Teraz jest poniedziałek, 25 czerwca 2018, 02:27

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 "Po co Ci on??" - jak dyplomatycznie obejść partne 
Autor Wiadomość

Post "Po co Ci on??" - jak dyplomatycznie obejść partne
Kto z Was nakręcony na robienie zdjęć, udoskonalanie swoich aparatów, często kupno nowych(pierwszych) słyszał od swojej drugiej połówki "po co Ci to??" lub "Czy musi być taki drogi". Mnie ten "kłopot" nie ominął... Ale znalazłem rozwiązanie :) [ w przypadku, gdy marudzi kobieta... ;) ]

Dobrze jest znać upodobania swojej lubej. W moim przypadku są to motyle. Po kolejnej prawie kłótni o to, czy naprawdę potrzebuje ten aparat wpadłem na pomysł, że sprezentuje jej ukochany wątek w formie A4 w antyramie. Jak pomyślałem, tak też zrobiłem. Doskonale nadawało się zdjęcie zamieszczone na stronie Fuji, model S7000, motyw motyla. Zdjęcie bardzo fajne jakościowo i kolorystycznie(tylko nie róbcie UZ na monitorach ;) - mówie o przełożeniu na papier). Drukowałem je na Canon-ie i455, size A4. Papier połysk(może tutaj błąd). Perfekcyjnie wyszło!!!
Obrazek To nasz

Osadziłem je w antyrame, dla efektu ciut większą, białe tło. Wręczyłem! :) Efekt zamierzony. Chwilowy karpik, błysk w oku, radość i brak słów !! A ten całus!! :) hoho!!

Przyznam, że też mnie to ucieszyło. Pomysł i plan wypalił :D ! Dodałem, że wręczam to między innymi też po to, aby miała namacalne dowody na to, PO CO mi taki aparat a nie inny :)

Jest jeszcze kilka sposobów na to, jak wyciszyć napięcie przedzakupowe u partnera sensownymi atutami, ale o nich wywodzić się nie będę, bo z fotografią nic wspólnego nie mają :) Zainteresowanych podpowiem, że można spróbować z poradnikami walki wręcz ;) hehehe

Macie jakieś swoje, sprawdzone patenty?

piątek, 19 listopada 2004, 01:14

Ja takich problemów z żoną nie miałem. Mieliśmy kupić na święta ale tak ględziłem, opowiadałem o aparatach, zanudzałem danymi technicznymi, oprowadzaniem po sklepach że... kupiłem w zeszłym miesiącu. Żona miała juz dość.
Tak myślę, że takie zachowanie czyli działanie na tzw. wymęczenie przeciwnika jest skuteczne. Już to opanowałem do perfekcji
:twisted: Wprawdzie przy kupnie cyfrówki to nie było konieczne ale przy innych okazjach działa w 100% :lol:

Minolta Z1 + parę "dupereli"

piątek, 19 listopada 2004, 01:31

hehehe no ja fiszkami technicznymi mojej panny zamęczyć nie mogłem, bo mi się szybko usypiała albo fochy strzelała... [chociaż kawiatkiem tak].Chodzenie po sklepach zazwyczaj kończyło się na sklepach nie związanych z tematem ;) I ta ironia w głosie jak pojawiały sie komentarze na to, co do niej mówiłem :) Chociaż teraz jest zupełnie dobrze! :)

piątek, 19 listopada 2004, 01:38

Post Re: "Po co Ci on??" - jak dyplomatycznie obejść pa
BeHQ napisał(a):
Kto z Was nakręcony na robienie zdjęć, udoskonalanie swoich aparatów, często kupno nowych(pierwszych) słyszał od swojej drugiej połówki "po co Ci to??" lub "Czy musi być taki drogi".

Jest jeszcze kilka sposobów na to, jak wyciszyć napięcie przedzakupowe u partnera sensownymi atutami, ale o nich wywodzić się nie będę, bo z fotografią nic wspólnego nie mają :) Zainteresowanych podpowiem, że można spróbować z poradnikami walki wręcz ;) hehehe

Macie jakieś swoje, sprawdzone patenty?

Wymienić połówkę na nieskrzeczący model .... hihihi

piątek, 19 listopada 2004, 16:05

Teoretycznie było by to jakimś rozwiązaniem, ale większa męska duma PRZEMYŚLEĆ PLAN, WPROWADZIĆ I WYGRAĆ!

Vini, Vidi, Vici !

ps. no gorzej jak u faceta dumy tyle, co papieru na rolce... do du..y, szybko sie rozwija i szara na dodatek.

piątek, 19 listopada 2004, 18:43
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]