Teraz jest sobota, 22 września 2018, 19:00

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Naprawa Mamiya NC1000S - gdzie? 
Autor Wiadomość

Post Naprawa Mamiya NC1000S - gdzie?
Witam :).
Otóż zacznę od tego, że dostałam w "prezencie" 2 aparaty - Mamiya NC1000S ze szkiełkiem Mamiya Sekor 1:1.4 f=50mm oraz Zenita Automat ze szkłem Zenit MC Helios-44M-4, 58mm 1:2

Jeden ani drugi nie chce działać, powiedziałabym, że Mamiya jest w stanie opłakanym, na szczęście obiektywy nie są uszkodzone. Z racji tego, że uczę się w technikum na fototechnika, to od jakiegoś czasu robię na analogach. Zależy mi bardzo na tym, żeby doprowadzić te 2 aparaty do porządku i w miarę możliwości nie wydać na to ogromnej sumy pieniędzy:). Moje pytanie jest takie, gdzie ewentualnie mogłabym zanieść te aparaty do przeglądu i mieć jakąś pewność, że zostaną one naprawione. Głównie chodzi mi o adresy w woj. dolnośląskim - Wrocław, gdyż tam się uczę i codziennie jestem. Może znacie Państwo studia/salony itp, gdzie przyjęto by te moje maleństwa do przeglądu? Albo stronę internetową/telefon/mail do firmy poza woj. dolnośląskim, która zajmuje się naprawianiem analogów? Bardzo mi na tym zależy i będę wdzięczna za odpowiedzi:). Jeśli ktoś wie coś więcej, naprawiał też swojego analoga i poleca jakąś firmę, proszę o napisać na e-mail: sher@autograf.pl

Pozdrawiam gorąco:).

wtorek, 19 marca 2013, 17:26
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]