Teraz jest niedziela, 17 listopada 2019, 19:05

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Zdjęcia z gazet dla mężczyzn. 
Autor Wiadomość

A tak na marginesie zastanawiam się ilu naszych forumowiczóe mogłoby się pochwalić takowymi własnymi fotkami?? Bo jestem przeciwko zamieszczaniu zdięć nie wykonanych przez siebie.

środa, 24 listopada 2004, 13:12
Moderator

A tak na marginesie zastanawiam się ilu naszych forumowiczóe mogłoby się pochwalić takowymi własnymi fotkami?? Bo jestem przeciwko zamieszczaniu zdięć nie wykonanych przez siebie.

Ja wciąż namawiam moją lubą... :D

Ale myślę, że nie prędko.

PS. Proszęo nieużywanie wulgaryzmów, bo będę usuwał posty. Uwaga głównie do BeHQ.

środa, 24 listopada 2004, 14:13
Czyli BeHQ myśli fiutem, sam się przyznał.
Vendeur, dobrzę radzę, zbanuj kochasia puki nie narozrabiał...

( forumi miało jedną rewolucję kadrową, teraz będzie druga, seksualna )

środa, 24 listopada 2004, 14:17
Moderator

Czyli BeHQ myśli fiutem, sam się przyznał.
Vendeur, dobrzę radzę, zbanuj kochasia puki nie narozrabiał...

Myśleć może sobie czym chce. Ważne aby tutaj nie przesadzał, co się nie dzieje w ogóle. Do bana nie ma podstaw.

PS. Przestań już podjudzać kolego, bo obrażasz tym ludzi i następne takie posty usunę.

środa, 24 listopada 2004, 14:41

Staram się wulgaryzmów nie uzywać wielu i wielu ich tu nie ma. Tak mi się wydaje, zresztą szpetnych przekleństw nie uzyłem. Myśle, że ten Gość mógłby smiało konkurować z Judaszem o ile tamten by go nie sprzedał... Puknij się mocno w czoło, a jeśli chcesz pobanowac to załóż hub-a, bądz tam super judeopem i banuj wszystkich za co się da. Zresztą gość jak dla mnie ma tyle do powiedzenia co nic.Z przyczai wkleja posty i tyle co go jest.Do domu kartoflu!

jeśli Gość ma ochote pobawić się w pyskówke, to zapraszam na priv. I nie pyszcz mi! Bo nawet twojej płci nie znam...

środa, 24 listopada 2004, 18:50

aha i co oznacza narozrabianie na forum? Jakiś mocno przesadzony, skrajny przypadek. Co najwyzej można klawiature rozłupać i nic poza tym. Jazgotu nie mam zamiaru robić, bo na moniotorze nie oddaje to efektu.

środa, 24 listopada 2004, 18:52

A teraz w ramach tematu :) (nareszcie). Poruszyłem z moją kobietą temat zdjęć. Jak to u płci pięknej bywa, częsciowe obawy. Mam nadzieje, że da się namówić i pozwoli na umieszczenie kilku swoich fotek w sieci (oczywiście tych normalnych i tylko - chociaż normalność,tak naprawde każdy osobno sobie wyznacza). Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie. I jeszcze aparat musze wreszcie w swoje ręce dorwać a ta chwila zbliża się nieuchronnie :x

środa, 24 listopada 2004, 19:01

Z jednej strony pomysł jest naprawdę dobry, dlatego że w niektórych czasopismach dla panów pojawiają się od czasu do czasu świetne artystycznie akty. Z drugiej strony - jeśli fotograf wykonuje pracę, robiąc wspaniały akt, to chyba powinien za to dostać kasę, czy nie? A jak ma dostać kasę, jak gazetę, w której drukuje swoje dzieła, kupuje jedna osoba, skanuje i puszcza w sieć?
Natomiast co do własnych aktów... Nie powiem, próbowałem fotografować akty. Robiłem to w przyzwoicie wyposażonym studiu, jeszcze za czarno-białych czasów. I jak było? Raczej niedobrze. Wprawdzie kobiece kształty są piękne, wyraziste, przejścia gładkie, to bardzo ważne jest właściwe ustawienie modelki i jej oświetlenie. A człowiek ma kilkanaście stawów, każdy może być w baardzo wielu pozycjach, jak się ma do tego kilka lamp i ekranów, to liczba ustawień tego wszystkiego jest ogromna. I większość daje kiepski efekt. Powiem wprost - akt to najtrudniejsza dziedzina fotografii, jakiej dotknąłem. Zresztą... czy naprawdę chcecie umieszczać takie zdjęcia Waszych ukochanych kobiet w internecie?

środa, 24 listopada 2004, 22:16

ostatnio widzialem tu w dziale makro sfotografowany kawalek chleba i to ten oto kawalek chleba zebral pare calkiem pozytywnych opinii

:lol: :lol:
przegięcie z tym chlebem

środa, 24 listopada 2004, 22:56
Vendeur! Liczę na twój akt!!! (jako modela)

środa, 24 listopada 2004, 23:05

Fotek z gazet mam nadzieję że nie będzie. Fotki własne.. czekamy.
Ja fotek mojego autorstwa nie postawię z 2ch powodów:
1.Akty są makabrycznie trudne. Gwarantowane rozczarowanie przy pierwszym podejściu. Przy 10 człowiek już wie że i tak nic dobrego z tego nie wyjdzie ;)
2.wciąż jestem z tą modelką :mrgreen:

środa, 24 listopada 2004, 23:07
Jesli interesuja was akty robione przez forumowiczow to warto odwiedzic strone http://www.plfoto.com jest tam kilku wybitnych moim zdaniem fotografow prezentujacych swoje prace w studiu z modelkami, ponadto inne kategorie jak architektura portret itp.
Sam przegladam tamto forum dosc czesto poszukajac pomyslow na ciekawe ujecia. Brakuje mi tam natomiast kalsycznego forum gdzie moglbym czerpac informacje jak wykonac dobre zdjecie -na szczescie tu sie troszke ucze, choc pozostaje od kilku miesiecy anonimowy:D

czwartek, 25 listopada 2004, 00:01

Słuchajcie, że tak się wtrącę w tą momentami naprawdę gorącą wymianę zdań.
A może tak zdjęcia gołych facetów...
Ha, ha, ha!

czwartek, 25 listopada 2004, 01:13
Moderator

czwartek, 25 listopada 2004, 01:48
No comment...

Filut! :oops:

czwartek, 25 listopada 2004, 06:41
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona