Teraz jest sobota, 15 grudnia 2018, 00:20

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 EOS 300X czy Nikon F75 
Autor Wiadomość

Post EOS 300X czy Nikon F75
Mam zamiar w najbliższym czasie(ok. 2tyg) zakupić lustrzankę i juz prawie zdecydowałem o zakupie F75 aż tu nagle Canon EOS 300X i teraz sam nie wiem. Czy kupić F75 narazie ze standardowym obiektywem 28-80 czy może 300X i jakiś lepszy obiektyw oczywiście nie za drogi bo jeszcze trzeba kupić lampę(prawdopodobnie 420EX). Dodam że aparatu będę używał amatorsko w różnych sytuacjach. Do tej pory robiłem zdjęcia Minolta Z1 ale te szumy przy wyższym ISO. Stąd decyzja o zmianie na lustra i teraz decyzja o wyborze tego właściwego.Pomóżcie!!!

piątek, 24 września 2004, 01:12

Nie robiłem jeszcze zdjęć nowym Canonem, ale Nikon F75 to bardzo dobry, sprawdzony sprzęt, sytuujący się wyraźnie wyżej od trzysetek Canona. Gdybym miał wybrać Nikon F75 vs. 300V bez wahania wziąłbym Nikona. Jak jest z 300X - nie wiem. Jest jeszcze konkurująca z F75 nowiutka i świetna Minolta Dynax 60 (zrobiłem nią ostatnio rolkę slajdów i jestem pod wrażeniem precyzji pomiaru światła, która lokuje ten model wyżej). Ma też stosunkowo mocną, wbudowaną lampę, choć w Twoim wypadku to chyba bez znaczenia.

piątek, 24 września 2004, 10:52
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]