Teraz jest środa, 23 maja 2018, 17:08

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Filtry? 
Autor Wiadomość

Post Filtry?
Czy ktos byłby tak miły i opisał jakie maja zadania filtry np.filtr kompensacyjny,filtr polaryzacyjny no i UV?wiem ze sa jeszcze filtry efektowe.Zastanawiam sie nad kupnem filtrow do mojego S5500.Jakich filtrow uzywacie,jakiej firmy.no i jak mniej wiecej ksztaltuja sie ceny?wiem ze pytan sporo ale temat moze byc ciekawy.

poniedziałek, 2 maja 2005, 12:19

Podobne tematy już były i to w ostatnich 2 tygodniach co do filtrów. Leń, leń i jeszcze raz leń :)
Wiesz, google też jest interesujacym filtrem, który potrafi po wpisaniu hasła "filtry foto" znaleść wieeele interesujących stron.
Popatrz np. tutaj http://www.pragmatic.com.pl/filtry.htm to bedziesz miał jakieś rozeznanie co jakie szkiełko robi, a na allegro poszukaj sobie cen - nie różnią się one aż tak bardzo od cen po sklepach (oczywiście nie mówię tu o jakichś deficytowych salonach firmowych dla nieznającycyh się zupełnie biznesmenów bo tam jest zawsze najdrożej).
No dobra, poszukałem za Ciebie http://www.allegro.pl/showcat.php?id=8853 to sobie tam pogrzeb.
Jeśli chcesz już kupować jakiś filtr to pomyśl nad HMC, droższe, ale ponoć dużo lepsze. I jeśli kupujesz już jakieś efektowe to pomyśl nad gwiazdką, bardzo interesujący wg mnie efekcik daje. No i koniecznie napisz co i jak kupiłeś i wyślij na ten post jakieś przykładowe fotki z filtrem i bez - żeby był poprostu jakiś pogląd dla ludzi których też interesuje ten temat. To tak na przyszłość.
C'YA

Minolta Z10, SD 256 Kingston Elite Pro, 4x2300 + 4xSanyo 2500; UV,Skylight,Polar,Makro+2,Gitter 4x; Velbon DX-888 i... pudełko kartonowe od nowoœci :)

poniedziałek, 2 maja 2005, 21:09
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]