Teraz jest piątek, 21 września 2018, 16:34

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 fuji 5600 - jak to w końcu z nim jest? 
Autor Wiadomość
Post fuji 5600 - jak to w końcu z nim jest?
Witam
Zarejestrowałem się na forum ponieważ różne opinie słyszę odnośnie tego aparatu a zastnawiam się nad zakupem taniego cyfraka - więc raczej używki. 5600 chodzą poniżej 500zł nawet a jego następca 5700 nówka na gwarancji za 700zł więc wydaje mi się to dość niska cena jak na taki aparacik.
Aparat chce używać i na wakacjach i na różnych imprezach i rodzinnych i koleżeńskich ale również do zabawy w fotografię czyli pobawić się manualem po pstrykać jakieś fotki w plenerze. Jakiś czas temu miałem Canona A60 ale niestety matryca poszła. Ten aparacik niby malutki ale miał dużo możliwości.
I tu rodzi się pytanie co oferuje 5600? Słyszałem że ostrość manualna w tym aparacie to porażka, co o tym myślcie? Wiadomo że cały czas nie będe z niej korzystać ale od czasu do czasu naepano tak dlatego pytam czy da się z niej korzystać? Jak z innymi opcjami manualnymi?
Słyszałem, że wiele w aparacie poprawia zmiana softu na nowszy. Powiedzcie co konkretnie da mi taka aktualizacja.
Czy w tej cenie możecie mi polecić inny aparat? Zastanwaiałem się też nad Panasoniciem FZ10 a FZ20 ale podobno fotki wychodzą kaszaste już przy ISO - 200, więc trochę mnie to odstrasza
Z góry dziękuje za odpowiedzi.

O tym modelu oczywiście czytałem na forum ale nie znalazłem jednoznacznych odpowiedzi na moje pytania.

niedziela, 27 stycznia 2008, 15:52
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]