Teraz jest czwartek, 26 kwietnia 2018, 15:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Instrukcja do A200 
Autor Wiadomość

Post Instrukcja do A200
Witam,
Na początku coś co mnie na początku rozbawiło a teraz to zaczyna wkurzać a mianowisce tekst ktory otrzymalem od Konica Minolta Polska :
Cytuj:
Szanowny Panie,

Instrukcje obslugi (tylko w postaci ksiazeczki) do aparatu KONICA MINOLTA Dimage A200 mozna nabyc TYLKO w nastepujacy sposob:
1/ kupic w siedzibie biura handlowego KONICA MINOLTA PHOTO IMAGING POLSKA ul. Nowolipie 7a 00 - 146 Warszawa

2/ za posrednictwem poczty kurierskiej.
Koszt instrukcji to 100 PLN (w przypadku poczty kurierskiej + koszt wysylki = 27 PLN - tylko na terenie Polski)

3/ wplacajac 100 PLN na nasze konto, z zaznaczeniem w tytule "INSTRUKCJA OBSLUGI". W momencie, gdy pieniadze beda juz u nas na koncie, wysle ja za posrednictwem poczty (list polecony) Numer konta :
BRE BANK S.A.
ODDZIAL W WARSZAWIE

R-EK: 51 1140 1010 0000 3079 9100 1001

Jesli jest Pan zainteresowany taka forma nabycia w/w instrukcji, prosze o kontakt telefoniczny pon - pt 9:00 - 17:00 pod numerem: 022 56 03 371

badz odpowiedz pisemna z podaniem dokladnego adresu na który ma ona zostac wyslana (I jaka droga)

no ludzie powiedzcie czy oni sa powazni ? przeciez to jakies nieporozumienie zeby klientom tak utrudniac zycie. Jak prosilem Sony o instrukcje do kamery to dali mi haslo i login do servera gdzie moglem sobie sciagnac wszystkie instrukcje jakie tylko istnieja a tutaj mi wyskakuja ze za tylko i wylacznie 100 zł dostane łaskawie instrukcje do ich produkut ..... jakas qurde paranoja.
Nie wiecie gdzie mozna sciagnac ta instrukcje ?

poniedziałek, 20 czerwca 2005, 22:45
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]