Teraz jest piątek, 20 kwietnia 2018, 16:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 problem z instalacją canon a75 pod XP SP2 
Autor Wiadomość

Post problem z instalacją canon a75 pod XP SP2
Mam system jak w tytule zainstalowany na dwóch różnych dyskach fizycznych. Na jednym canon jest widziany w menedżerze urządzeń jako canon A75 i jest możliwość zgrania zdjęć na dysk twardy - w drugim przypadku w menedżerze widać go jako urządzenie do obrazowania pojawia się również na trayu dymek z info, że wystąpiły problemy z instalacją sprzętu no i oczywiście urządzenia nie widać w systemie i nie można zgrywać zdjęć. W instrukcji napisano, że pod XP nie trzeba dogrywać z dołączonych płyt żadnego softu co miało miejsce przy obu instalkach systemu. Sterowniki każdorazowo system brał sobie sam zarówno w pierwszym jak i w drugim przypadku. Mało tego podejrzałem je w obu wersjach systemu i są one identyczne!!!. I nic. Mimo to próbowałem różnych sterów z dołączonego softu. Podejrzewam, że być może zmieniły się wersje łat do XP SP2 w międzyczasie i trzeba jeszcze coś dograć co nie pobiera się z Windows Update automatycznie tylko nie wiem co. Teraz stoję w obliczu reinstalki tego systemu z poprawnie działającymi sterami do aparatu i boję się, że pozbawię się komunikacji z komputerem. Jeśli ktoś wie jak ten problem rozwiązać to proszę o odpowiedź. Forum przejrzałem i nie znalazłem nic co by mi pomogło. Z góry dziękuję za pomoc.

środa, 10 sierpnia 2005, 09:00
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]