Teraz jest wtorek, 22 maja 2018, 04:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Fuji S5500 web cam - czy działa? 
Autor Wiadomość

Post Fuji S5500 web cam - czy działa?
Mam pytanko czy ktokolwiek używał fuji s5500 jako webcam jest opcja w aparacie , ja jednak nie mogę sobie z tym poradzić nie chce chodzić pod xpekiem cały czas nie moge załadować sterowników - taki wyskakuje komunikat do kamu, choć wszystko mam poinstalowane . Byłbym wdzięczny za pomoc
narka :D

niedziela, 18 września 2005, 20:58

niedziela, 18 września 2005, 23:52
Moderator

A możeby tak zakupić sobie kamerkę, zamiast niszczyć aparat...?

poniedziałek, 19 września 2005, 01:46

Ja również chciałem użyć s5500 jako kamery web i także miałem problemy. Gdzieś czytałem, że "chodzi" tylko w XP-ku pod Messengerem ;-((.

I jeszcze do komentarzy typu " kup sobie ..., po co niszczyć ...". Czy naprawdę parę minut w trybie web zniszczy aparat? Tak - dla próby. Czemu od razu traktować wszystkich na poziomie ... debili. Po pierwsze: jeżeli kogoś stać na sprzęt za przeszło tysiąc to i zapewne stać na kamerkę int. za ok. 80zł. Mam prawie 100% pewność, że nie kupił aparatu jako dodatku do internetu ;-)). Po drugie - skoro aparat posiada takową funkcję (jak to dawniej mówili: fabryka mu to dała) to czemu z tego nie skorzystać, czemu nie zobaczyć jak to działa? Prosi facet o pomoc, a tu go traktują z buta. Zero wsparcia. Oj nieładnie.

poniedziałek, 19 września 2005, 08:59
Moderator

Wybacz, ale taka zabaw niszczy aparat i to mocno... A na jednym użyciu się nie skończy. Efekt będzie taki, że aparat padnie w miarę szybko i trzeba będzie kupić nowy. Kompletny idiotyzm. Dlatego nie używa się aparatów w takich celach.

Czy orając pole też jechałbyś nowym samochodem zamiast ciągnikiem...?

poniedziałek, 19 września 2005, 10:00

Czy orając pole też jechałbyś nowym samochodem zamiast ciągnikiem...?

Bardzo dobre porownanie!!! Bravo Vendeur!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

poniedziałek, 19 września 2005, 18:22
Jeżeli miałbym Volkswagen'a Tuareg'a z najmocniejszym Dieslem to bym tak właśnie robił :mrgreen:

poniedziałek, 19 września 2005, 18:43

Post Dziękuję za odpowiedź
A już miałem nadzieję, że minęły czasy, w których to tylko jedyna słuszna myśl przewodnia była wyznacznikiem kierunku całej ludzkości.
Vendeur - zazdroszczę Tobie! Ty się na wszystkim znasz, Ty wszystko wiesz!! Nawet w kwesti orania pola jesteś w stanie zająć stanowisko. Ty nawet wiesz, że posiadacze S 5500 nie poprzestaną na jednorazowym wykorzystywaniu aparatu do tak zbożnych celów jak kamera web. GRATULUJĘ!!! I w tym momencie przestajesz być wiarygodny.

" Kompletny idiotyzm. Dlatego nie używa się aparatów w takich celach."

Czy może "nieidiocie" przysłać instrukcję obsługi?

wtorek, 20 września 2005, 23:46

Post Fuji S5500 web cam - czy działa?
ms - dzięki za wsparcie . odnośnie kupna web cam mam już dwie dodatkowo używam jeszcze kamery cyfrowej i jestem z nich bardzo zadowolony. Nie chodzi mi o używanie aparatu ale o sam fakt czy działa czy nie ? ale cóz nikt oprócz "ms" nie raczył choć trochę mi pomóc - więc dzięki "koledzy" za "pomoc" i do następnego....

narka

czwartek, 22 września 2005, 14:47

czwartek, 22 września 2005, 15:06

Jeżeli miałbym Volkswagen'a Tuareg'a z najmocniejszym Dieslem to bym tak właśnie robił

A ciekawe gdziebyś pług czy brony czy jak to się nazywa podpioł pod tego VW ? ObrazekObrazek

był tu juz jeden co w s5500 montował ruchomy LCD na zawiasach od szafy więc nic już mnie nie zdziwi Obrazek

czwartek, 22 września 2005, 15:12

A ciekawe gdziebyś pług czy brony czy jak to się nazywa podpioł pod tego VW ?

Pamiętajcie jednak, że jest to forum fotograficzne!!! Obrazek

Tutaj jedynie możemy dyskutować o montowaniu brony cz pługu ale do aparatu fotograficznego!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

czwartek, 22 września 2005, 15:34

Ok.IVO 76. Gdybyś kiedyś wpadł na pomysł lub znalazł oprogramowanie jak wykorzystać s5500 jako kamerę - daj znać (kubax5małpawp.pl).
A tak już na koniec - zawsze znajdą się tacy, którzy mają niewiele do powiedzenia (często nic), a zajmują głos. To chyba jest jakiś kompleks.

czwartek, 22 września 2005, 19:05

A tak już na koniec - zawsze znajdą się tacy, którzy mają niewiele do powiedzenia (często nic), a zajmują głos. To chyba jest jakiś kompleks.

No przepraszam, miałem coś do powiedzenia. Przeciez powiedzialem co by szukał w archiwum a znajdzie bo było to juz nie raz.
Po co niby mialem powielac po raz nie wiem ktory te same slowa co padly juz w kilku innych identycznych topicach!?

czwartek, 22 września 2005, 19:39

Post Re: Fuji S5500 web cam - czy działa?
IVO76 napisał(a):
Mam pytanko czy ktokolwiek używał fuji s5500 jako webcam jest opcja w aparacie , ja jednak nie mogę sobie z tym poradzić nie chce chodzić pod xpekiem cały czas nie moge załadować sterowników - taki wyskakuje komunikat do kamu, choć wszystko mam poinstalowane . Byłbym wdzięczny za pomoc
narka :D

oczywiście masz program FinePix Viewer (a może poszukaj w necie jest nowsza wersja tego progsa) - a jakiego masz servis packa ? (czy wogóle masz) jak masz 1 to uaktualnij do 2 i zobaczymy. A zainstalowałeś stery? zobacz tutaj http://fujifilm.pl/download_1813.htm i ściągnij sobie stery do xp. Czytałem tez że może działać jako kamera ,ale tylko z komunikatorem windosowskim podanym w instrukcji. Gdzieś kiedyś o uszy mi się obiło że działa z ACDSee np. 7.0 . Pokombinuj z capture me 1.9.8p którego możesz zassać stąd http://e-kamery.pl/programy/cme198p.zip . zyczę powodzenia, ale tak jak koledzy pisali wyżej lepiej kupić jakąś dobrą kamere (np. logiteha jakiś dobry model) a aparatem skupić się na foceniu . Powodzenia

piątek, 23 września 2005, 07:24
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona