Teraz jest poniedziałek, 18 lutego 2019, 04:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Czy kupujecie sprzęt fotograficzny przez Internet? 
Autor Wiadomość

Post Re: Czy kupujecie sprzęt fotograficzny przez Internet?
Z kupowaniem przez internet oczywiście trzeba bardzo uważać (jeszcze w liceum zdarzyło mi się zamówić l-karnitynę a otrzymać.. stoperan :D ), ale nie ma co się zrażać, bo to w dzisiejszych czasach jednak świetne źródło sprzętu niedostępnego (lub o wiele droższego) w sklepach stacjonarnych. I tak swojego nikonka i akcesoria do niego kupiłem na allegro (od polecanych sprzedawców), a teraz zacząłem montować małe, amatorskie studio fotograficzne w piwnicy swojego domu.

Wystarczy weryfikować źródła i wiedzieć, czego się chce, a zakup przez internet okaże się dla nas naprawdę najlepszym rozwiązaniem.

piątek, 22 kwietnia 2016, 01:04

laurent napisał(a):
kupując w sklepie internetowym należy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, czy są opublikowane wszystkie dane nt. podmiotu (firmy), która ten sklep prowadzi. Jeżeli nie ma danych firmowych to wiadomo, że należy uważać, bo nie dość, że nie ma możliwości zweryfikowania opinii o firmie to później też trudno dochodzić swoich praw - nie wiedząc kto nas faktycznie oszukał - jeżeli w ogóle tak się stanie.
Kupując na aukcjach allegro - najlepiej sprawdzić opinie o sprzedawcy...poza tym allegro ma jakiś program ochrony kupujących i pomaga w rozwiązywaniu problemów ze sprzedawcami, ale nie mam z tym żadnych doświadczeń.

Dokładnie tak, kupując cokolwiek trzeba weryfikować dane firmy, żeby nie dać się oszukać, a przy zakupie na prawdę wartościowego przedmiotu, jak np. sprzęt foto, trzeba tej uwagi poświęcić jeszcze więcej.

poniedziałek, 9 maja 2016, 10:31

na allegro jest ok bo widać historię i oceny sprzedawcy

środa, 30 stycznia 2019, 14:12

Ja kupilem juz kilka drozszych rzeczy w tym I apparat przez internet I to z odleglych krancow swiata I bez problemow. Ostatni zakup to Canon 80D z obiektywem. Roznica w cenie jest kolosalna. W sklepie niedaleko mnie cena za taki sam zestaw 1599 euro a w sieci kupilem za niecale 800euro. Nowy calkowicie zestaw.

niedziela, 3 lutego 2019, 14:02
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5