Teraz jest środa, 19 lutego 2020, 02:30

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 HP Photosmart 735 uszkodzony po 2 dniach ?? 
Autor Wiadomość
Post Re: HP735
Robert napisał(a):
Ja mam taki sprzęt od 3 tygodni niezła maszynka, ale poszukujędo niej instrukcji obsługi w języku polskim, gdyby ktoś znł adres strony gdzie mogę ją znależć to proszę o informacje na forum.
Instrukcja w wersji polskiej jest na stronie hp ! ;]

środa, 30 lipca 2003, 21:00
Post Re: Też padł obiektyw
Klawo napisał(a):
na drugi dzień. Po włączeniu wysunął obiektyw z chrobotaniem, zaraz zaczął go chować.. ale niestety nie do końca i się wyłączył. Po godzinnym odpoczynku z wyjętymi bateriami na wyświetlaczu (tym z tyłu) pokazuje się niebieskie logo, a pod nim napis "E106".
i tyle...
Jutro zobaczę co na to serwis. I zastanawiam się czy skorzystać z rękojmi czy gwarancji. A generalnie jestem wkurw... z powodu takiej przygody.
więc zastanówcie się przyszli użytkownicy tego modelu zanim go kupicie.
Dam znać o finale sprawy.

Mam już (po 2 tyg. he he) nowy egzemplarz. Ale od początku, pierwsze co zrobiłem, to oddałem go do serwisu HP. Pogadałem sobie trochę z kolesiem zza lady, ale nie chciał (raczej nie mógł, bo by go wywalili) powiedzieć czy przychodzi sporo aparatów do naprawy. Trudno. Jeszcze tego samego dnia poszukałem na innych forach wieści o tym modelu. No i znalazłem tego trochę, głównie ten sam problem (E106 itd...). Zdenerwowany tym co wyczytałem, doszedłem do wniosku, że gwarancja HP praktycznie nie pozwala na rezygnację z zakupu, a naprawy mogą robić do usranej śmierci. Zadzwoniłem do serwisu, żeby nie wysyłali go nigdzie do naprawy/wymiany, bo rezygnuję z ich usługi. Następnego dnia rano zjawiłem się w HP, byłem trzeci w kolejce. Dwie pierwsze osoby odbierają cyfraki hp, inne modele (chyba 720) :)) ( mi robi się wesoło) . Pierwszy koleś zadowolony, aparat działa, poszedł. Z drugim zaczynam rozmawiać, mówi że pieprzy się ze swoim już 1,5 mieś. Dostaje aparat, sprawdza numery, rzeczywiście inna (nowa????) sztuka. Wkładają bateryjki, a aparat nawet nie dygnie. Ja zaczynam się śmiać. Koleś za ladą gada jakieś bzdety, a klient rzuca mięsem. Na szczęście odbieram nienaprawiany aparat, więc wali mnie to. Oddałem go do sklepu w ramach rękojmi. Po 14! (ustawowych) dniach zjawiam się w sklepie. Aparat czeka już na mnie, parę formalności i bye. Kierowniczka sklepu przyznała że miała trochę zwrotów aparatów HP i że zazwyczaj były one krótko po sprzedaży.
Tylko dlaczego do cholery dalej je sprzedawała?? Eksperymenty na klientach, żeby wyłapali złe sztuki???
Ja do tego sklepu już nie pójdę, nawet po podkładkę pod myszkę( jeśli mają w sprzedaży:)) ). No i dlaczego HP pozwoliło sobie na taki żart z klientów?? Czyżby mieli za dużo klientów i chcą się części pozbyć ??
Sposób b. dobry. ;)
Pozdrawiam użytkowników cyfraków.
Klawo

piątek, 1 sierpnia 2003, 14:35
Kupiłem badziewie o nazwie HP 720.Na początku było fajnie,wytrzymywał mrozy,deszcz i śnieg.Po 5 miesiącach wystąpiło to co opisywaliście.Najpierw wysiadł wyświetlacz LCD.Potem wystąpiło "samonaprawienie" po czym tradycyjnie migający wyświetlacz po włączeniu i klapa.Wymieniałem baterie i akumulatory.Nic...
Bardzo fajnie wygląda w przypadku HP gwarancja.Ja oddaję aparat do serwisu ( Bydgoszcz),oni wysyłają do Warszawy a Warszawa do Niemiec-gdzie tu logika ?!!! Prościej żebym sam to wysłał do Niemiec na koszt producenta.Taka wycieczka to ok. 3 tygodnie !!! A wakacje w pełni.
Jest w HP feler i to od modelu 720.Radzę nie kupować.

poniedziałek, 4 sierpnia 2003, 08:24
Post Ja też mam HP735
Jestem użytkownikiem takiego aparatu i długo przymierzałem się do jego kupna.Mam już trochę fotek za sobą, które zresztą wychodzą świetnie.
Druga sprawa za takie pieniądze nie dostanie się matrycy 3.2MP oraz zoom-u Pentaxa, który nie jest byle czym w tym aparacie. Trzecia sprawa to baterie-nie wkładajcie tam zwykłych paluszków-TO NIE JEST LATARKA!!!Mam osobiście bateria (producent)"HAMA" (2000mA) wraz z ładowarką "HAMA"-przeczytałem, że ktoś też je stosuje i jest zadowolony, to znaczy WIE CO MA!!!
Jedyną moją uwagą jest troszkę głośny obiektyw zoom podczas kiedy się chowa i wysuwa.Ale moje porównania dotyczą z aparatami w cenie min. >2000PLN, ale czego chcieć więcej za cenę HP735!Tak na marginesie-potrzebuję bardziej obszerną instrukcję obsługi do tego aparatu w języku polskim.(gopoczta@interia.pl)
POLECAM!!!

sobota, 9 sierpnia 2003, 11:42
Nie polecam żadnego HP. Fotki robi przeciętne, a jak się popsuł (HP720) - martwe piksele, to miesiąc trzymali go w serwisie i wymienili na nowy, który też miał na starcie wadliwe piksele - nie 2 ale już 6. Interwencja w HP nie pomogła. Po upływie kolejnego miesiąca wymienili mi ponownie na inny ale od początku nie zamykała się klapka obiektywu. Poprostu badziewie. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to podaje mejla

sobota, 20 września 2003, 01:41
Post Instrukcja po polsku do HP735
Instrukcja taka znajduje się na płycie CD dołączonej do każdego aparatu !!! :-)
Przynajmniej ja mam !

niedziela, 2 listopada 2003, 17:27
HP 735 bardzo często pada! pisałem juz o tym i wystarczy troszkę poczytać na ten temat w sieci.

Jeżeli sie tylko uda to uciekajcie od tego modelu - a gdy zastanawiacie się nad jego kupnem to radzę odpiścić.

Też sie władowałem w ten kanał - na szczęście udało mi się wymienić na inna firme.

http://www.swigost.prv.pl

poniedziałek, 3 listopada 2003, 10:26
mam pytanko:czy 935 tez tak pada jak jego młodszy brat 735???

piątek, 14 listopada 2003, 18:49
mam pytanko:czy 935 tez tak pada jak jego młodszy brat 735???

Nie spotkałem nigdzie takich opinii o tym aparacie jak o 735 - ale HP jest dobry w drukarkach, niekoniecznie w aparatach...

wtorek, 18 listopada 2003, 10:07
Wyciągam ten temat do przodu bo czytam że są jeszcze chętni na kupno tego badziewia, więc niech najpierw poczytaja !

Sorki już więcej nie będę robił takich numerów, ale może to uratować troche nerwów i kasy dla bywalców forum.

piątek, 5 grudnia 2003, 16:36
Hmm czuje sie jak na polu bitwy konsolowców i pecetów.
HP735 mam juz pół roku.Działa bez zarzutu.Nie zawiesł sie ani razu.Ma na koncie 2000 zdjęc.Z jakosci fot jestem zadowolony.Wadą jest moze zbyt szybkie złużycie akumulatoró wiec radze sie zaopatrzyc w zestawik dodatkowy.
Polecam ten aparacik.

Pozdro,

niedziela, 7 grudnia 2003, 00:17
Post O - HP 735
Właśnie dostałam taki aparat. Wszystko fajnie, tylko nie rozumiem dlaczego nie dołączają instrukcji w języku polskim. Szukałam w internecie, ale bez powodzenia - strona nie wchodzi.Jeśli chodzi o dołączoną instrukcję na płytce to O.K. - ale to instrukcja do obróbki zdjęć a nie do funkcji aparatu. Zadzwoniłam więc do serwisu Hp i dostanę instrukcję pocztą.Stacja dokująca posiada instrukcję po polsku a tam przecież nie ma nic trudnego! Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego płacąc tyle kasy,muszę się jeszcze prosić o instrukcję! Firma Hp dzisiaj zapewniała że instrukcję dostanę do 7 dni. Czy tak będzie zobaczymy? Informuję jeszcze że zwrot aparatu kupionego za gotówkę może się odbyć do 14 dni jeśli jest wadliwy ale jak mam sprawdzić wszystkie funkcje skoro brak instrukcji. Wszystkim więc radzę aby przed zakupem tego ''cacka'' najpierw zaopatrzyli się w instrukcję.

poniedziałek, 8 grudnia 2003, 17:58
mam już ten aparacik i szczeżemuwiąc jestem w nim zakochany :D
ten aparacik naprawde wart jest tej ceny
a propo tego adresiku z instrukcja obslugi sprawdzilem co podal tamten gosciu .koleś wskazal na ulotke informacyjna a nie na instrukcje obslugi
jeżeli kupowałeś aparacik w polsce to instrukcja obsługi jest w PDF po polskiemu na płycie instalacyjnej. Na papierze ni ma

wtorek, 9 grudnia 2003, 16:40
Post Likwidacja błędu w Hp735!!!
Jeśli wystąpił błąd (np.e106) widoczny na wyświetlaczu,lub wyświetlenie wszystkich ikon na górnym ekranie, należy wyjąć baterię i zostawić aparat na 24h. Nastąpi wtedy reset aparatu i zaoszczędzimy 2-tygodniowy serwis!!!!!!!! :o

czwartek, 18 grudnia 2003, 16:19
Post Re: Likwidacja błędu w Hp735!!!
Dominik napisał(a):
Jeśli wystąpił błąd (np.e106) widoczny na wyświetlaczu,lub wyświetlenie wszystkich ikon na górnym ekranie, należy wyjąć baterię i zostawić aparat na 24h. Nastąpi wtedy reset aparatu i zaoszczędzimy 2-tygodniowy serwis!!!!!!!! :o

U mnie padł - trzymałem bez baterii ponad 36 godzin i nie wstał - reset czasem pomaga - tak ptzynajmniej piszą na stronie HP ale to już świadczy o marnej jakości aparatu.

HP735 jest do d...... i juz!

piątek, 19 grudnia 2003, 12:08
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona