Teraz jest wtorek, 19 czerwca 2018, 16:15

Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
 dzial Fuji i moderator 
Autor Wiadomość
Post dzial Fuji i moderator
Panie i Panowie

co sadzicie o tym aby poprosic naszego szanownego moderatora o zaprzestanie dolączania swoich wypowiedzi na temat aparatow Fujifilm.

Wiemy ze dla niego sa one totalna porazka, warta mniej niz zeszloroczny snieg, ale my mamy o nich inne zdanie i dlatego mielibysmy ochote wymieniac sie informacjami bez posrednika, ktory zwyczajowo nic nie wnosi do naszych dyskusji poza stwierdzeniami ze "Fuji to syf"

prosze o odczucia innych posiadaczy aparatow Fuji korzystajacych z tego forum bo moje odczucia to jedynie niesmak gdy to czytam.

Z powazaniem
Ja

środa, 18 maja 2005, 12:34

Naczelnik: to wolny kraj i nie powinniśmy nikomu zabraniać się wypowiadać. Zwłaszcza, gdy ten ktoś jest moderatorem. Inna sprawa to jakość merytoryczna tych wypowiedzi. Tutaj możemy mieć tylko prośbę; jeśli czegoś nie wiesz - nie wypowiadaj się! I to prośba nie tylko do moderatora, a do wszystkich.

"kszychu już ktoœ ci wczeœniej napisał, ze nawet jak kupisz sprzet w polsce (np właœnie nikona) i potem koza ci zje instrukcję to nowej po polsku od dystrybutora nie dostaniesz i wtedy te 400zł masz jak znalazł" /jacek2004/

środa, 18 maja 2005, 12:39
Moderator

Naczelnik. Odkąd pamiętam, to zawsze miałeś problemy z dyskusjami na naszym forum. Gdybyś dokładniej poczytał i przyjrzał się dyskusjom (polecam), to zauważyłbyś, że nie tylko ja źle pisałem o Fuji.

Poza tym przestań już zawracać głowę, bo jesteś śmieszny po prostu. W ogóle o co Ci chodzi?

KAŻDY, kto czyta ze zrozumieniem moje wypowiedzi, dobrze wie, że ja ganię w aparatach wszelkie ograniczenia manualne. Tak samo tępiłem S5000 (którego zaciekle bronisz), który miał krótki czas otwarcia migawki, beznadziejne lub nawet brak ustawiania MF (beznadziejne, to ma nowy model S5500, ale tam chociaż czas wydłużono), tak samo ganię i psioczę na nowe modele Minolty. Choć jak piszą niektórzy cfaniacy Twojego pokroju, co myślą, że jak zobaczyli jeden mój post z 5000, to już wiedzą jakie mam zdanie o aparatach.

Więc zastanów się co piszesz po pierwsze.

A po drugie nie pisz takich śmiesznych tematów.

Jeśli się nie zgadzasz z moją opinią, to możemy podyskutować, albo nie musisz na nie odpowiadać. Ja i tak będę miał swoją o różnych modelach. Zauważyłeś może, że często polecałem S7000 - to też Fuji! Czy do tak zawiłych informacji niedotarłeś już?

PS. Tak na koniec. Co ma moderowanie, to wypowiadania się? To zupełnie osobna funkcja! Nie wiem, czy wiesz na czym to polega w ogóle. Chcesz mi zabronić wypowiadania się w dziale Fuji? Żartujesz sobie? To tak jakby zachowanie małego dziecka, któremu się coś nie podoba, nie potrafi sobie z tym sam poradzić i idze na skargę do mamy.

środa, 18 maja 2005, 14:19

nie chce mi sie z toba gadac !

środa, 18 maja 2005, 14:45
Moderator

Vendeur

nie chce mi sie z toba gadac !

No widzę. Więc w jaki sposób chcesz rozwiązać swoje problemy życiowe? Bo skoro jakieś masz i je upubliczniasz, to wnioskuję, że takie są i spędzają Ci sen z powiek.

No niestety tak to jest z młodocianymi. Temat można chyba zamknąć ;)

środa, 18 maja 2005, 14:58
dziwie sie tylko jak ktos tak niekulturalny moze byc moderatorem pozwolisz ze nie skomentuje twoich wypowiedzi bo sa na zenujacym poziomie.

środa, 18 maja 2005, 15:06

Panowie, dość! Wygarnijcie sobie na PW swoje żale i dajcie już spokój.

P.S. Vendeur, czy mi się wydaje, czy Ty ostatnio unikasz ze mną merytorycznej dyskusji nazywając mnie dzieciakiem :lol:
Dobra, sorry za OT. Zgadzam się z Tobą, że temat można zamknąć, bo jest dziecinny.

"kszychu już ktoœ ci wczeœniej napisał, ze nawet jak kupisz sprzet w polsce (np właœnie nikona) i potem koza ci zje instrukcję to nowej po polsku od dystrybutora nie dostaniesz i wtedy te 400zł masz jak znalazł" /jacek2004/

środa, 18 maja 2005, 15:57
Moderator

nazywając mnie dzieciakiem

Hmm... Gdzie tak Cię nazwałem? W temacie o szybkości Fuji S5500? Bo tutaj nie, a tam to także sobie nie przypominam.

środa, 18 maja 2005, 16:29

Vendeur dlaczego nie załatwisz tego jak
Ogr. W migdał go zrównaj zamek z ziemią, zmiel kości, zrób chlebek. No wiesz...
:twisted: :mrgreen:

Do tej pory zginęło mi bez wyjaœnienia 3 posty !

środa, 18 maja 2005, 20:30
Moderator

środa, 18 maja 2005, 21:47

Czasem mówiłem mojej ośmioletniej córce:
"Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej nic nie mów"
Ale doszedłem potem do wniosku, że to może nie do końca jest "sama prawda". Czasem można warto powiedzieć coś głupiego byle nie ranić innych. Więc teraz jej mówię:
"Jak nie masz innym nic dobrego do powiedzenia, to lepiej nic nie mów"

Naczelnik, kszychu - wielu już pożegnało to forum mając dość panującej tu atmosfery, pewnych rzeczy się tu nie zmieni, to forum jest baaaaardzo specyficzne :D

czwartek, 19 maja 2005, 10:33
Moderator

Naczelnik, kszychu - wielu już pożegnało to forum mając dość panującej tu atmosfery, pewnych rzeczy się tu nie zmieni, to forum jest baaaaardzo specyficzne

Wprowadzasz zamęt, sugerując, że opuścili z mojego powodu, a jest przeciwnie. Większość była i jest nadal po mojej stronie.

Poza tym nie znasz forum zbyt długo.

czwartek, 19 maja 2005, 11:04
Moderator

czwartek, 19 maja 2005, 11:06
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ]