Teraz jest niedziela, 9 grudnia 2018, 21:46

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
 Szanowni Administratorzy 
Autor Wiadomość
Post Szanowni Administratorzy
witam

jak napewno czesc z nas uzytkownikow zauwazyla ze jakis czas temu (zeszly tydzien - czwartek, piatek?) nasze forum przechodzilo "drobne klopoty". pierwszym obajwem byla moznosc ogladania wysoko artystycznego zdjecia azjaty ze swoja malpka (szczegolow oszczedze - mamy pewno wielu uzytkownikow ponizej 18 lat) i niemoznosc zrobienia czegokolwiek innego. no a potem byl totalny zwis calego forum.

no i w sumie nic dziwnego. w dzisiejszym czasach ze slowem internet kazdy z nas automtycznie kojarzy takie rzeczy jak hacker, wlam, trojan, wirus itp.

prawie nic dziwnego... no bo sensownie myslac nastepnym krokiem bylby komunikat ze strony administratorow np. " w wyniku wlamania na serwer forum nie dzialalo od ...do... i stracili wpisy od ... do...." w dobrym tonie byloby dopisac na koncu "przepraszamy" . tak ze wzgledu na nas , uzytkownikow...

niestety. daremne me nadzieje. do dzis " ani me ,ani be, ani kukuryku".

nie wiem czy Szanowni Administratorzy uwazaja nas za stado baranow ktorzy mysla : "kurcze zepsul mi sie internet bo nie moge wejsc na forum..." a starcone wpisy uwazaja za tak bezwartosciowe ze nie warto nawet o nich wspominac.

a moze obowiazuje tu zasada: "nie placisz, nie masz prawa żadać" ?

a moze dopiero przygotowuja oficjalny komunikat i moj post jest wysoko dla nich krzywdzacy...

jesli ktokolwiek z Was Szanowni Administratorzy mialby odwage zabrac glos i wypowiedziec sie bylbym bardzo wdzieczny.

pozdrawiam wszystkich userow i Was Szanowni Administratorzy

ps. pomimo ze w tresci dominuje forma "my, uzytkownicy" jest to tylko i wylacznie moj osobisty apel. no chyba ze ktos zgadza sie ze mna - to prosilbym o poparcie. w kupie zawsze raźniej ;-)

środa, 1 czerwca 2005, 22:12
Administrator

Rzeczywiscie byl wlam i nie jest to tajemnica. Poniewaz baza danych jest backupowana co kilka godzin, kilka do kilkunastu postow moglo zginac.

Jesli wspomniane zdjecie kogos obrazilo, bardzo przepraszamy.

Nie komentowalismy tego tylko w miare mozliwosci technicznych przywrocilismy forum do stanu funkcjonalnosci pierwotnej.

SwiatObrazu.pl

środa, 1 czerwca 2005, 22:56

też zauważyłem takie objawy, nie mogłem wejść na forum, tylko 1 strona, http://www.swiatobrazu.pl startowałą. wcześniej dzień przed zwisem pisałem sobie fajny, długi post, oczywiście nie ma go na forum choć po wysłaniu wróciłem na omawiany temat jak zawsze zresztą zeby jeszcze okiem rzucić. ale po kilku dniach jak nia omgłem go odnalść zrezygnowałem z pisania znow tego postu bo już nie chciało mi się szukać tych linków kolejny raz. to taki bezpośredni przykład. Pozatym, startując z poczty po otrzymaniu maila o odpowiedzi,i kliknięciu na link w nim zawarty(ten pierwszy oczywiście :) ) pojawia mi się komunikat na forum "temat który chcesz odwiedzić nie istnieje" czy jakoś tak. co sie dzieje? kiedy bedzie jak ma być? nikt nic nie wie z tego co widzę a wszystkich to pewnie wkurza z deka. ech mike77 ma rację, traktujmy się poważnie bo to nie jest chyba kinderforum, isn't?

Minolta Z10, SD 256 Kingston Elite Pro, 4x2300 + 4xSanyo 2500; UV,Skylight,Polar,Makro+2,Gitter 4x; Velbon DX-888 i... pudełko kartonowe od nowoœci :)

środa, 1 czerwca 2005, 23:04

w sprawie organizacyjnej: nie czepialem sie fotki. w sumie to mozna by sie "podziekowac" hackerowi ze "tylko" taka podrzucil.

no i prosze. da sie w kilku slowa napisac co sie dzialo. wiem co sie dzialo i wiem nawet czemu zginely posty. jasno, prosto i przyjemnie.

nie pozostaje mi nic innego jak tylko wg zasady "lepiej późno niż wcale" cieszyc sie z tego.

a do administartora nastepujaca uwaga: zwazywszy ze piszesz bardzo szybko to przeczytanie mojego przydlugawego postu zajelo ci pewnie 10 razy wiecej czasu niz napisanie odpowiedzi.
nauka na przyszlosc: szybką reakcją uprzedzac takich jak ja.

pozdrawiam

czwartek, 2 czerwca 2005, 00:01
Moderator

Szkoda, że akurat nie byłem na forum i nie widziałem tej fotki... :/

czwartek, 2 czerwca 2005, 00:09

Vendeur, nie masz czego żałować :wink: :D

czwartek, 2 czerwca 2005, 07:35

W jaki sposób mogógł zniknąć post pisany dzień przed włamem skoro backupy są robione co kilka godzin?? (no chyba że zwis był np o godz 1am)

mike77AFRO
Muszę Was rozczarować.. poziom administracji tego forum zmusił nas (userów) do stworzenia forum alternatywnego.. Było nas tu kiedyś bardzo wielu.. a forum żyło pełnią życia...stare dobre czasy.. Dodam że nie chodzi tu o stronę techniczną.. tylko o stosunek do user'ów.. Ze starych czasów został tylko Vendeur.. za co go podziwiam.

czwartek, 2 czerwca 2005, 12:51

Teraz wracam tu tylko po histaryczne wątki związane z konkretnymi problemami.

@Vendeur - jesteś wytrwały

Od czasu "ucieczki" widzę, że się trochę pozmieniało i to na +.

Pozdrawiam.

czwartek, 2 czerwca 2005, 18:38
Vendeur - powiem ci szczerze ze nie wiedzialem ze zwierzeta potrafia takie rzeczy ;-)

bonnum - takie slowa w ustach tak wytrwalego user'a brzmia bardzo gorzko... a mozna zapytac o jakim forum mowa?

[/b][/i]

czwartek, 2 czerwca 2005, 22:03

No prosze - dzień znikających postów mamy

Dla informacji - napisałem tu wczesniej nieco prawdy, ale jak widać "wsiąkła" :evil:

Do tej pory zginęło mi bez wyjaœnienia 3 posty !

czwartek, 2 czerwca 2005, 23:47
Moderator

Dla informacji - napisałem tu wczesniej nieco prawdy, ale jak widać "wsiąkła"

To napisz jeszcze raz...

Czy to może ktoś Ci usunął posta?

piątek, 3 czerwca 2005, 01:19

To napisz jeszcze raz...

Najpierw wyjaśnijmy losy pierwotnej wersji.

Cytuj:
Czy to może ktoś Ci usunął posta?

No cóż post był dobre kilkanascie minut i go wcięło - ciekawe dlaczego ?

Jak narazie to dedykuje cytat jednego z przedmówców:
AFRO napisał(a):
traktujmy się poważnie bo to nie jest chyba kinderforum, isn't?

PS.----------------------------

Ooo Post Bunnuma też wcięło ? Ciekawe nieprawdaż ?

Do tej pory zginęło mi bez wyjaœnienia 3 posty !

piątek, 3 czerwca 2005, 01:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]