Teraz jest poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 17:27

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Soczewki makro a close-up 
Autor Wiadomość
Post Soczewki makro a close-up
Mam pytanie. Czy jest jakaś różnica pomiędzy tymi dwoma "rodzajami" soczewek. Spotkałem się z wymiennym stosowaniem pojęć ale nie jestem pewien czy są to te same soczewki.
Pozatym chciałbym poznać wasze opinie na temat soczewek oferowanych na allegro, które ktoś podał w którejś odpowiedzi do poprzedniego tematu.

http://allegro.pl/show_item.php?item=30582796

Czy to naprawdę chłam?
Pytam się ponieważ nastawiałem się na zakup takiego właśnie kompletu.
Byłbym bardzo wdzięczny jakby mi ktoś dokładnie wyjaśnił co jest nie tak w tym zestawie uchraniając mnie przed błędnym zakupem. Jeżeli temat był wcześniej poruszany prosiłbym o linka do niego.
Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

Raku

piątek, 10 września 2004, 23:41
Soczewki Close up charakteryzuja sie mniejszym powiekszeniem niz soczewki makro. Soczewki +10d przyjelo sie nazywac soczewkami makro. Co do kupna tego kompletu, to ja uzywam tych soczewek. Jakoscia nie odstepuja od hamy, czy matina, chociaz na tym forum sa eksperci, ktorzy znaja ekspertow, ktorzy znaja ekspertow, ktorzy czytali gdzies, ze to chlam.

sobota, 11 września 2004, 11:48
Ja widziałem zdjęcia robione z Hamą i Matin. Różnica jest ogromna Hama to chłam:( Rozmycie na brzegach bleee. Zdecydowanie lepiej się prezentują soczewki Matin.(w tej klasie cenowej)

niedziela, 12 września 2004, 21:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]