Teraz jest środa, 15 lipca 2020, 09:33

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 kupiłem s5600 
Autor Wiadomość

jest to aparacik o KLASĘ lepszy od poprzednika

Byłbym ostrożny z takimi twierdzeniami. Z tego, co czytam, to nie poprawiono wad i braków poprzednika (brak stopki, kiepskie ostrzenie ręczne a przy tym brak przycisku AF).

"kszychu już ktoœ ci wczeœniej napisał, ze nawet jak kupisz sprzet w polsce (np właœnie nikona) i potem koza ci zje instrukcję to nowej po polsku od dystrybutora nie dostaniesz i wtedy te 400zł masz jak znalazł" /jacek2004/

środa, 5 października 2005, 11:11

Poucz się trochę fotografii.

sam się poucz koleś...a bardziej poucz się czytania tekstu ze zrozumieniem... przecież nie pisałem o tym czy lepszy jest 5600 od 5500 i odwrotnie, tylko że ma ciemniejszy obiektyw (bo ma) i węższy (bo ma) od swojego poprzednika i to wszystko....nic więcej nie pisałem. Nie musisz mi tu wykładów pisać że mniejszymi szumami na wyższych czułościach to nadrabia bo nie o to chodziło.I nie chciałem i nie chce się spierać który jest lepszy czy gorszy bo s5500 miałem ze 4razy w ręku a o 5600 tylko co w necie czytałem- napisałem fakt ,że ma ciemniejszy i węższy obiektyw od poprzednika i kropka.

środa, 5 października 2005, 11:22

Cichy napisał(a):

Byłbym ostrożny z takimi twierdzeniami. Z tego, co czytam, to nie poprawiono wad i braków poprzednika (brak stopki, kiepskie ostrzenie ręczne a przy tym brak przycisku AF).

Aleś wyskoczył z wadami. Jak ktoś kupuje malucha to niech nie oczekuje, że będzie miał ABS i klimatyzację.

W aparacie tej klasy stopka na lampę? Manual focus ? I na czym go ustawisz, na LCD ? Nie ryzykowałbym ręcznego ostrzenia nawet w swoim 20d, ma to sens jedynie w lustrzance z porządnym wizjerem. A przycisk AF jeśli mnie wzrok nie myli to jest i działa całkiem dobrze.

http://www.negatyw.org

środa, 5 października 2005, 11:23

sam się poucz koleś...

Nie jestem twoim "kolesiem" zapamiętaj sobie. A niby czemu miało służyć stwierdzenie, że ma ciemniejszy obiektyw ? Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie w tym przypadku. Typowy przykład marudera sprzętowego - wyszło coś nowego i od razu komentarze - "łe, gorszy obiektyw, ciemniejszy i węższy o 1 mm". Potem ktoś czyta i myśli "kurde, gorszy aparat od poprzednika". Jak się nie znasz to nie zabieraj głosu.

środa, 5 października 2005, 11:28

Nie jestem twoim "kolesiem" zapamiętaj sobie

oooo widze ze pan szanowny się podpalił :lol:
Cichy napisał(a):
A niby czemu miało służyć stwierdzenie

miało służyć temu żebyś mniał czym się podniecić pisząc ten wykład...
Cichy napisał(a):
Typowy przykład marudera sprzętowego - wyszło coś nowego i od razu komentarze - "łe, gorszy obiektyw, ciemniejszy i węższy o 1 mm"

boże czy naprawde czytanie sprawia ci ból? - przecież nie pisałem że jest przez to gorszy tylko że jest ciemniejszy i węższy, a czy dla kogoś ten fakt jest lepszy czy gorszy to mnie to nie interesuje.
Cichy napisał(a):
Jak się nie znasz to nie zabieraj głosu

akurat się znam, moze nie sprzedaje aparatów jak ty i nie mam potrzeby lobbowania niektórych produktów. Że masz w opisie "CANON 20d + Sigma 18-50 2.8 + Canon 50 1.8 + Canon 70-200 L 2.8 + Extender Canon 2x + Sigma EF500 Super " to nie znaczy że się bardziej znasz od kogoś.
Cichy napisał(a):
przykład marudera sprzętowego

normalnie facet oplułem cały monitor jak przeczytałem to co napisałeś
:lol: kogo ty nazywasz maruderem ?.... przecież sam dostałeś drgawek po tym jak napisałem że 5600 ma ciemniejszy i węższy obiektyw od 5500 do tego stopnia że musiałeś wykład palnąć.
Weź wypompuj z siebie powietrze i porozmawiaj jak człowiek i pokaż jak masz możliwoś co ten fuji potrafi ... bardziej bedzie mnie to interesowało niż twoje przycinki.Pozdrawiam

środa, 5 października 2005, 11:48

Od tej petrochemi to wam na mózg padło w tym Płocku. Polecam kurację pod Gostyninem. Totalny brak kultury osobistej i poziom inteligencji gówniarstwa pod blokiem.

środa, 5 października 2005, 12:02

normalnie mógłbyś otworzyć swoją klinike i leczyć ludzi śmiechem :lol: :lol: :lol: :lol: ... poważnie zastanów się nad tą formą działalności :lol:

Cichy napisał(a):
Od tej petrochemi to wam na mózg padło w tym Płocku. Polecam kurację pod Gostyninem.

nie skomentuje tego bo widze że to woda na młyn dla ciebie.Ten twój tekst najlepiej świadczy o tobie ekspercie. Nie wiedział co napisać to się Płocka i petrochemi czepił (teraz Orlen jakbyś nie wiedział) heh.... a co do inteligencji i kultury to pan panie ekspercie nią raczej nie grzeszy - pogubił się pan panie ekspercie bo nie czytasz dokładnie tego co inni piszą a potem robisz pan wywody aby tylko było na twoim... załosny przykład samouwielbienia, przewrażliwienia i onanizmu sprzetowego. Nie dziwie się że polecasz ośrodek w którym się leczysz (widzę że mają tam internet i pozwalają pacjentom surfować) - to jest choroba i trzeba ja leczyć. Życzę sukcesów i szybkiego powrotu do zdrowia i sprawności umysłowej. Pozdrawiam

środa, 5 października 2005, 12:15

W aparacie tej klasy stopka na lampę?

Zetki KM...

Cichy napisał(a):
Manual focus ? I na czym go ustawisz, na LCD ? Nie ryzykowałbym ręcznego ostrzenia nawet w swoim 20d, ma to sens jedynie w lustrzance z porządnym wizjerem.

I tym się różnimy, bo ja czasem ostrzyłem ręcznie i ustawiałem ostrość na LCD.
Cichy napisał(a):
A przycisk AF jeśli mnie wzrok nie myli to jest i działa całkiem dobrze.

Chodziło mi o przycisk, którym łapiesz ostrość bez ustawiania parametrów ekspozycji.

I nie wymagam niewiadomo czego. Napisałeś, że jest o klasę wyższy, więc powiedziałem Ci tylko czego wymagałbym od aparatu o klasę wyższego od S5500.

"kszychu już ktoœ ci wczeœniej napisał, ze nawet jak kupisz sprzet w polsce (np właœnie nikona) i potem koza ci zje instrukcję to nowej po polsku od dystrybutora nie dostaniesz i wtedy te 400zł masz jak znalazł" /jacek2004/

środa, 5 października 2005, 12:56

Nie napisałem aparat o półkę wyżej, tylko o klasę wyżej. Znaczy się godny następca, czym s5600 na pewno jest. A KM z każdym kolejnym modelem Z idzie krok wstecz raczej..

A na posta poprzedniego pana nie będę odpisywał, bo nie ma po co.

środa, 5 października 2005, 13:03

A na posta poprzedniego pana nie będę odpisywał, bo nie ma po co.

i dobrze robisz ... takich można tylko ignorować
BTW dzięki za wyjasnienie dot. jasności obiektywów, widzę że sporo wiesz

środa, 5 października 2005, 14:15

tomcioo zrobiłem tak jak pisałes dziła super ,dzieki za pomysł
(zatryczka obiektywu)

środa, 5 października 2005, 17:53

Jak wymyśle jeszcze jakiś ''bajer'' z destrukcyjnym wplywem na nowo zakupiony drogi sprzet to napisze.

Mi też działa super, te zatyczki np. hamy sa brzydkie, nieporeczne i wykonane tandetnie, a tu prosze jest originalny porzadny dekielek, noi ze 30zl w kieszni zostaje na np. oblanie nowego nabytku jaką dobrą flaszeczką :lol:

środa, 5 października 2005, 22:51

Buahaha!!! O klasę lepszy od S5500 to może być S7000 a nie S5600 od którego o klasę wyższy jest S20Pro, poza tym dla mnie stwierdzenie KLASA to to samo co półka.
:mrgreen:

sobota, 8 października 2005, 23:17

Dosłownie ludzie niespełna rozumu bywają na tym forum, przysięgam, zawiść, szyderstwo, sarkazm i nic poza tym. Zupełnie jakbym czytał forum jakichś "kiboli".

niedziela, 9 października 2005, 15:32

ten wątek jest normalnie jakbym oglądał debatę prezydencką Kwaśniewski vs Wałęsa wieele lat temu. Dopieprzanie się do słówek i półsłówek nie ma żadnego sensu - to tak jak kłótnia ze swoją kobietą na gadugadu - o wszystko się potrafi przyczepić - nawet o źle postawioną kropkę (na szczęście już mi od pewnego czasu nic nie wypomina :) )
fajne pstrykawki macie, ale ja i tak mam milion razy lepszy APARAT :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

i taktujcie ten post w kategorii żartu/przerywnika

pozdrawiam!

Minolta Z10, SD 256 Kingston Elite Pro, 4x2300 + 4xSanyo 2500; UV,Skylight,Polar,Makro+2,Gitter 4x; Velbon DX-888 i... pudełko kartonowe od nowoœci :)

niedziela, 9 października 2005, 16:16
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona