Teraz jest poniedziałek, 22 października 2018, 03:29

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 Cyfrowe lusterko a samochód... 
Autor Wiadomość

Mysle ze canon 350d w swiecie aparatow jest tym czym golf w swiecie samochodow, w niczym nie jest najlepszy ale jest takim bezplciowym przecietniakiem, ktory negatywnie nie wyroznia sie.. stad ten sukces mysle.

to ci sie udalo Frog, zgadzam sie z tym w 100%

sobota, 26 listopada 2005, 14:14

a ja pozwolę sobie się nie zgodzić. 350D to typowy FIAT
350D to typowe dziecko marketingu

po pierwsze co masz do fiata, ja mam i mi sie
bardzo dobrze jezdzi :twisted:
po drugie golf to wlasnie tez wytwor marketingu i obiekt zainteresowania
panow w dresach, psuje sie co chwile nie ma zadnych nowinek technicznych a mimo to duzo osob chce go miec a najbardziej ci co do niego nawet nie wsiedli i nie wiedza jaki jest beznadziejny 8)

niedziela, 27 listopada 2005, 00:37

zgadzam sie z abrżdą! Co masz do FIATa jacek? Fiat to dobra firm, ktora poprawia swoje samochody ciagle, widziales juz najnowsze punto? Polo nie dorasta mu do piet. DO tego Fiaty sa LADNE (bravo, brava, marea, punto, o najnowszych juz nie wspomne) a volkswageny to apogeum brzydoty. Co do panow w dresach to tez racja, volkswagen w polsce bazuje tylko na swoim stereotypie niby-dobrej jakosci a jego jakosc nie ma sie w zaden sposob do ceny. Do tego volkswagen nie wniosl nic do motoryzacji a FIAT bardzo duzo, chociazby slynny common rail w dieslach na ktorym jezdzi teraz kazdy VW i wszystkie inne turbodiesle na swiecie. A co najwazniejsze FIATy sa fajne bo sa fajne a VW sa niefajne bo jezdza nimi dresy i emeryci... :)
PS: nie zapomnij tez ze FIAT to takie firmy jak Alfa Romeo, Lancia, Ferrari, Masserati, z dwoma pierwszymi zwykle Fiaciki dziela wiele podzespolow...

niedziela, 27 listopada 2005, 12:05

Zgadam sie z wami że jednak canon w swoich tańszych modelah włączając 350 i również kompakty leci tylko na marketingu. Frog a co do VW to w swoich dieslach stosuje jeszcze pompowtryskiwacze:):)

niedziela, 27 listopada 2005, 13:01

To jest forum fotograficzne czy samochodowe, bo czytając was nie rozumiem na jakim forum jestem.

niedziela, 27 listopada 2005, 13:58
Moderator

DO tego Fiaty sa LADNE (bravo, brava, marea, punto, o najnowszych juz nie wspomne) a volkswageny to apogeum brzydoty

Pojęcie piękna jest subiektywne. Fiaty na pewno do pięknych nie należą. Piękne to jest Audi może i kilka innych wyszuknych modeli. Fiat jest bardzo przeciętny. Bardzo przeciętny...

Frog napisał(a):
PS: nie zapomnij tez ze FIAT to takie firmy jak Alfa Romeo, Lancia, Ferrari, Masserati, z dwoma pierwszymi zwykle Fiaciki dziela wiele podzespolow...

A Ty zrozum że się mylisz... Fiat jest tylko właścicielem wykładającym kasę... Nadal są to oddzielne marki, które nijak mają się
do nadrzędnego koncernu.

Frog napisał(a):
A co najwazniejsze FIATy sa fajne bo sa fajne a VW sa niefajne bo jezdza nimi dresy i emeryci...

:lol: Bezsensowny tekst jak dla mnie.

niedziela, 27 listopada 2005, 15:33

Fiaty są the best: ja mam "fiata" 156 :mrgreen:

niedziela, 27 listopada 2005, 15:46

Frog, abrżda to pooglądajcie i posłuchajcie co mówią specjaliści np z programu Top Gear o wyrobach z koncernu fiata (FIAT, Lancia, Alfa) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Wieczni bywalcy serwisu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No ale to OT :wink:

niedziela, 27 listopada 2005, 17:55

akurat oglada top gear i w zadnym wypadku nie sa to specjalisci, zaden z prowadzacych nei ma wyksztalcenia samochodowego, a o fiatach pojecia nie maja bo ich nie mieli. Clarkson jest satyrykiem a nie specjalista od samochodow, a Top Gear to program satyryczny w ktorym samochody sa tylko tematem do nabijania sie... zreszta wole jezdzic alfa i czesto odwiedzac warsztat naprawczy ale jezdzic samochodem stylowym ! nie to co te niemieckie WV, audi czy bmw.... dresowozy :)
PS: mam nadzieje ze to z wiecznymi bywalcami serwisu to wiesz za autopsji bo ja z doswiadczenia wiem cos innego, moj ojciec mial fiata maree 4 lata i nie byl w serwisie poza obowiazkowymi przegladami. Podobnie bylo z punto. Do tego nawet jak mi sie fiat popsuje raz na jakis czas to i tak zaoszczedze bo sa tansze czesci. Co do lancii to do tej pory jezdza lancje rzadowe z poczatkow naszej demokracji :)

niedziela, 27 listopada 2005, 21:55

Fiaty na pewno do pięknych nie należą. Piękne to jest Audi może i kilka innych wyszuknych modeli. Fiat jest bardzo przeciętny. Bardzo przeciętny...

jezeli piszesz ze to subiektywne to dlaczego piszesz ze NA PEWNO nie naleza? Poza tym sami tego nei rozstrzygniemy... czy jakiekolwiek audi dostalo kiedykolwiek nagrode za stylizacjie? albo czy zdobylo nagrode "car of the year"? NIGDY! Punto pierwszej generacji byl przelomen stylizacyjnym i dostal zarowno nagrode za najlepszy design jak i zostal samochodem roku, z cinquacento, bravo/brava bylo identycznie. Co jest pieknego w audi? ta firma tylko nasladuje wzroce innych, nie wprowadzila nic do stylizacji.
Vendeur napisał(a):
Fiat jest tylko właścicielem wykładającym kasę... Nadal są to oddzielne marki, które nijak mają się
do nadrzędnego koncernu.

przeciwnie, jak koncern kupuje firme to rozwiazania technologiczne dla oszczednosci stosowane sa czesto identyczne w modelach roznych marek. Np jaguar x jezdzi na tym samym podwoziu i w 80% z tymi samymi silnikami co ford mondeo i volvo s40, roznia sie glownie wygladem i wyposazeniem. Skoda fabia , WV polo, seat ibiza roznia sie tez tylko karoeseriami i detalami, silniki i cala mechanike maja w 100% te sama. Tak samo jak golf i A3. Nowe fiaty dziela podzespoly z alfami i lanciami (zerknij tylko na ulysse oraz lancie phedre), to tylko niektore przyklady.
Vendeur napisał(a):
icon_lol.gif Bezsensowny tekst jak dla mnie.

pojechalem top gearem ;)

niedziela, 27 listopada 2005, 22:07
Mysle ze canon 350d w swiecie aparatow jest tym czym golf w swiecie samochodow, w niczym nie jest najlepszy ale jest takim bezplciowym przecietniakiem, ktory negatywnie nie wyroznia sie..

I do tego ma malego...! korpusa

niedziela, 27 listopada 2005, 22:57

Vendeur nie wiem co ty widzisz pieknego w audi, to takie kloce niczym sie nie wyrozniajace, zero jakiejkolwiek stylizacji
ja rowniez mam fiata brave i od 5 lat nie bylem w servisie poza
obowiazkowymi przegladami
paru moich kolegow mam toyoty (uwazane za jedne z najmiej awaryjnych) wcale nie sa bez wad i mimo 2 lat (kupiony w salonie)
co chwile sa jakiejs problemy :evil:

jestescie pozerzy i tyle, zamiast miec swoje zdanie to uwazacie jak ci techno-wiesniacy z tubami w maluchach niemieckie syfy za cuda techniki :mrgreen:

niedziela, 27 listopada 2005, 23:03
a pan zenek ma malucha od 12 lat z przebiegiem 4000km. jezdzi nim co niedziele do kosciola w mocherowym berecie na glowie i tez ani razu nie byl w serwisie!! wielkie mi halo.

zastanow sie nad tym co piszesz, tym bardziej ze byl to tylko przyklad.
a moze masz kompleks jakis?

BTW moj szwagier mial brave i nie dozyla 40tys km. pomijajac, ze palila jak smok (1,4)

niedziela, 27 listopada 2005, 23:26

szlapton, napisz cos wicej, ja jakos ostatnio zaczolem sie wlasnie przekonywac do 350D, nie wiem dlaczego, tak mysle zeby kupic body razem z gripem i dwoma fajnymi obiektywami, ale jakos nie jestem zdecydowany, caly czas mnie cos ta D5D kusi.

dlaczego wsiadlbys chetniej do BMW czy VW, nowe fiaty sa bardzo wygodne i sie nimi przyjeminie jezdzi, ja wam powiem prawde
ci co kupuja marki typu BMW Mercedes robia to tylko i wylacznie dla SZPANU :evil: , chociaz za o wiele mniejsza kase mozna kupic jakiegos japonczyka(honda, toyota itp) w nizszej cenie z komfortem jazdy i silnikim tej samej jakosci

a co do BMW to nigdy, przenigdy nie kupilbym samochodu tej marki bo jak o nim slysze to mi sie po prostu zygac chce (jakos tak mam od dziecka) :mrgreen:

poniedziałek, 28 listopada 2005, 00:37

SimonT ilosc zuzywanego paliwa zalezy od silinka, wiec nie zwalaj tego na samochod i firme,jak kupisz 4-litrowe audi tez bedzie palilo jak smok :twisted: a ze mu nie wytrzymalo 40 tys. to juz jego problem
jak nie szanowal to mu sie rozpadla, i nie wiem dlaczego sadzisz ze samochody innych marek moga wiecej, kazdy samochod da sie niszczyc,
wsyzstko zalezy od kierowcy :wink:

poniedziałek, 28 listopada 2005, 00:45
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona