Teraz jest poniedziałek, 10 grudnia 2018, 21:52

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 W poszukiwaniu aparatu dla amatora:) 
Autor Wiadomość

Post W poszukiwaniu aparatu dla amatora:)
Witam wszystkich! Nie wiem dokładnie od czego zacząć, więc przedstawie po krótce swą historię... ;) Dawno temu żył sobie pewien dziadek-fotograf, który pewnego dnia zmarł, zostawiając po sobie stary sprzęt fotograficzny, ażeby innego dnia, po dwudziestu latach znalazł go jego wnuk... W konsekwencji tego, wnuk ów (czyli ja) zainteresował się troche choć robieniem zdjęć, rozpracował mechanizmy działania naprawde cudnego Zenita ET, zaczął pstrykać zdjęcia... spodobało mu się;) ...

Ale jak wiadomo Zenit to Zenit, to naprawde miły aparat, jednak nie zawsze wszystko jest takie jakbyśmy chcieli, powiedzmy, że to przecież aprat niepozbawiony wad:) Nie interesuje się AŻ TAK fotografią, żeby rzucić dla niej wszystko (mam inne zainteresowania), aczkolwiek uważam, że robienie zdjęć to naprawde świetna sprawa, toteż pragnąłbym sprawić sobie jakiś lepszy sprzęt... Wielkich wymagań nie mam, stronię od cyfrówek... Zalezy mi na czymś co tak szybko się nie rozleci, będzie w miare tanie, no i nieco lepsze od Zenita... Jakiego aparatu szukam?:)

Proszę o pomoc (i wybaczenie;)) całkiem zielonemu w tych sprawach młodemu amatorowi fotografii... Jaki aparat polecalibyście dla kogoś takiego jak ja?

niedziela, 30 października 2005, 23:43

Ja tez kiedys znalazlem Zenita (aparat mojej mamy) i chcialem sie bawic w "fotografowanie". Bylem jednak za mlody. Zdjecia jednak zaczalem robic od kiedy mam aparat cyfrowy (niedlugo strzeli roczek). Jest to kompakt, ale jak na pierwsze spotkanie z fotografia jest super. Polecam aparat tego pokroju. Sa teraz inne, nowsze i lepsze, ale poki co ja przy nim zostane z kilku sobie znanych powodow.
Moglbys napisac w jakim przedziale cenowym ma zawierac sie aparat, ktory chcesz kupic oraz czy masz juz ulubiony motyw zdjec, czy jeszcze nie wiesz co chcesz fotografowac.
Pozdrawiam.

poniedziałek, 31 października 2005, 14:12
Post W poszukiwaniu aparatu dla amatora:)
Witaj,
polecam Canona E50. Miałem go 8 lat temu, sprzedałem i dzisiaj ponownie do niego wróciłem! W miedzy czasie miałem przygodę z fotografią cyfrową, ale szybko zrozumiałem, że to nie dla mnie (jestem zbyt wymagający)i wróciłem do analoga - najpierw przez rok miałem Nikona F80, a potem znów wspaniałego Canona EOS 50. Polecam ten korpus, zwłaszcza, że można go tanio kupić na Allegro (między 300 a 400 zł). Pozdrawiam.

czwartek, 12 lipca 2007, 13:32
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]