kiedy baterie sa zbyt slabe to aparat nie zdazy schowac obiektywu i trzeba miec ze soba ze 2 komplety akumulatorow zeby przynajmniej go schowac i nie uszkodzic....a poza tym to poco ci wlaczony LCD do zdiec, po pstrykniecu i tak wlacza sie na chile i widac co zrobiles a bateria cala O... Pozdrawiam...

środa, 9 lipca 2003, 20:12
Post Też padł obiektyw
na drugi dzień. Po włączeniu wysunął obiektyw z chrobotaniem, zaraz zaczął go chować.. ale niestety nie do końca i się wyłączył. Po godzinnym odpoczynku z wyjętymi bateriami na wyświetlaczu (tym z tyłu) pokazuje się niebieskie logo, a pod nim napis "E106".
i tyle...
Jutro zobaczę co na to serwis. I zastanawiam się czy skorzystać z rękojmi czy gwarancji. A generalnie jestem wkurw... z powodu takiej przygody.
więc zastanówcie się przyszli użytkownicy tego modelu zanim go kupicie.
Dam znać o finale sprawy.

poniedziałek, 14 lipca 2003, 19:41
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona