Teraz jest czwartek, 24 maja 2018, 15:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Opinia czy ryzyko? 
Autor Wiadomość
Post Opinia czy ryzyko?
Chcę kupić aparat. Fuji. Na pewno będzie to ta marka z tym, że nie za bardzo wiem, na który mam sie zdecydować... Wiem, że ten temat jest wałkowany na wszystkich forach non stop, chyba szczególnie jeśli chodzi o te dwa modele, które mam na myśli;) S5600 i S5700. Jeden sprawdzony polecany i w ogóle legenda w swej klasie, natomiast drugi, nowszy, więcej pikseli mający przy tej samej wielkości matrycy, co poprzednik(nie wiem, czy to dobrze, czy niedobrze, parę razy czytałem, że niedobrze). Stać mnie i na jeden i na drugi. Inne marki nie wchodzą w grę. Teraz tylko nie wiem, czy mam zaryzykować i kupić S5700 (nie znalazłem o nim zbyt dużo informacji, poza tym, że jest nowy, ma duży wyświetlacz i obsługuje karty SD, co jest jego plusem), czy postawić na renomę i doświadczenia innych i kupić 5600, który jest prawie ubóstwiany. Może ktoś z Was ma S5700 i wie jakie robi zdjęcia? Bo o zdjęciach S5600 już wystarczająco się naczytałem i się ich naoglądałem;)

sobota, 2 czerwca 2007, 14:24

Lepiej kup Fuji S6500 - dużo lepszy zakres ogniskowych. Albo S9500 bo ma stopkę na zew. lampę błyskową.

poniedziałek, 4 czerwca 2007, 14:08
Moderator

9500 kosztuje jednak już 2x więcej niż wspomniane wyżej modele. 6500 jest zdecydowanie bliższy.

poniedziałek, 4 czerwca 2007, 23:24
No właśnie 9500 kosztuje prawie 2000 a ja mam 800 złotych...

[ Dodano: Wto Cze 12, 2007 7:59 pm ]
Zdecydowałem kupić sobie 6500 trochę poczekam odłożę ale będę miał aparat na trochę więcej czasu niż 5700 czy 5600 poza tym dostałem znak z góry:) Jak już zacząłem poczyniać kroki wiecie zamówienie w necie i takie tam to odepowiedź jaką otrzymalem to że S5600 jest już wycofany ze sprzedaży przez Fuji. Zatem los tak już chciał Poza tym jak dla mnie nie widzę duzej różnicy szczerze między 6500 a 9600 poza ilością pikseli i stopką... Ja jednak ten zakup traktuję jakko rozgrzewkę można powiedziec wprowadzenie w świat bardziej dojhrzałej fotografii w lampe zewnętrzna zainwestuję dopiero jak kupie sobie Lustrzankę jeżeli ją kupię ale puki co szczerze nie czuję potrzeby:) A obiektywy w obydwu modelach te same więc po co przepłacać;)

czwartek, 7 czerwca 2007, 12:40
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]