Teraz jest sobota, 24 października 2020, 11:30
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 XXLMotoShoot- Sesja, warsztaty, testowanie sprzętu! 
Autor Wiadomość

Dołączył: piątek, 8 marca 2013, 12:07
Posty: 5
Post XXLMotoShoot- Sesja, warsztaty, testowanie sprzętu!
[Opis]

Takiego wydarzenia w Polsce jeszcze nie było!
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fotografii, zarówno profesjonalistów jak i amatorów na warsztaty oraz sesję fotograficzną.

Wystylizowane modelki, profesjonalny sprzęt fotograficzny, który można będzie przetestować na miejscu (aparaty fotograficzne Leica, sprzęt fotograficzny - lampy, modyfikatory - Fripers.pl), praca pod okiem dwóch doświadczonych fotografów, ciekawe wykłady poprzedzające twórczą pracę nad wysmakowaną sesją fashion - taka okazja nie zdarza się często!

16 marca 2013 roku

Studio Sensi

ul. Krakowiaków 80/98

Start: godzina 10.00

Ilość miejsc jest ograniczona!

Prowadzący:

Miguel Gaudencio – reżyser (Desire for Beauty), fotograf (Vogue);
Piotr Frankowski – redaktor naczelny magazynu Ramp – kultura motoryzacji;
Patryk Sandach – fotograf fashion (Thomas Collection), prasowy (Avantii, Prism, Moda&Styl, Hot Moda&Shopping) i reklamowy (KFC, McDonalds, Pizza Hut);

Warsztaty:
"Sposoby fotografowania samochodów"

"Polskie Prawo Autorskie, a fotografia zamieszczana w internecie"

+ dyskusja z prawnikiem.

Nagroda główna to publikacja najlepszego zdjęcia na łamach magazynu Ramp - kultura motoryzacji.

20 najlepszych zdjęć wybranych przez jury* zostanie zaprezentowanych na wystawie w dniach 5 - 30 kwietnia 2013 r. w Traffic club przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

* jury w składzie: Piotr R. Frankowski (Ramp), Patryk Sandach (fotograf), Miguel Gaudencio (reżyser i fotograf), Maciej Stelmach (XXLStock) i Sławomir Kasper (Laica), Marcin Grabowiecki (Fotopolis.pl).

Modelki :
[http://www.facebook.com/paulina.brzostek, http://www.maxmodels.pl/modelka-klauuud.html, http://www.maxmodels.pl/modelka-magda__brejnak.html, http://www.maxmodels.pl/modelka-inusik89.html]
Stylizacje:
Profesjonalne wizażystki MaxFactor, wyjątkowe ubrania marek takich jak: Lanti, Colico, Let’s Funky, Lidia Schabowska. Klimatu high fashion dodadzą styliści, czuwający nad koncepcją artystyczną: Cezary Głuśniewski [Barrel Fashion] i Marionetka Mody.

Przygotowane dziewczyny zapozują przy wysokiej klasy samochodzie, który zostanie postawiony w przestrzeni Studia Sensi. Sylwetki modelek będą ulegać zmianie, spodziewajcie się również rozmaitych efektów specjalnych i testowania różnych możliwości oświetlenia.

To będzie wyjątkowy dzień pełen wrażeń i twórczej pracy! Towarzyszyć nam będą również media [m. in. BeModels, Fabrikon, NuCityTV].
Takie wydarzenie to niezwykła okazja, by spotkać pasjonatów fotografii, porozmawiać z producentami sprzętu oraz z fotografami prowadzącymi, a przede wszystkim, nauczyć się czegoś nowego - temat kobiety i samochodu to temat trudny i łatwo o tandetny efekt - my pokażemy, że może być zupełnie inaczej!

Damy Wam możliwości zrobienia fotografii na światowym poziomie. A to wszystko za cenę wejściówki - 300 zł. Sposób płatności zawarty w regulaminie - niżej.
Pytania, sugestie, sprawy organizacyjne: e.szczepanczyk@xxlstock.com lub p.lapinska@xxlstock.com


Regulamin warsztatów fotograficznych i sesji zdjęciowej XXLMotoShoot

§1. Postanowienia ogólne
1. Niniejszy regulamin określa zasady i warunki uczestnictwa w warsztatach XXLMotoShoot które odbędą się dn. 16.03.2013 w Warszawie, Studio Sensi, ul. Krakowiaków 80/98.
2. Organizatorem warsztatów jest XXLStock Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grażyny 13 lok. 320, 02-548 Warszawa; wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr KRS 0000351251, NIP 521-35-57-278.

§2. Zgłoszenie udziału w warsztatach
1. Na adres e.szczepanczyk@xxlstock.com należy przesłać zgłoszenie aplikacyjne, zawierające: imię, nazwisko, numer telefonu oraz potwierdzenie przelewu kwoty za wejściówkę.
2. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Na warsztaty przewidziano maksymalnie 45 miejsc. Organizator poinformuje pocztą elektroniczną zgłaszającego o akceptacji nadesłanego zgłoszenia oraz odeśle stosowną wejściówkę upoważniającą do udziału w Warsztatach w terminie 2 dni roboczych.
3. Nadesłanie zgłoszenia udziału w warsztatach jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

§3. Opłaty
1. Opłata za udział w warsztatach wynosi 300 zł.
2. Opłata za udział w warsztatach powinna zostać wniesiona na konto bankowe Organizatora: PL82 1240 6423 1111 0000 4582 6993
3. Opłatę należy wnieść do dn. 14.03.2013. Po wniesieniu opłaty Organizator wystawi zgłaszającemu odpowiedni dokument
4. Księgowy oraz wejściówkę, którą należy wydrukować i zabrać ze sobą w dniu wydarzenia. Nie ma możliwości ubiegania się o zwrot kwoty w przypadku nie przyjścia na warsztaty lub odwołania swojego udziału w wydarzeniu.

§4
1. Uczestnik ma obowiązek podporządkować się regulaminowi oraz instrukcjom organizatorów w ramach prowadzonych zajęć
2. Uczestnik musi szanować spokój innych współuczestników warsztatów
3. Uczestnik, który w sposób niekulturalny zachowuje się podczas warsztatów, przeszkadzając innym lub prowadzącemu, może być usunięty z zajęć bez prawa do zwrotu wpłaconej opłaty za uczestnictwo
4. Jeśli Uczestnik w sposób zamierzony spowoduje jakiekolwiek straty względem Organizatora, wykładowców lub innych uczestników poniesie za ów stan pełną odpowiedzialność.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zgubione przez Uczestników podczas Warsztatów.
§5
Impreza Fotograficzna XXLMotoShoot odbywały się będą w trzech etapach:
Etap 1 – zajęcia warsztatowe oraz sesja fotograficzna
Etap 2 – wernisaż i wystawa fotograficzna (wybór prac w formie konkursu)
Etap 3 – publikacja wybranego przez jury konkursowe zdjęcia w magazynie RAMP (wybór prac w formie konkursu)

§6 Postanowienia końcowe
1. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Dane będą przetwarzane tylko do celów prowadzonego naboru (w tym wystawienia poprawnego dokumentu księgowego). Każdy zgłaszający ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania lub usunięcia.
2. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów w dowolnym momencie, bez podawania przyczyny. W takim przypadku wniesione przez uczestników opłaty zostaną zwrócone w całości.
3. Udział w warsztatach mogą brać tylko osoby pełnoletnie.
4. Decyzje organizatora są ostateczne, wiążące i nie podlegają zaskarżeniu.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do nanoszenia zmian w niniejszym regulaminie.


link do wydarzenia na facebooku [zapraszamy zarówno do zapisania się na stronie wydarzenia jak i dodawania znajomych :)]: http://www.facebook.com/events/143055475862404/


piątek, 8 marca 2013, 13:37
Zobacz profil

Dołączył: piątek, 8 marca 2013, 12:07
Posty: 5
Post Re: XXLMotoShoot- Sesja, warsztaty, testowanie sprzętu!
Już po rozstrzygnięciu konkursu na najlepszą pracę z warsztatów... Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, a także filmu z backstage sesji: https://www.youtube.com/watch?v=vxBnVM7n-p0

'wygraną' pracę, czyli zdjęcie najlepsze zdaniem jury można zobaczyć tu: http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 055&type=1

a tutaj kilka zdjęć wyróżnionych (też myślicie, że warto zawiesić na nich oko?): http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 055&type=1

wystawa 20 wybranych przez jury konkursowe zdjęć do 30 kwietnia wisi w Traffic Club w Warszawie. Jeśli przypadkiem będziecie, można wpaść i się rozejrzeć.


wtorek, 9 kwietnia 2013, 15:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL