Teraz jest poniedziałek, 20 stycznia 2020, 12:23

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 HP Photosmart 735 uszkodzony po 2 dniach ?? 
Autor Wiadomość
Post hm......
Mam ten aparat od jakiegos juz czasu. Niegdys wypowiadalem sie negatywnie na jego temat przez przeczytanie o nim recenzji... Ale mimo wszystko kupielm go, po pierwsze ze wzgledu na cene, a po drugie za jego parametry, a po trzecie widzialem zdjecia nim robione i wiecie co...? Ja nim uzyskuje znacznie lepsze efekty niz te co widzialem :) Naprawde jestem z niego dumny. A to ze niektore cyfrzaki bywaja wadliwe, to tak jak wszystko. Ostatnio spalil mi sie procek w kompie...
Moj HP nic mi jeszcze przykrego nie zrobil. Dokupilem do niego 4 akumulatory 2100 mAh Ni-MH i ladowarke, pamiec SD 128 i fajny statyw. Ciesze sie z tego sprzetu bardzo, niczym sie nie przejmuje, a jezeli chodzi o ta energochlonnosc, o ktorej juz naczytalem sie do bulu to powiem krotko, wcale tego nie odczuwam przy tych akumulatorach. Tak naprawde to ani razu jeszcze na nich mi sie sam nie wylaczyl. A jak pokazuje, ze baterie juz czas najwyzszy wimienic to jeszcze robie na tym spokojnie z 20 fotek,a moze i wiecej tego nie wiem bo juz wkladam nowe aku. a stare sie laduja. Polecam bardzo ten aparat. Mozna narawde wyrabiac nim cuda. Wszystko zalezy uchwyconego momentu, wyobrazni i dobremu oku ;)
Pozdrawiam.

wtorek, 15 lipca 2003, 00:56
Post hp 735
Witam serdecznie !!!
Kupiłem HP 735 tydzień temu i jestem bardzo zadowolony. Zdjęcia są doskonałej jakości zarówno te wykonywane w plenerze jak i w pomieszczeniu. Zasilam aparat akumulatorkami NI-MH 2000mAh i robię na nich około 60 zdjęć w pomieszczeniu (lampa, bez LCD). Sprzęt kupiłem w firmie Vobis. Pozdrawiam czytelników.
ps. Chętnie wymienię spostrzeżenia e-mail: sq9fip@interia.pl

wtorek, 15 lipca 2003, 06:58
Post HP 735
Jestem szczęśliwym posiadaczem HP735.To bardzo fajny aparat.Zoom optyczny działa wspaniale i można dzięki niemu robić niezłe fotki.Jeśli chodzi o nie chowający się obiektyw, szybko wyczerpujące się baterie czy inne tego typu pierdoły to powiem,że jedynym dobrym rozwiązaniem jest zakup akumulatorków.Na moich 2000 mAh mogę ustrzelić około 100 fotek a może i więcej,tak więc polecam od razu zakup akumulatorków.Jak do tej pory nie miałem żadnych oznak nieprawidłowego działania.Zrobiłem już około 600 zdjęć i aparat zawsze był posłuszny.Ma bardzo ładne kolory, a ostrość może niektórych zaskoczyć (taka jest dobra). Oczywiście należy pamiętać,że aby zrobić dobre zdjęcie trzeba mieć stabilną rękę i dać chwilkę automatyce by ustawiła wszystkie parametry bo wtedy można uzyskać rewelacyjne zdjęcia. Co do trybów jakości to są 3 : 640x480 (92 zdjęcia na 16 MB) i dwa tryby 3 MPix (średnio 12 lub 7 zdjęć).Znalazłem już nawet sklep sprzedający karty MMC 128MB poniżej 200zł więc na dniach kupię.Jak najbardziej polecam ten aparat osobom niezbyt roztrzepanym i dbającym o sprzęt,gdyż HP 735 odwdzięczy się wam doskonale uwiecznionymi scenami z waszego życia.

wtorek, 15 lipca 2003, 15:10
Post HP to skladak
Witajcie,

od razu zaznaczam ze nie mam intencji urazania uzytkownikow HP. Wiem tylko tyle ze bezawaryjnoscia nie grzeszy... Poza tym ma co prawda optyke Pentaxa, ale to nie zmienia faktu ze jest to "skladak" firma nie robiaca aparatu od poczatku do konca nie moze stworzyc idealu, moze najwyzej pokusic sie o aparat bardzo dobry. Dlatego wybralem Canona A60 bierze mniej energii, jest niezawodny no i wedlug mnie robi lepsze zdjecia(matryca to nie wszystko!)

pozdrawiam
Darth1

środa, 16 lipca 2003, 13:21
Post Re: HP 735 naprawiony!!
userHP napisał(a):
HP 735 zostal wymieniony na nowy!! ten egzemplarz dziala bez zarzutu... serwis stwierdzil ze byla wada...

sugestie dotyczace zlych baterii BYLY zatem NIETRAFIONE ;-(

widac niektorzy uzytkownicy forum nawet w tym poscie sie reklamuja..
a chyba nie oto chodzi...

BTW... HP735 mozna kupic taniej, i to w sklepie !!! w warszawie...

Gdzie można kupić tanie hp 735 . napiszcie najlepiej strony www. moj e-mail beksa@tlen.pl

środa, 16 lipca 2003, 23:11
Post HP735
Kupiłem ten aparacik + ładowarkę i cztery akumlatorki 2000mA miesiąc temu, zrobiłem już dużo zdjęć z których jestem zadowolony :D

piątek, 18 lipca 2003, 18:15

piątek, 18 lipca 2003, 18:41
Post baterie
Moja rada - autopsja, co do baterii to uważajcie na minusy, powinny byc "płaskie" a nie z "dołkiem".

sobota, 19 lipca 2003, 23:41
Post Re: HP735
Robert napisał(a):
Ja mam taki sprzęt od 3 tygodni niezła maszynka, ale poszukujędo niej instrukcji obsługi w języku polskim, gdyby ktoś znł adres strony gdzie mogę ją znależć to proszę o informacje na forum.

siemano

instrukcja pl jest w pdf na plycie w kamplecie

aparat kupilem tydzien temu, zrobilem 600 zdjec i jest SUPER !!!

niedziela, 20 lipca 2003, 22:32
Post HP 735 vs zdjecia nocne
Jak wychodza zdjecia nocne tym Hapekiem??? Ponoc sa "niebieskie" i wogole do bani.

poniedziałek, 21 lipca 2003, 11:37
Post Jeśli kupicie Hp 735 to wyrzucicie pieniądze !!!!!!
Ja uważam że najlepiej było by kupicie Canona Powershota A 70 ponieważ pobiera mało prądu foti są super filmy też a oprogramowaniew cool !!!!!!! Kupiłem go ostatnio 19.07.2003 i jest cool !! Jeśli chcecie próbne foto to ślijcie maile pod kamyks1@wp.pl !!!!!!! :wink:

wtorek, 22 lipca 2003, 11:07
Post NAJLEPIEJ BY BYŁO KUPIĆ CANONA POWERSHOTA A 70 !!
Ja uważam że najlepiej było by kupicie Canona Powershota A 70 ponieważ pobiera mało prądu foti są super filmy też a oprogramowaniew cool !!!!!!! Kupiłem go ostatnio 19.07.2003 i jest cool !! Jeśli chcecie próbne foto to ślijcie maile pod kamyks1@wp.pl !!!!!!! :wink: :D

środa, 23 lipca 2003, 22:00
Post HP 735
Ja tam nie wiem o czym wy tutaj prawicie. Kupiłem ten aparat jakiś miesiąc temu. Dobrze się złożyło bo właśnie wyjeżdżałem na wakacje. Kupiłem do niego kartę 128MB oraz 4 aku 1850 i ładowarkę i jeszcze małą torebkę - jak kto woli futeralik. Całość kosztowała mnie około 1500zł!!! (Sam aparat 1160zł).
Robi świetne zdjęcia i nawet mi - totalnemu amatorowi - wyszły przepięknie fotki zarówno plenerowe, budynków (zabytków) jak i mojej narzeczonej i mnie samego. POLECAM!!!

Co do bateryjek - dajcie spokój! 2 zestawy i macie problem z głowy. Ja na jednym robię około 50 - 70 zdjęć w zależności od użycia LCD i lampy.

Awaryjność - jak na razie się nie zdarzyła jakaś przykra przygoda. A co do blokującego się obiektywu... cóż, na oryginalnych bateryjkach zdarzyło się to raz, ale po wymianie aparat zaczął działać ponownie i wszystko było ok.

Nie chcę nikogo namawiać do tego zakupu, ale zastanówcie się dobrze czy warto kupować coś podobnego np. Canona lub Minolty za dużo większe pieniądze. A najlepiej jak znajdziecie kogoś kto już go ma i da wam się tym aparacikiem "pobawić".

Pozdrawiam!

czwartek, 24 lipca 2003, 07:41
Post Kup Canona Powershota A 70 !!
1999zł kosztuje a bardzo dużo możliwości prezentuje jeszcze tylko ładowarka i już masz wielkiego farta i gdy pamięci jest za mało po Kingstona ruszaj smiało a gdy foto chcesz obejżeć do kamyks1@wp.pl ślij dziś maile !!

czwartek, 24 lipca 2003, 13:49
Post Re: HP 735 vs zdjecia nocne
Chyrus napisał(a):
Jak wychodza zdjecia nocne tym Hapekiem??? Ponoc sa "niebieskie" i wogole do bani.

witam
Robilem zdjecia nocne panoramy ulicy oczywiscie bez lampy blyskowej i musze przyznac ze pojawia sie szum z matrycy, niestety aparat ten nie jest wyposazony w redukcje szumow (HP935 posiada ta funkcje)

Wniosek jest taki: aparat jest super do robienie zdjec w dzien przy naturalnym swietle i przy oswietleniu sztucznym (polecam samemu ustawic rodzaj oswietlenia a nie wierzyc automatowi bo nie zawsze dobrze ustawia parametry). Mam ten aparat od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolony a mowienie ze canon jest lepszy to sa bajki. Kumpel kupil Canona A70 i to jest taki shit ze glowa mala, ja robilem ladniejsze zdjecia hp 318 niz on robi tym canonem....

Jak ktos chce robic zdjecia nocne bez lampy blyskowej to musi kupic drozszy aparat z redukcja szumow.

wtorek, 29 lipca 2003, 10:54
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona