Teraz jest piątek, 22 czerwca 2018, 11:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 uwaga na serwis hp 
Autor Wiadomość
Post uwaga na serwis hp
SERWIS HP TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA. pomijam już że nie naprawiają urządzeń tylko wymieniają na srawne- mają do teg prawo. Ale ostatnio pojawiło się kilku cwaniaczków /jedna firma/ która skupuje w fabrykach regeneracyjnych hp w Sttutgarcie i w Bondorf Niemczech uszkodzone drukarki hp, następnie wystawiają sobie karty gwarancyjne i faktury :) /a są to urządzenia z datą produkcji 2004, 2005-starocia w potęrznych ilościach-sam widziałem. Hp wymienia im to na regeneraty a oni sprzedają to na giełdzie komputerowej i w swoim sklepie jako nówki sztuki bądz urzadzenia powystawowe.Dziwię się że HP polaka przymyka oko. NIEZŁY WAŁ!!!!,. uważajcie

niedziela, 14 grudnia 2008, 16:33

Post Re: uwaga na serwis hp
Rozmawiałem ostatnio z człowiekiem, który do HP ściąga CISS. Powiedział coś podobnego z tym, że on jest zdania, że akurat fabryka w Stuttgardzie jest najbardziej wiarygodna.
Jednak wchodząc w meritum - fakt, problem jest. Dobrze jednak, że takie informacje pojawiają się do ogólnej wiadomości. Ja jeśli chodzi o CISS korzystam z tej opcji https://atramentowka.com/CISS-HP

środa, 7 września 2016, 09:45
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]