Teraz jest niedziela, 24 marca 2019, 05:23

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Darmowy program do edycji zdjęć. 
Autor Wiadomość

Post Re: Darmowy program do edycji zdjęć.
AMBX napisał(a):
Nikt nie wspomniał o najpopularniejszym Picasa 3. Wierzcie mi, że mimo braku pewnych zawodowych cech i metod pracy, można tym obrobić zdjęcia dla siebie i nawet te robione dla ludzi, za kaskę. A korekta jednym kliknięciem "szczęśliwy traf" - bezcenne! W ten jeden przycisk wpakowano algorytm oparty o analizę ogromnej ilości zdjęć. A teraz - klik i jest cacy! Jakieś 90% trafień.

Jak dla mnie Picasa 3 jest w zupełności wystarczający, chociaż Photoshopa też lubię, ale miałem tylko testową wersję na miesiąc:(

czwartek, 11 września 2014, 16:45

Z darmowych to:
-Gimp- podobny do Photoshopa
-Inkscape- podobny do corela

czwartek, 19 marca 2015, 14:57

Ja dopiero początkuję w obróbce zdjęć i zastanawiam się czy GIMP okaże się wystarczający czy może lepiej zacząć uczyć się Photoshopa od razu? Nie wiem czy możliwości GIMPa są tak ograniczone czy to wina mojego braku świadomości ich używania :P

środa, 12 kwietnia 2017, 10:36

Przez wiele lat przygód i doświadczenia z grafiką, przetestowałam kilka darmowych programów i moim zdaniem spokojnie można uczyć się na nich, nie trzeba od razu płacić za kursy albo pełną wersję najbardziej zaawansowanych programów - nie wiedząc, czy sprostamy nauce obsługiwania podstawowych narzędzi. Używałam i mogę polecić Photofiltre'a, GIMPa, Picassy, Autodesku (darmowej wersji), a z przeglądarkowych także Pixlr oraz SumoPaint. Przede wszystkim polecam programy bazujące na warstwach, bo te płatne się na nich opierają i bez ich opanowania daleko się nie zajdzie. Wg mnie miesiąc posiadania wersji trialowej Photoshopa czy Corela nie pozwoli na gruntowne przyswojenie wiedzy. Chyba, że będzie się ściągać triale po skończeniu poprzedniego, ale nie polecam tego.

poniedziałek, 10 września 2018, 15:34
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2