Teraz jest piątek, 19 października 2018, 09:00

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
 Goscie zacznijcie sie logowac 
Autor Wiadomość

Post Goscie zacznijcie sie logowac
Witam,
Ostatnio pojawia sie coraz wiecej bzdetnych duskusji podczas których można odnieść wrażenie , że tworzy je jedna (niezarejestrowana) osoba. Może by więc tak wprowadzić nakaz rejestracji w zamian za mozliwosc pisania postów? Myślę, że poziom forum podniósłby się znacząco. Co o tym myśli moderator?

Canon A60 kingston 256mb 4x 2400 forever + energizer + Velbon dx-888 + macro edar 2.8/100mm ( niedlugo 1.8/400mm)+ tulejka CHWILOWO BEZ APARATU karta kingston cf 256 trup. I pomyslec ze za ten szajs dalem niedawno ponad 200zl :(

sobota, 25 września 2004, 21:18

Zawsze rejestracja do czegoś zobowiązuje a jako gość można sobie pisać do woli różne głupoty. Nie mówie tu o wszystkich wypowiedziach ale większość beznadziejnych wypowiedzi jest dodawanych przez niezarejestrowane osoby. I tak jak wspomniał Feldmarszalek poziom forum podniósłby się.

Ja na swoim forum właśnie tak mam, pisanie postów tylko dla zarejestrowanych oraz rejestracja z aktywacją konta.

Nigdy nie stosuję się do godzin; godziny sš zrobione dla człowieka, a nie człowiek dla godzin.
Francois Rabelais (1494 - 1533)

sobota, 25 września 2004, 21:36

Rozumiem Was... Ale z drugiej strony, to jest naprawde wielki plus - jedyne forum gdzie nie musze sie rejestrowac, co w niektorych przypadkach (gdy zalezy mi na czasie) jest czasochlonne... Pisze w imieniu Gości - ja jestem zarejestrowany 8) Wiem jak to bylo na samym poczatku...

sobota, 25 września 2004, 22:07

Post hmmm ...
Powiedzmy, że dałem się namówić i tym sposobem macie o jednego zarejstrowanego użytkownika więcej.
Na tym na razie skończę, gdyż "bzdetów" również nie lubię, na fotografii się nie znam, więc lepiej ... zamilczę.
Nie obiecuję jednak, że nie będę zadawać "bzdetnych" pytań odnośnie wyboru aparatu i osprzętu ;)
Wykorzystując okazję: Witam na forum :)

sobota, 25 września 2004, 22:22

Co innego osoba początkująca a co innego gość piszący "bzdety"

Canon A60 kingston 256mb 4x 2400 forever + energizer + Velbon dx-888 + macro edar 2.8/100mm ( niedlugo 1.8/400mm)+ tulejka CHWILOWO BEZ APARATU karta kingston cf 256 trup. I pomyslec ze za ten szajs dalem niedawno ponad 200zl :(

sobota, 25 września 2004, 22:25
Post Re: Goscie zacznijcie sie logowac
Feldmarszalek napisał(a):
Witam,
Ostatnio pojawia sie coraz wiecej bzdetnych duskusji podczas których można odnieść wrażenie , że tworzy je jedna (niezarejestrowana) osoba. Może by więc tak wprowadzić nakaz rejestracji w zamian za mozliwosc pisania postów? Myślę, że poziom forum podniósłby się znacząco. Co o tym myśli moderator?

Ale jaja! Prawdziwy feldmarszałek! Brakuje jeszcze stanu wojennego na forum!

sobota, 25 września 2004, 22:36

Post re
rzeczywiście, jak do tej pory tylko na tym forum można coś pisać bez rejestracji. Myślę, że warto wprowadzić tą zmianę, wyszłoby na dobre.

sobota, 25 września 2004, 22:40

No częściowo fakt, ale biorąc pod uwagę, że niektórzy są tu tylko raz, żeby napisać 2-3 posty, to po co mają się rejestrować? I tak zapewne nigdy tu nie wrócą :).

sobota, 25 września 2004, 22:42
Post Re: re
superbike2001 napisał(a):
rzeczywiście, jak do tej pory tylko na tym forum można coś pisać bez rejestracji. Myślę, że warto wprowadzić tą zmianę, wyszłoby na dobre.

I na takiego wygladąsz!

sobota, 25 września 2004, 22:51

Rejestracja nie jest niczym złym a jedynie pozwala identyfikoać wypowiedzi.
Jeżeli ktoś nie chce się rejestrować może czytać posty i szukać odpowiedzi w już zadanych pytaniach a tak to często goście zakładają nowe i nowe tematy które już były - bo po co szukać jak można napisać nowy a każdy setny raz napisze to samo.
Wydaje mi się że rejestracja to nic złego a zajmuje 2-3 min.
Nie chce tu sugerować żadnych zmian.

sobota, 25 września 2004, 22:52

Na tym forum bylo juz wiele wojen z goscmi i wiele takich propozycji. Moderatorowi i adminowi raczej na tym nie zalezy wiec pewnie zostanie jak jest.

Ja jestem za wprowadzeniem obowiazku rejestracji gdy chce sie pisac na forum. Niestety taki przecietny gosc czuje sie bezkarny i pisze czesto takie brednie ze szkoda miejsca na forum :)

Pozdrawiam

niedziela, 26 września 2004, 00:29
Moderator

Dla wyjaśnienia. Ja nie odpowiadam za sprawy techiczne forum aż w takim stopniu. Sam jestem za rejestracją obowiązkową, jednak admin uważa inaczej i nie wiem kiedy na tym polu uda się coś wskórać.

Jeśli chcecie, aby forum wyglądało lepiej, zawsze możecie mi wysłać PW, jeśli ktoś gdzieś rozrabia, pisze głupoty, wyzywa, przeklina etc. etc. Kolega M kiedyś mi pomagał, teraz przestał... Każdą taką informację sprawdzam i ewentualnie działam.

Pozdrawiam.

wtorek, 28 września 2004, 00:01
a ja sądzie ze wymóg rejestracjc to glupie zmuszanie ludzi.dlatego nie napisalem ani jednego postu na konkurencyjnym formu, a tu pare juz sie uzbieralo :D

wtorek, 28 września 2004, 09:54
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]