Teraz jest piątek, 21 września 2018, 23:41

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Ladowarka Powerbank Quick 3 i pare pytan 
Autor Wiadomość

Post Ladowarka Powerbank Quick 3 i pare pytan
Witam! Przeczytalem test akumulatorkow, wiec juz wiem mniej wiecej co i jak :) Zreszta juz za pozno bo sie pospieszylem i kupilem GP 2300 mah, wiec najgorzej nie wybralem, razem z ladowarka Quick 3. Duzo bylo tematow na temat ladowarek, je tez przeczytalem, ale nieznalazlem odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

1. Najwazniejsze: czy moja ladowarka sama sie wylacza po naladowaniu? Jesli nie, to bede musial ja zmienic :/ Myslalem ze wszystkie sa podobne wiec nawet nie przegladnalem forum i kupilem pierwsze lepsze GP. Nie moge nigdzie znalezc inf. na ten temat, a w intrukcji oczywiscie nic nie pisze, wiec domyslam sie ze nie ma tej opcji... Jest napisane, ze posiada timer, ale to chyba chodzi tylko o diodke, ponadto: "ładowanie podtrzymujace po pełnym naładowaniu" czy to oto chodzi?

2. Czy te GP 2300 moge ladowac inna ladowarka? Czy musi spelniac jakies wymogi dla takiej pojemnosci i takiej firmy akumulatorkow? Czy moze byc dowolna? Nie zniszcze sobie akumulatorkow? Moje obawy wynikaja stad, ze w instrukcji pisze ze trzeba ta sama ladowarka ladowac ;)

3. Czy jesli np. powiedzmy przeladuje akumulatorki, to czy bedzie to mialo odzwierciedlenie w dzialaniu aparatu? Moge cos w nim przez to popsuc? :P

4. Czy jesli ladowarka laduje 8h, moge ja sobie wyciagnac z kontaktu po 4h i po 2h znowu wlozyc na 4h? Czy moge doladowywac akumulatorki bez ich calkowitego rozladowania?i

Zakupilem wczoraj Canona A610 i juz zrobilem 190 zdjec, wiec pojechalem szybko do MM i kupilem co trzeba, bo baterie siadly ;) Zakup akumulatorkow nie najgorszy, ale ta ladowarka... :/

Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi

Pzdr

sobota, 26 listopada 2005, 21:26

1. mysle ze to ze sie niewylacza po naladowaniu, to nie jest straszny problem, bo jak juz sie naladuja, to pozniej je laduje mniejszym pradem, i to im niezaszkodzi. ja raz zapomnialem wylaczyc i ladowaly sie ponad 3h dluzej i nic im niebylo

2. nie powinno byc zadnych problemow

3. aparat sie nie zepsuje, a raczej akulumatorki beda mniej wydajne

4. mozesz, ale skutecznie skracasz ich zywotnosc. zawsze powinienes rozladowac baterie do konca, a pozniej ladowac od zera do 100% - wtedy beda dluzej trzymaly itd

sobota, 26 listopada 2005, 22:08
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]