Teraz jest poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 17:07

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 akcesoria do lampy minolty 
Autor Wiadomość

Post akcesoria do lampy minolty
Pare razy już oczułem potrzebe instalacji dyfuzora, odbłyśnika na mojej lampie. Pół środki mnie nie bardzo interesują. Więc szukając trafiłem na strony minolty i jak zobaczyłem ceny akcesorii do lamp to mi się słabo zrobiło np
OC-1100 kabel korpus/lampa 249zł
nie no przecież tu nie ma żadnej elektroniki to kawałek kabla 2 parowego o niskich oporach zakończony kostkami, materiały na taki kabelek przecież są warte ze 30 zł przy masowej produkcji, jeszcze bym uwierzy że to tyle kosztuje jak by to było WiFi ale kabel....

A teraz to co mnie naprawde interesowało
ODBŁYŚNIK ZESTAW V dla 5600HS/3600HS 299zł
ktoś miał to w ręce bo chyba sobie sam takie coś zmontuje bo kurde to jest kawałek błyszczące blachy a może nawet plastiku

Normalnie paranoja - jakieś rady? ktoś już coś może kombinował z tym kablem? Bo nie umiem wykombinować jak w miare prosty i szybki sposób montować kabel do aparatu i lampy.

Minolta Z2 :: 128 MB :: 16 MB :: Tulej 45/52 :: UV 52 :: Minolta Flash 3600 (D) :: 4 x Sanyo 2300 :: MW 8168 GS :: Osłona przeciwsłoneczna :: Statyw Vanguard jakiœ tam :: Kuferek Case Logic :: Głupie pomysły :: pewnie jeszcze coœ ciekawego

wtorek, 28 września 2004, 21:32
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]