Teraz jest poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 15:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 canon a 75 
Autor Wiadomość
Post canon a 75
jak sie wam nim pstryka?

niedziela, 21 listopada 2004, 02:18
Jeżeli mam być szczery to nie szczególnie. Automat kiepściutki ale co gorsze i w innych ustawieniach to żadna rewelacja. Niestety. To jednak tylko moja opinia. A chciałbym mieć zupełnie inną....
Pzdr.

niedziela, 21 listopada 2004, 05:17

To wszystko zależy od osoby robiącej zdjęcia - jeden zrobi dobre zdjecia A60 a innemu nie pomoże 1Ds Mark II :lol:

niedziela, 21 listopada 2004, 09:12
Ja po długim oczekiwaniu i przeczytaniu prawie wszytkiego co związane z canonem na forum stwierdzam, że w moich renkach kanon jest dobrym sprzęcikiem dla amatora i nietylko. Jak narazie nic nienawala i działa wporządku. Polecam ten aparacik za tą cene jest rewelacyjny.

niedziela, 21 listopada 2004, 14:41
Szczerze to dobry aparacik, długo szukałem czegoś dla siebie i to jest to. Nie jest drogi, ma manuala więc dla ambitniejszych też sie nadaje. Zdecia sa niezłej jakości. Ale to już zależy od ciebie, co chcesz nim robić, bo jeśli zdjęcia typu siedzi rodzina przy obiedzie to polecam bardziej A400, a jeśli chcesz się np. pobawić w fotografię troszkę bardziej "profesjonalnie" to myślę, że to aparat dobry na początek.

niedziela, 21 listopada 2004, 15:58
też mam ów aparat od października, zrobiłem z 1000 fotek już, z poczatku jak niemal każdemu dziwiłem się czemu to a to nie wyszło tak jakbym chciał. Nieco zagłębienia w ustawienia, próbke w różnych warunkach manualem i teraz w mig potrafię dobrą fotkę cyknąć :) to duża zaleta ów canona ustawienia manualne. polecam bardzo a nocne fotki jakie robi gdy się ręcznie wszystko ustawi :) super!!!

poniedziałek, 3 stycznia 2005, 20:05

A zdjęcia, jak na amatorski aparat przystało robi mi się dobrze, choć wolę nim filmiki kręcić, bo zdjęć już mam po dziurki w nosie :)

poniedziałek, 3 stycznia 2005, 22:58

Dla mnie to też taki sobie aparacik. W sumie chyba wart swojej ceny, bo za 800zł wyboru szczególnego to nie ma. Ale z tym automatem to racja - słabiutki jest. Na zewnątrz to OK, ale w pomieszczeniach ze sztucznym (słabym) światłem, to masakra.

poniedziałek, 3 stycznia 2005, 23:30
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]