Teraz jest poniedziałek, 24 września 2018, 06:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Zdjęcia przez Internet 
Autor Wiadomość

Post Zdjęcia przez Internet
Witam, jestem tutaj nowy. Mam pytanie, w jaki sposób ci z Was, którzy trudnią się robieniem zdjęć na weselach, przekazują potem zdjęcia osobom zainteresowanym (parze młodej, innym osobom)? Czy robicie to tradycyjnie czy może np. pocztą lub przez Internet (ja zastanawiam się nad tą ostatnią opcją)?

czwartek, 4 sierpnia 2011, 13:25

Post Re: Zdjęcia przez Internet
McMarek napisał(a):
Witam, jestem tutaj nowy. Mam pytanie, w jaki sposób ci z Was, którzy trudnią się robieniem zdjęć na weselach, przekazują potem zdjęcia osobom zainteresowanym (parze młodej, innym osobom)? Czy robicie to tradycyjnie czy może np. pocztą lub przez Internet (ja zastanawiam się nad tą ostatnią opcją)?
Ooooo widzę, że opanowałeś sztukę teleportacji albumów ze zdjęciami przy użyciu internetu. Szybko opatentuj i złóż propozycję Poczcie Polskiej.

czwartek, 4 sierpnia 2011, 21:08

Daruj sobie tę ironię;) Napisze wprost: chodzi mi o stronę vertis.pl, która oferuje możliwość wgrywania zdjęć przez Internet, ich obróbki i wysyłki do klientów. A pytanie brzmi: czy ktoś z takowej usługi skorzystał?

piątek, 5 sierpnia 2011, 11:23

Ja osobiście, nie miałbym odwagi wysyłać klientowi odbitek, których bym wcześniej sam nie oglądnął.

piątek, 5 sierpnia 2011, 14:18

Ale ten serwis daje możliwość obróbki i selekcjonowania zdjęć. A poza tym, klienci w założeniu mogliby wybrać sobie interesujące ich zdjęcia. Czekam na dalsze opinie...

poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 11:03

Ogólnie na zachodzie taką politykę stosuje się już od dawna. W Polsce vertis dopiero zaczyna to rozkręcać, podobno z niezłą skutecznością. Wszystko zależy od rynku, czy ludzie tego chcą...

W przypadku wesel to zdarza się, że para młoda kręci nosem na taki zabieg, jednak w większości przypadków chce, żeby ich goście sami mogli sobie stworzyć album ze zdjęciami według ich widzimisie.

Wtedy można zarobić na tym o wiele więcej.

czwartek, 11 sierpnia 2011, 15:58

Słyszałem o tym pomyśle, jednak nie jestem pewien, czy to przyjmie się na Polskim rynku... czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym?

piątek, 12 sierpnia 2011, 14:41

W tym momencie korzystam z rozwiazania vertisu w pelnym zakresie.

Na poczatku mialem problemy z proponowaniem tego parom mlodym. teraz dochodze do wniosku, ze ja sam mialem z tym wieksze problemy niz goscie weselni.

jest to dla nich wygodniejsze i tansze, poza tym para mloda nie musi sie "gimnastykowac" zeby stworzyc album ze zdjeciami, ktore ogarniac beda wszystkich obecnych na weselu.

ogolnie pomysl sprzedaje sie dobrze.

czwartek, 18 sierpnia 2011, 10:43

dołączam się do opinii poprzednika, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z vertisem przy dystrybucji zdjęć wśród gości weselnych, imprezowych itp.

środa, 24 sierpnia 2011, 11:47

Czy nie macie problemu z prawami autorskimi? w jaki sposób zabezpieczacie zdjęcia przed nieautoryzowanym zciągnięciem przez osoby trzecie? jest jakieś hasło dla każdego gościa? zbieracie podpisy na imprezach? jak to robicie?

poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 15:02
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]