Teraz jest piątek, 27 kwietnia 2018, 07:04

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 gdzie widziano tani sprzęt cyfrowy, wskazówki dla kupujących 
Autor Wiadomość
Post gdzie widziano tani sprzęt cyfrowy, wskazówki dla kupujących
Proszę pisać o przygodach podczas zakupu sprzętu cyfrowego, na co uważać, gdzie można tanio i bezpiecznie kupować sprzęt. Uwagi co do jakości nabytego sprzętu, rozczarowania i radości z zakupu.

pozdrawiam
FStyl

piątek, 14 lutego 2003, 10:01

Spróbuj na http://www.allegro.pl , jest tam tego sporo, tylko najpierw poczytaj dokładnie opinie o sprzedających żeby się nie "naciąć" na jakiegoś oszusta :!:

sobota, 31 maja 2003, 18:09
Post można kupić na allegro
Właśnie ostatnio kupiłam cyfrówkę na allegro i jestem bardzo zadowolona.Aparat jest nowy,sprowadzony z zagranicy, no i oczywiście dużo tańszy niż w sklepie.Odbierałam go osobiście, więc nie było ryzyka, że w przesyłce będzie przysłowiowa cegłówka. Życzę powodzenia.
Kasia

czwartek, 19 czerwca 2003, 07:52
Post Nie wszyscy na allegro sa OK
Ja kupilam na Allegro aparat Kodak od Pana o nicku Mailtronic i jestem bardzo zadowolona. Aparat jest swietny, transakcja przebiegla idealnie i zaoszczedzilam na tym jakies 600 zl. Pan ten jest przedstawicielem niemieckiej firmy i stad ta roznica w cenie. Jednak nie wiele brakowalo a dalabym sie nabrac jakiemus oszustowi. Facet 2 tyg. mnie zwodzil mowiac ze czeka na przesylke z aparatem, a pozniej stwierdzil ze mam mu przywiezc pieniadze to on pojedzie do Berlina po aparat! Ludzie nie dajcie sie nabrac takim kretaczom, sprawdzajcie komentarze i badzcie czujni!

czwartek, 11 września 2003, 15:21

Kupiłam niedawno G3 za 2500 PLN od pośrednika. Aparat był nowy, sprowadzany z USA, na gwarancji. Polecam. Jeśli chcesz szczegóły - pisz na konto mailowe.

niedziela, 28 września 2003, 22:23
Post Sukałem długo
Szukałem długo w sklepach internetowych, na Alegro, w Komisach internetowych.
Stwierdziłem jedno - CENY WIELE SIĘ NIE RÓŻNIĄ OD TYCH W SKLEPACH FOTOGRAFICZNYCH.
Również w supermarketach ceny są stanowczo zawyżane.
Najdroższe aparaty widziałem w MAKRO , potem w M1, i w sklepach internetowych.
Kupiłem w końcu w sklepie fotograficznym w Zabrzu.
Miła obsługa, można kilka aparatów wziąć do ręki, porównać, pstryknąć trochę zdjęć... i samemu wybrać ten, który nam naprawdę odpowiada.
A cena?
Za HP 635 dałem 660 zł. Nigdzie tańszego, z tymi parametrami nie znalazłem. I jak za tą cenę, dla mnie amatora, zdjęcia są naprawdę super.

niedziela, 1 lutego 2004, 13:41

Post Re: Sukałem długo
WIESŁAW napisał(a):
Szukałem długo w sklepach internetowych, na Alegro, w Komisach internetowych.
Stwierdziłem jedno - CENY WIELE SIĘ NIE RÓŻNIĄ OD TYCH W SKLEPACH FOTOGRAFICZNYCH.
Również w supermarketach ceny są stanowczo zawyżane.
Najdroższe aparaty widziałem w MAKRO , potem w M1, i w sklepach internetowych.
Miła obsługa, można kilka aparatów wziąć do ręki, porównać, pstryknąć trochę zdjęć... i samemu wybrać ten, który nam naprawdę odpowiada.
A cena?
Za HP 635 dałem 660 zł. Nigdzie tańszego, z tymi parametrami nie znalazłem. I jak za tą cenę, dla mnie amatora, zdjęcia są naprawdę super.

No niestety Hp nie beda tansze na allegro, bo zaden importer aparatow nie bedzie ryzykowal sprzedawac Hp, wiecej by go kosztowalo ciagle wysylanie do serwisu do niemiec czy do usa niz by zarobil na sprzedazy...

niedziela, 1 lutego 2004, 16:34
Moderator

W dziale "Sprzęt" jest przyklejony temat o tym, gdzie i jak tanio kupić. Polecam!

czwartek, 5 lutego 2004, 20:58
Post Re: Sukałem długo

w ktorym sklepie w zabrzu?

czwartek, 5 lutego 2004, 23:10
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]