Teraz jest poniedziałek, 15 października 2018, 23:30

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Anty-Reklama Warszawskiej firmy "FOTO-IT" 
Autor Wiadomość

Post Anty-Reklama Warszawskiej firmy "FOTO-IT"
Nie lubię pisać takich postów ale może kogoś zainteresuje i nie popełni błędu zakupu w tej Firmie.

Historia zaczęła się od wizyty na Warszawskiej giełdzie Fotograficznej gdzie udałem sie w zeszłą Niedziele celem zakupu obiektywu i gripa do 300D "Grip kupiłem za 270zł :) w sieci sa po 350 a w sklepach 450" zadowolony z zakupu Gripa rozpocząłem poszukiwania obiektywu
(Jak zauważyliście :pisałem ze jestem zainteresowany zakupem obiektywu "tokina 28-70 f2,8" do mojego 300D.) w tłoku ścisku przepychając się między ludzmi i stoiskami wypytując znalazłem w/w obiektyw, w rozmowie ze sprzedawcą ustaliliśmy cene za nowy 1000zł (obiektyw osłona woreczek itd. 12 miesięcy gwarancji) i tu sprzedawca mnie zaskoczył pytaniem czy nie lepiej było by zakupić u niego w biurze zamiast na giełdzie gdzie nie ma warunków do przetestowania obiektywu ? Oczywiści cena pozostaje bez zmian i w spokoju będę mógł po testować. jak najbardziej przystałem na taka propozycje bo wydała mi sie pozytywna. Umówiony na poniedziałek dzwonie do biura z pytaniem czy w/w obiektyw jest otrzymałem informacje ze jest i można przyjechać po odbiór.
Wsiadłem a turbo bolida przejechałem pół Warszawy z problemami odnalazłem "MEGA firme FOTO-IT - 1 pokoik". Wchodzę cały szczęśliwy a tu niespodzianka niema obiektywu nikt nie wie o co chodzi "texty w stylu to szef był na giełdzie nic nie wiedzą tu jest tylko opakowanie kolega wziął na testy i będzie we wtorek :/ i na 100% obniżą mocno cene" No to juz wiem ze obiektyw nie jest nowy :(. Nic myśle może jak mało używany to ok. Umówiłem się telefon we wtorek rano - czekam czekam i nic zero odzewu. Lekko zdenerwowany dzwonie w środę co jest z obiektywem czemu nikt nie zadzwonił i wogóle jak traktują klienta. ....... ciach w słuchawce słyszę tą sama śpiewkę ze nic nie wiedza o co chodzi (ciągle te same osoby ? jakaś Amnezja) ale obiektyw jest i można podjechać po testować, (oczywiści twierdza ze jest nowy na co ja im przypominam ze jeszcze wczoraj był używany ?) przepraszając za zamieszanie ustalamy cene na 900zł. jadę więc znowu do FOTO-IT i następna niespodzianka obiektyw golas tylko wsadzony w pudełko nawet bez bąbelków :) i widać z daleka ze juz swoje wypstrykał kurz wszędzie dekielki porysowane powycierany eh.. (wiem ze nie nimi się robi ale świadczy to o traktowaniu), zakładam obiektyw do mojego 300D no stałe światło rulez. Po tych przejściach mówię sobie no ok stan tragiczny nie nowy niech opuszczą z 50zł to będzie 850zł i za taki stan jak w sam raz. I tu UWAGA następne zaskoczenie, bo cena podskoczyła nagle do 950zł z umówionych przed chwila przez telefon 900zł, gwarancja 3miesiące, i dodatkowo słyszę że ten na giełdzie poszedł za 1100 mimo ze nie był nowy (a na giełdzie był nowy ????).

CIACH .... i wyszedłem ......

Bardzo nie polecam tej firmy FOTOIT czy FOTO-IT dodatkowo adres: http://www..

Pozdrawiam wszystkich na forum a Panom z w/w firmy mówie ..........

Pozdro

sorka za orty i stylistykę ale to takie spontaniczne

środa, 12 stycznia 2005, 18:50

Cenowo rewelacji w sklepie on-line też nie mają. I nie wiadomo czy podobne sceny serwują kupującym przez sieć?

środa, 12 stycznia 2005, 18:57

Cenowo rewelacji w sklepie on-line też nie mają. I nie wiadomo czy podobne sceny serwują kupującym przez sieć?

Wiesz jak na żywca mnie chcieli ...... to przez sieć sobie nawet nie wyobrazam co sie dzieje

Firma typu cfaniak i s-ka

Sam prowadze firme i to duzo wiekszą niż ich pchła w jednym pokoiu

Pozdro

środa, 12 stycznia 2005, 19:49
Moderator

Ta wypowiedź i cały wątek powinny się pojawić w już istniejącym temacie o firmach, w których nie kupować...

środa, 12 stycznia 2005, 21:14

Zdecydowanie - szkoda że nie można mu wstydu na samej giełdzie narobić ;)

środa, 12 stycznia 2005, 22:18

Ta wypowiedź i cały wątek powinny się pojawić w już istniejącym temacie o firmach, w których nie kupować...

Postanawiam poprawe, obym wiecej w życiu nie musiał pisać o takich sprawach, fakt nawet o tym myślałem aby tak uczynic jak piszesz ale wiesz mój stan podczas pisania textu ... Rozumiesz

Pozdro

środa, 12 stycznia 2005, 23:04

takie czasy że na każym kroku trzeba sie pilnować a firm krzak co raz więcej.

czwartek, 13 stycznia 2005, 00:31

Post firma fotoit
:D Witam
Widze ze koledzy to tak bluznia na ta firme,natomiast ja jestem bardzo zadowolony z ich usług i chciałbym poinformowac szanownych kolegów!
JEST TO TRZECIA INTERNETOWA FIRMA W POLSCE
ale kazdy ma jakies inne doświadczenia z poszczególnymi firmami.
Pozdrawiam serdecznie :D

wtorek, 8 listopada 2005, 13:31
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]