Teraz jest czwartek, 4 czerwca 2020, 07:33
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Akademia Multi Art prowadzi Rekrutację na rok 2015/2016 
Autor Wiadomość
Post Akademia Multi Art prowadzi Rekrutację na rok 2015/2016
REKRUTACJA DO AKADEMII MULTI ART - AMA FILM SCHOOL 2015/2016

Akademia Multi Art – AMA FILM SCHOOL to prywatna, interdyscyplinarna szkoła filmowa stworzona przez praktyków i pasjonatów kina o międzynarodowym doświadczeniu z wpisem do Rejestru Szkół Artystycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
AMA specjalizuje się w profesjonalnym kształceniu z zakresu nowoczesnych dziedzin audiowizualnych: reżyserii, sztuki operatorskiej, postprodukcji obrazu i dźwięku, scenariopisarstwa, gry aktorskiej, oraz kreatywnej produkcji filmowej. Program nauczania ewoluuje wraz z rozwojem nowych trendów oraz  technologii filmowych. Jesteśmy elastyczni w realizacji  potrzeb naszych słuchaczy.
W AMA wykładają wyłącznie zawodowi filmowcy oraz doświadczeni wykładowcy innych uczelni polskich
i zagranicznych. Zajęcia praktyczne i teoretyczne są realizowane w AMA na poszczególnych kierunkach, kursach i warsztatach.
Stała kadra wykładowców AMA to zespół kilkudziesięciu osób związanych bezpośrednio z branżą filmową i multimedialną, uznani filmowcy, technolodzy i technicy filmowi, aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, producenci, aktorzy, specjaliści od efektów specjalnych VFX, montażyści i dźwiękowcy, oświetlacze i asystenci filmowi, teoretycy filmu i sztuki.
Motto AMA to powołanie i zawód. Zdobycie praktycznych umiejętności i zrozumienie celu. To wszystko w nowoczesnych uwarunkowaniach, w technologiach przyszłości. 

Absolwenci AMA FILM SCHOOL znaleźli pracę w zawodach filmowych, tworzą filmy i programy, pracują w studiach filmowych i stacjach Tv.
Zrealizowane w AMA FILM SCHOOL filmy pojawiają się na festiwlach, między innymi: Krakowski Festiwal Filmowy, Gdyński Festiwal Filmowy, Festiwal Debiutów Młodzi i Film w Koszalinie, OFF Camera, 24 HFF, Camerimage…

Struktura Akademii Multi Art:

AMA FILM SCHOOL, AMA RENTAL, AMA FILMPRODUCTION, AMA Tv

Założycielem szkoły jest Piotr Lenar – operator, producent filmowy i wykładowca  z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem.


REKRUTACJA 2015/2016

AMA FILM SCHOOL rozpoczęła rekrutację na nowy rok szkolny 2015/ 2016. Otwieramy zupełnie nowe kierunki: Filmowy - roczny - w trybie dziennym, Kierunek Reżyserii Filmowej trwający dwa lata, Podyplomowy Kierunek Reżyserii trwający jeden rok.

Ponadto AMA oferuję znane już kierunki: Operatorski - 2 lata, Postprodukcja Obrazu (Montaż/VFX) - 2 lata, Scenariopisarstwo - 1 rok, Produkcja Filmowa - 1 rok, Podyplomowy Operatorski- 1 semestr, oraz jedynie w AMA FILM SCHOOL Aktorstwo Filmowe - 1 rok.


NOWY STACJONARNY KIERUNEK FILMOWY W AMA FILM SCHOOL

Kierunek Filmowy w AMA to roczny, 2 semestralny kurs kompleksowej realizacji filmowej w zakresie reżyserii i sztuki operatorskiej na poziomie podstawowym. Kierunek Filmowy jest stacjonarnym, dziennym kierunkiem w AMA.

Kształcenie ma charakter praktyczny i warsztatowy dodatkowo podbudowany wykładami z teorii sztuki filmowej. Program obejmuje 480 godzin nauki w ciągu roku oraz 320 godzin zajęć fakultatywnych.

Słuchacze na Kierunku Filmowym są za kamerą od pierwszego dnia zajęć, podejmując liczne wizualne, dramaturgiczne i techniczne wyzwania w trakcie nauki.


ZAINWESTUJ W KREATYWNOŚĆ – BĄDŹ TWÓRCĄ FILMOWYM


KIERUNEK FILMOWY
STACJONARNY, DZIENNY
To roczny, 2-semestralny kurs kompleksowej realizacji filmowej w zakresie reżyserii i sztuki operatorskiej na poziomie podstawowym. 
Kierunek daje ogólne umiejętności i wiadomości z zakresu realizacji form audiowizualnych dla potrzeb filmu, telewizji, reklamy, mediów interaktywnych.

KIERUNEK REŻYSERIA FILMOWA
To nowy, 2-letni, 4-semestralny kierunek poświęcony nauce kompleksowej realizacji filmowej w zakresie reżyserii. W pierwszym roku nauczanie nastawione jest na poznanie podstawowych wymogów filmu, ukazanie natury kinematografii i praktyczne przygotowanie do zawodu reżysera. 
Nacisk położony jest szczególnie na praktyczne podejście do filmu i naukę rzemiosła. W drugim roku, nabyte umiejętności będą rozszerzane, specjalizowane i pogłębione. Słuchacze zdobywają umiejętności praktyczne w zakresie reżyserii filmowej.

KIERUNEK PRODUKCJA FILMOWA
To roczny, 2-semestralny kurs w nowoczesny sposób przygotowujący studentów do pracy producenta filmowego. Podczas zajęć poznają profesjonalne techniki kreowania produktu audiowizualnego - od momentu jego powstania, aż do skutecznej sprzedaży. 
Kierunek ten przygotowuje do pracy producenta filmowego w sposób kreacyjny, dając również podstawy umiejętności organizacji produkcji filmowej. 

KIERUNEK OPERATORSKI
To 2-letni, 4-semestralny kurs sztuki operatorskiej na poziomie podstawowym, średnim i zaawansowanym przygotowuje do dalszej kontynuacji studiów w zakresie sztuki operatorskiej lub samodzielnej pracy jako operator filmowy. 

KIERUNEK POSTPRODUKCJA
To 2-letni, 4-semestralna nauka montażu filmowego, efektów cyfrowych VFX, animacji 3D oraz postprodukcji obrazu. Kurs jest przeznaczony dla tych, którzy zaczynają pracę w postprodukcji filmowej, jak i dla tych, którzy chcą swoje umiejętności pogłębić na poziomie profesjonalnym. 
Pierwszy semestr obejmuje naukę wspólną elementów języka filmowego, technologii obrazu i dźwięku, analizy filmowej, konstrukcji dzieła filmowego oraz podstaw wszystkich dziedzin postprodukcji obrazu w filmie. 
W drugim semestrze zaczynają się praktyczne zajęcia specjalistyczne w danej specjalizacji. Drugi rok to doskonalenie w praktykowanych specjalizacjach.

KIERUNEK SCENARIOPISARSTWO
To roczny, 2-semestralny kurs, przygotowujący studentów do pracy przy filmie fabularnym, serialu oraz formacie dokumentalnym. Kurs kończy się przygotowaniem autorskiego scenariusza wybranej przez słuchacza formy filmowej. 
Zaletą kierunku jest możliwość praktycznej realizacji tekstów i obrócenia ich w formę filmową na innych kierunkach w AMA.

KIERUNEK AKTORSTWO FILMOWE
To roczny, 2-semestralny kurs aktorstwa filmowego, obejmujący pracę z kamerą, specyfikę pracy na planie zdjęciowym, współpracę z reżyserem i operatorem. Absolwenci kursu są w pełni przygotowani do pracy w filmie i telewizji.
Kurs przeznaczony jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych aktorów. 

PODYPLOMOWY KIERUNEK REŻYSERII 
To zaawansowany, roczny kurs polegający na indywidualnej pracy nad realizacją filmu w profesjonalnych warunkach, mistrzowskich konsultacjach z uznanymi autorytetami reżyserskimi oraz na obowiązkowej, indywidualnej praktyce w filmowych firmach produkcyjnych, stacjach TV.

PODYPLOMOWY KIERUNEK OPERATORSKI 
To jedno semestralny kurs sztuki operatorskiej, przygotowujący na poziomie zaawansowanym do dalszej kontynuacji studiów filmowych lub też samodzielnej pracy operatorskiej.
Kurs przeznaczony jest dla absolwentów AMA oraz innych szkół: filmowych, artystycznych, plastycznych i fotograficznych. Wymagany średni stopień zaawansowania operatorskiego. 

Zapisy na kierunki trwają do 31 lipca 2015
sekretariat@akademiamultiart.pl
http://www.akadmiamultiart.pl

Zapisz się już dziś.
Rekrutacja do 31.07.2015

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


piątek, 10 lipca 2015, 18:49

Dołączył: poniedziałek, 8 września 2014, 15:25
Posty: 51
Post Re: Akademia Multi Art prowadzi Rekrutację na rok 2015/2016
Wgląda to naprawdę świetnie.


środa, 9 września 2015, 11:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL