Teraz jest piątek, 21 września 2018, 15:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 FinePix S3100- spostrzeżenia 
Autor Wiadomość

Post FinePix S3100- spostrzeżenia
Witam
Moja koleżanka będąc w Stanach kupiła sobie właśnie Fuji FP S3100. Z zaciekawieniem dorwałem ten aparat i oto co spostrzegłem:
sam aparat z wyglądu (kształt itd) może i ujdzie ale co do wykonania mam poważne zarzuty. Plastik z którego został wykonany przypomina zabawki rodem z Chin (notabene tam został wyprodukowany). Do tego dochodzi kwestia moim zdaniem kiepskiej jakości zdjęć. Od aparatu za 250$ można chyba czegoś wymagać? Jedyne co mnie zaskoczyło pozytywnie to energooszczędność S3100 - aparatem było zrobionych jakieś ponad 200 zdjęć na paluszkach danych przez producenta w zestawie (przynajmniej tak zarzekała się koleżanka) bez używania co prawda LCD ale zawsze... jest to chyba niezły wynik. Zaciekawiła mnie w tym wszystkim jednak najbardziej jakość materiałów użytych do produkcji aparatu... mam poważnie mieszane uczucia co do tego modelu i raczej go nie polecam...
Ogólnie jest to chyba model mało popularny... jak nie wiecie o czym prawię oto link:
http://www.fujifilm.com/JSP/fuji/epartners/digitalS3100Overview.jsp?item=I789909&dbid=789909&urltype=overview

pozdrawiam i odradzam S3100

CANON POWERSHOT S1 IS... i dobrze jest! / do albumu mojego zapraszam :)

sobota, 9 października 2004, 00:29
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]