Teraz jest środa, 26 września 2018, 15:30

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Tlo 
Autor Wiadomość
Post Tlo
Robie zdjecia "martwej natury" Obrabiam je w Programie Photoshop 7. Ale mam problem z szybkim uzyskaniem bialego tla . Chcialabym uzyskac lekka otoczke wokol danego obiektu . Np jak szybko uzyskac biale tlo w tym zdjeciu
[img]Niestety%20ale%20nie%20wiem%20jak%20tu%20wstawic%20zdjecie%20.%20Poczatkujaca.%20Prosze%20o%20odpowiedz%20;%20am.k@op.pl[/img]

wtorek, 14 czerwca 2005, 21:12

- pliki mozna tylko wstawiac w formie linka, czyli najpierw musisz fotke gdzies wrzucic na serwer
- pierwszym etapem jest uzyskanie zaznaczenia, w zaleznosci od specyfiki obrazu mozna to zrobic na rozne sposoby, np lassem, rozdzka itd
- gdy juz masz zaznaczenie mozesz go modyfikowac, jesli dobrze zrozumialem to uzywajac "wtapiania" w eng wersji "feather" bedziesz miala efekt ktory chcesz uzyskac, tam sie podaje jak duzy ma byc efekt w pixelach

wtorek, 14 czerwca 2005, 21:22
Post Tlo
jak wspomnialam - jestem poczatkujaca. Uzywam "Fill" ale jednoczesnie rozjasnia mi sie dany obiekt, Uzywam tez "Brush" ale trzeba duzo zabawy aby uzyskac jednolito otoczke wokol obiektu . Wjaki sposob moge tu zamiescic zdjecia aby pokazac o co mi chodzi, albo podaj adres

wtorek, 14 czerwca 2005, 21:37
Moderator

http://forum.swiatobrazu.pl/foto/viewtopic.php?t=2336

wtorek, 14 czerwca 2005, 22:02
Dzieki Vendeur & Tommy za szybka odpowiedz , przy okazji zaloze konto, Moze w bardzo szybki sposob znajde tu odpowiedz do mojego pytania jak uzyskac to tlo czy jest jakas metoda . znalazlam odpowiedz na jednym z forum ale podana tam stronka jest nie aktywna. Robie np. zdjecie pierscionka i chce miec ladne jednolite tlo, dobrze by bylo jakbym uzyskala lekka otoczke, lub tez odbicie. bardzo prosze. Jak wspominalm jestem poczatkujaca w cyfrowce, Tommy mam prosbe czy moglbys jeszcze raz jako laikowi wytlumaczyc na czym polega to zaznaczenie i dokladnie czym najlepiej je wykonac (chodzi mi tez aby nie bylo to czasochlonne) W jaki sposo modyfikowac i na czym polega to wtapianie, jaki najlepszy wybrac efect pixeli .Prosze czy ktos mi moze pomoc.

wtorek, 14 czerwca 2005, 22:52
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]