Teraz jest piątek, 21 września 2018, 15:56

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 s7000... calkiem niezle fotki ;) 
Autor Wiadomość
Post s7000... calkiem niezle fotki ;)
podsylam linki z niezlymi zdjeciami tej maszynki. rozmawialem meilowo z autorem i na pierwszym linku wszystkie zrobione sa s7000, na drugim wieksza czesc to tez fuji (poza kilkoma zrobionymi za pomoca casio ).
W kazdym razie w moim rankingu wygrywa zdecydowanie s7000
przegladnalem chyba wszystkie strony na sieci o tym aparacie
w takiej cenie taki sprzet ...extra. mysle ze to kwestia jeszcze trzech miechow i bede szczesliwym posiadaczem

http://photozo.com/album/showgallery.ph ... 41&thumb=1

http://www.markscholey.co.uk

nie pytalem jeszcze autora jaki procent w tych fotach to postprodukcja, ale to kwestia czasu

jak macie linki do roznych galerii s7000 to wrzucajcie smialo, bardzo chetnie utwierdze sie w swoim przekonaniu, albo jeszcze lepiej jak pokazecie swoje najbardziej wyczesane zdjecia.

acha... jeszcze male co nieco dla rozwazajacych zakup fuji s7000...

http://www.finepix.de/en/simulator/S700 ... sprache=en

hehe... symulator obslugi...
mozna sie wstepnie zaznajomic z rozmieszczeniem funkcji

pozdrawiam

środa, 9 czerwca 2004, 18:31
Mam tą zabawkę. Najlepiej to ten aparat … wygląda. Z 1000 moich zdjęć pewnie dałoby się wybrać kilka udanych by powiesić na jakiejś stronie www. Ale tu chodzi raczej o to by średnia była możliwie wysoka. Mogę Ci na malia podesłać kilka fotek by ostudzić Twój zapał. Co mnie się nie podoba? Ziarno. Zniekształcenia geometrii obrazu. Ostrość – ludzie piszą, że jest ok, dla mnie trochę słaba (Np. jeszcze nie udało mi się zrobić ostrego makra, ale robię z ręki może dlatego.). A ręczne ustawianie ostrości to pic. Na manualu powyżej pewnych wartości – to się zmienia w zależności od światła - belka światłomierza czasem sobie znika. Dlaczego? Nie mam pojęcia. A instrukcja obsługi (PDF) jest raczej pobieżna. Co jeszcze? Kiedy włączę samowyzwalacz i nacisnę na spust migawki. Aparat najpierw dokonuje pomiaru światła i odległości, po czym odlicza 15 sekund i robi zdjęcie. Sęk w tym, że w momencie naciskania na spust nie ma mnie przed obiektywem. Nie wiem może ten aparat jest dobry jak na swoją cenę a ja tylko marudzę. To moja druga cyfrówka, wiec nie mam za bardzo, z czym go porównać. Poprzednia była znacznie niższej klasy.

sobota, 17 lipca 2004, 17:28
Mam tą zabawkę. Najlepiej to ten aparat … wygląda. Z 1000 moich zdjęć pewnie dałoby się wybrać kilka udanych by powiesić na jakiejś stronie www. Ale tu chodzi raczej o to by średnia była możliwie wysoka. Mogę Ci na malia podesłać kilka fotek by ostudzić Twój zapał. Co mnie się nie podoba? Ziarno. Zniekształcenia geometrii obrazu. Ostrość – ludzie piszą, że jest ok, dla mnie trochę słaba (Np. jeszcze nie udało mi się zrobić ostrego makra, ale robię z ręki może dlatego.). A ręczne ustawianie ostrości to pic. Na manualu powyżej pewnych wartości – to się zmienia w zależności od światła - belka światłomierza czasem sobie znika. Dlaczego? Nie mam pojęcia. A instrukcja obsługi (PDF) jest raczej pobieżna. Co jeszcze? Kiedy włączę samowyzwalacz i nacisnę na spust migawki. Aparat najpierw dokonuje pomiaru światła i odległości, po czym odlicza 15 sekund i robi zdjęcie. Sęk w tym, że w momencie naciskania na spust nie ma mnie przed obiektywem. Nie wiem może ten aparat jest dobry jak na swoją cenę a ja tylko marudzę. To moja druga cyfrówka, wiec nie mam za bardzo, z czym go porównać. Poprzednia była znacznie niższej klasy.

Ja z tych powodow , oraz dlatego ze wiekszosc zdjec ma mi sluzyc do pokazywania na kompie a nie wywolywania kupilem S602 na allegro,- nowe.

środa, 21 lipca 2004, 15:57

Dla mnie s7000 to porażka, jak widzę parametry techniczne to aż żal mi posiadaczy ...

http://www.negatyw.org

środa, 21 lipca 2004, 18:06

Dla mnie s7000 to porażka, jak widzę parametry techniczne to aż żal mi posiadaczy ...

Czy swój żal możesz wyrazić w jakiś konkretny sposób ???
Np. wpłać mi 250 zeta na konto bo zbieram na przesiadkę z S7000 na coś "lepszego" :-)

PS. Akurat parametry to są OK , 99% malkontentów czepia się innych rzeczy ...

SebX

środa, 21 lipca 2004, 19:13
Ja chetnie zaopiekuje sie Twoim sprzętem-mówie poważnie .Odezwij sie na meila-pogadamy o cenie. Pozdrawiam

wojtasjazz@interia.pl

czwartek, 7 października 2004, 09:56

nie ma sie co podniecac zdjeciami ktore sa robione w ciekawych miejscach (dla nas atrakcyjnych bo innych niz szarosc polskich miast) poza tym znacznie zmniejszonymi w porownaniu z oryginalem
pewnie z Mediona wyszlyby podobnie po zmniejszeniu do 400x300

reasumujac jakosc aparatu jest zafalszowana dobrymi ujeciami i zmniejszeniem rozdzielczosci

trudno oceniac w takich warunkach aparat

czwartek, 7 października 2004, 10:11
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]