Teraz jest czwartek, 21 czerwca 2018, 00:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Fotki na chodniku i stłuczona kostka :( 
Autor Wiadomość

Post Fotki na chodniku i stłuczona kostka :(
Cześć, generalnie sprawa jest bardzo głupia, ale już wyjaśniam o co chodzi. Zrobiłem sobie dłuższą wyprawę do większego miasta (nie będę pisał jakiego co by nie robić wstydu) żeby porobić foteczki takie jesienne. Generalnie ustawiłem sobie statyw elegancko na chodniku, blisko krawędzi żeby nikomu nie wadzić, Mam duży okular przy wizjerze i generalnie nie widziałem nic oprócz kadru. No i w końcu sedno sprawy – jakiś młody ziomek na bmx wtrynił się na chodnik no i.. na mnie. Tak szybko jak we mnie wjechał, to równie szybko zebrał się z chodnika wskoczył na rower i heja! Nie mówię o aparacie bo o dziwo!! D5100 przetrwał ale zarysował się i chyba lekko pękł plastik w jednym miejscu. Gorzej ze mną! Gościu centralnie wbił się kołem czy ramą w moją kostkę :( To już jest trzeci dzień i nie ruszam się z domu, kostka boli i smaruje maściami i innymi pierdołami. I tu jest pytanie ale w sumie nie wiem czy to dobre forum :/ Jest opcja na odszkodowanie? Albo na kase czy cokolwiek? Chciałem napisać do firmy spam.pl bo wrzuciłem w google odszkodowania i taki link się pojawił, tylko wiecie jak to jest... Wolę się najpierw spytać się czy ktoś miał z was taki przypadek uszkodzenia sprzętu i ten kto to zrobił zwyczajnie się ulotnił? W sumie sprzęt działa, ale gdyby udało się wydębić od gościa kasę na te maści i opatrunki to od razu chciałbym kase na naprawę aparatu, chociaż dobrze wiem że to średnio naprawić :/ można delikatnie kropelką skleić pęknięcie, ale rysy to nie wiem.. woskiem? Nie wiem już nic, beznadziejna ta jesień :(

środa, 29 listopada 2017, 10:32
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]