Teraz jest sobota, 23 lutego 2019, 01:01

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Folia na wyświetlacz 
Autor Wiadomość

http://allegro.pl/show_item.php?item=30852174
Jeszcze jedno.... brac jakies na zapas, czy jedna w zupelnosci wystarczy?

sobota, 11 września 2004, 17:37
Ja bym wziął 2 folie, jak się jedna rozwali to zostaje druga :lol:

Pozdro,
Baryła 8)

sobota, 11 września 2004, 18:49

Ja bym wziął 2 folie, jak się jedna rozwali to zostaje druga :lol:

Pozdro,
Baryła 8)

Tyle ze ona nie ma prawa sie rozwalic... co na to experci? Gdzie sie wszyscy podziewaja?

sobota, 11 września 2004, 22:57

O kurde ale komu to sie tak chcialo wycinac ;) A tak na serio to ja polecam kupic kilka roznych foli - tyklko nie od roznych sprzedawcow tylko roznych folii i na zywo obejzec kazda - ceny sa niewielkie a tak naprawde to ciezko powiedziec ktora jest dobra a ktora zla.

Napewno nie polecam Zroinow - kupilem kiedsy specjalnie dla testow i jest to najgorsza rzecz jaka widzialem - po pierwsze twarda, po drugie ma klej na podobnej bazi jak pasty polerskie (powoli wyzera wyswietlacz) - oddalem znajomemu na chromatografie i jeszcze kilka innych testow chemicznych - sklad kleju byl podobny wlasnie do past typu displex, ktore skladem sa podobne do skladu kleju kropelka, w czystej teori mozna by pokusic sie o naklejenie jej na wode - co jest nawet nie glupim pomyslem ale... folia jest tak twarda ze sama z siebie porysuje ci wyswietlacz, podczas wyciskania wody.

Zasadniczo najlepsze sa te jak najtansze - najlepiej jak najciensze i wogole wygladajace najtandetniej - czemu? a temu ze sa tak tanie ze oplaca sie je zmieniac co miesiac a w zwiazku z tym ze sa tanie to nie maja kosmicznych wynalazkow ktore w 99% dewastuja wyswietlacz klejami , ktore to podobno sa na bazie wody i sa nieszkodliwe a tak naprawde to tak czy siak jest tam klej ktory wolniej badz szybciej (w zaleznosci od kleju) wchodzi w reakcje z wyswietlaczem.

Polecam wybrac sie do serwisow hp/compaq i wysepic kawalek folii to palmtopa - w serwisach powinni miec takie specjalne folie na tuchpady - to nie sa folie sprzedawane na allegro - folie te autentycznie sa bezklejowe - same z siebie sie nie kleja, "klei" sie je na wode i poprostu jak jest czysty wyswietlacz to taka folia przylgnie idealnie. Wada jest to ze skombinowanie takiej foli graniczy z cudem - albo faktycznie ich nie maja na stabnie, albo nie chca za nic odsprzedac - mi sie udalo po 2 miesiacach odkupic od nich dwie folie na compaq jordana - wyszlo mi spokojnie 7folii na a75 - cena 20pln za dwie sztuki - oczywiscie mocno negocjowana no i sprzedaz nie oficjalna.

Edit: Co do wfolii allegrowych to ja mam od 1,5 roku na wyswietlaczu noki 6310i oraz od prawie roku na 7650 folie od czlowieka kocotgrz - sa calkiem calkiem, do tych z hp/compaq sie nie umywaja ale sa naprawde rozsadnej jakosci - tylko trzeba ja bardzo ostroznie nakladac - w 7650 mialem problemy po niewlasciwym odcisnieciu powietrza z pod folii - jak nie zrobisz tego raz a porzadnie to folia sie odkrztalci po kilku dniach i folia bedzie nie rowna i pod katem psuje obraz. Nie wiem jak teraz ale moje mialy klej poliakrylanowy - wyniki z autebtycznych testow labolatoryjnych. Poliakrylan nie nadaje sie do wyswietlaczy dotykowych !!! do zwyklych moze byc, chyba ze wyswietlacz jest wykonany z czegos dziwnego - na aparatach nie testowalem ale z doswiadczenia nie polecam jezeli na wyswietlaczu sa zewnetrzne filtry antyodblaskowe itp. - w modelach typu canon Axx, wszystkie Zx i zapewne na reszcie tanszych kompaktow nie ma takowych filtrow wiec bedzie wszystko OK

niedziela, 12 września 2004, 14:40

Ale co powiecie o tym konkretnym modelu? Dodam ze nie mam mozliwosc wyjscia do jakiegos hipermarketu, czy wiekszego sklepu foto, wiec jestem skazany na allegro.... na pewno ktos juz kupywal cos takiego. Poszukuje modelu do Z1... za ewentualne rady, wielkie dzieki

niedziela, 12 września 2004, 15:06

Tak naprawde to nic o niej nie da sie powiedziec bazujac na opisie z aukcji - nie ma tam ani slowa na temat jej specyfikacji - tylko czystko marketingowy belkot. Jak pisalem wczesniej - kup kilka roznych najtanszych (najlepiej po 2 sztuki) i sprawdz. Ewentualnie znajdz taka o ktorej bedzie cos pisalo to wtedy mozemy o niej podyskutowac - w przypadku tej aukcji to mozna sie dowiedziec tak naprawde ze jest to folia i ze jest docieta - i to by bylo na tyle.

Przy okazji czytaj dokladnie posty - ja podalem przykladowego sprzedajacego, ktorego folie posiadam na wyswietlaczu telefonu i generalnie nie narzekam zbytnio - z tego co widze ma rowniez do Z1.

Przy okazji po co chcesz isc do hipermarketu czy sklepu foto? i tak nic ciekawego nie dostaniesz. A ocenic folie po wygladzie jest strasznie ciezko - chyba ze z jakas wrozka pojdziesz ;)

niedziela, 12 września 2004, 15:48

A co na to reszta? Ktoz moze uzywa takich? Jak nie to pozostanie mi to co proponowal sq8shq... Napiszcie cos...

poniedziałek, 13 września 2004, 17:18

Post ...
http://shop.brando.com.hk/dcscreenprotector.php
napewno bedzie bdb, poczytajcie sobie co nie co o foliach tu:
http://www.pdaclub.pl/forum/posty.php?temat_id=6998
pozdrawiam

piątek, 17 września 2004, 07:38

Z tych wszystkich ktore sa w tym tescie to w polsce widzialem tylko fellows - ale cena byla powalajaca - 75pln ;(, - ktos kiedys sprzedawal na swistak.pl

piątek, 17 września 2004, 11:32
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3