Teraz jest czwartek, 13 grudnia 2018, 08:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Ile mozna gadac o pierdolach? 
Autor Wiadomość

Post Ile mozna gadac o pierdolach?
Witam!
Od niedawna jestem czlonkiem forum i to co kluje w oczy to to ile osob gada tu o pierdolach.Nie skomentuje setek postow "co kupic" itd...albo wypowiedzi osob ktore nie posiadaja aparatu...nic lepszego od czystych teoretykow nie ma hehe...A prywatne przekrzykiwanki na forum to juz przesada...glupie przemadrzanie sie kto madrzejszy itd...ludzie nie robcie z siebie posmiewiska...

Oczywiscie zostane zaraz "objechany" przez wszystkich "znawcow" :)

Ale co tam hehehe....

Pozdrawiam!!!

poniedziałek, 6 czerwca 2005, 23:35
Moderator

ile osob gada tu o pierdolach

To chyba najgłupszy temat w historii forum. Jesteś mądrzejszy od nas i nudzą Cię nasze pierdoły, to nie czytaj i tyle.

wtorek, 7 czerwca 2005, 00:17

Do skutku dopuki tylko istnieje jakikolwiek temat na który można coś sensownego, dla tej osoby istotnego i pomocnego napisać. Tutaj zagląda więcej laików niż profesjonalistów i właśnie takim osobom jest konieczna jakaś dobra rada. A co do kłótni... cóż, różnica charakterów jest widoczna, ale to czepianie się czasem słówek przez co bardziej cwanych zjadaczy wszystkich mózgów jest faktycznie wkur....ce. No ale nie znamy się raczej prywatnie osobiście toteż każdy uważa, że każde słówko coś MUSI znaczyć i potem rozwija się to w dyskusję nie na temat, w którą modeator często daje się wciągnąć jak małe dziecko.To świadczy bardziej o dumie i poczuciu władzy niż profesjonalnym moderowaniu.
To takie drobne uwagi ode mnie jeśli już jesteśmy przy takim temacie.
Pozdrawiam i zaznaczam, że nie miałem na celu nikomu dowalić, inteligentny człowiek zrozumie właściwie ten post.

Minolta Z10, SD 256 Kingston Elite Pro, 4x2300 + 4xSanyo 2500; UV,Skylight,Polar,Makro+2,Gitter 4x; Velbon DX-888 i... pudełko kartonowe od nowoœci :)

wtorek, 7 czerwca 2005, 00:46

wtorek, 7 czerwca 2005, 00:54
Moderator

modeator często daje się wciągnąć jak małe dziecko.To świadczy bardziej o dumie i poczuciu władzy niż profesjonalnym moderowaniu.

Dziękuję za uznanie.

PS. Po raz kolejny dodam, że ja tu jestem przede wszystkim UŻYTKOWNIKIEM, a moderowanie to dodatkowe zajęcie, które i tak wykonuję dobrze, bo praktycznie nie ma nic do roboty (nie to, co rok temu, kiedy się nie wyrabiałem z czytaniem wszystkiego). Więc przestańcie się czepiać. Chcę sobie podyskutować, poczepiać się i posprzeczać to będę to robił, bo po ciężkim dniu jest to prawdziwą przyjemnością :wink: . A to, że czasami do tego pousuwam/wyedytuję jakieś posty/tematy, to już inna sprawa :twisted: .

wtorek, 7 czerwca 2005, 01:05

Chcę sobie podyskutować, poczepiać się i posprzeczać to będę to robił, bo po ciężkim dniu jest to prawdziwą przyjemnością :wink: .

Cóż... Różne bywają... "przyjemności" :D

Vendeur napisał(a):
A to, że czasami do tego pousuwam/wyedytuję jakieś posty/tematy, to już inna sprawa :twisted: .

Hmmm... No, ale nie na tym chyba polega moderowanie??? :shock: :shock: :shock:

wtorek, 7 czerwca 2005, 17:54

Ile mozna gadac o pierdolach?

- jak ktoś ma zamiar wydać swoje dwie wypłaty na aparat i wypytuje się ludzi który kupić żeby być zadowolonym - to dla jednych są to pierdoły a dla drugich bardzo cenne wskazówki niekiedy decydujące o kupnie aparatu wsumie za nie małe pieniądze. Wiadomo że takie pytania przewalają się w kółko ale trzeba doradzić komuś kto tej rady potrzebuje.
AFRO napisał(a):
Tutaj zagląda więcej laików niż profesjonalistów
- ja tu jeszcze żadnego profesjonalisty nie spotkałem :lol: To jest forum fotoamatorów a nie profesjonalistów
Vendeur napisał(a):
poczepiać się i posprzeczać to będę to robił, bo po ciężkim dniu jest to prawdziwą przyjemnością icon_wink.gif
- jednym to sprawia ból a drugim przyjemność :P
Vendeur napisał(a):
nudzą Cię nasze pierdoły, to nie czytaj i tyle.
tu się z tobą zgodze
8)

wtorek, 7 czerwca 2005, 19:46

kluje w oczy to to ile osob gada tu o pierdolach

Noo, nareszcie ktoś otworzy krynicę wiedzy o rzeczach ważnych i ostatecznych! Bardzo pilnie będziemy śledzić Twoje ważkie posty, Kornelio, masz jak w banku! :lol:

środa, 8 czerwca 2005, 00:32

A czy prywatne wojenki i klotnie nie sa pierdolami? :)

Pozdrawiam!

środa, 8 czerwca 2005, 09:42
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]