Teraz jest poniedziałek, 16 lipca 2018, 20:35

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 POMOCY!! Fotografia reklamowa 
Autor Wiadomość

Post POMOCY!! Fotografia reklamowa
Witam,
potrzebuję zdjęć produktów spożywczych, dokładniej wyrobów wędliniarskich. Z fotografią miałam przez jakiś czas sporo do czynienia, jednak nigdy w takiej dziedzinie. Moje pytanie brzmi: czy myślą Państwo, że do wykonania zdjęć produktów zdecydowanie powinnam zaangażować specjalistę, czy może jednak zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt i spróbować swoich sił(jeśli tak, to czego będę potrzebować)? Wiem, że pytanie jest trochę absurdalne-nie wiedzą Państwo na jakim poziomie są moje umiejętności, jednak bardzo proszę o jakąkolwiek radę :)

środa, 14 stycznia 2015, 19:39

Post Re: POMOCY!! Fotografia reklamowa
Jeżeli nie wiesz jaki sprzęt jest potrzebny to doradzam zatrudnić firmę która ma w tym doświadczenie a jeżeli lubisz fotografię to powoli w tym czasie możesz poczytać i dowiedzieć się więcej o fotografii i o tym jaki sprzęt będzie najlepszy dla Ciebie. Nie jestem za tym aby polecać komuś co ma kupić, najlepiej gdy sami wybieramy to na czym będziemy pracować ale jak zechcesz to mogę napisać na czym mi się najlepiej pracuje. Jeśli więc zdecydujesz się na zlecenie zdjęć komuś to zapraszam na http://mocfleszy.pl Jest tam kilka przykładów i wspomniane trochę o obróbce co również jest ważne w fotografii produktowej dlatego jak zechcesz uczyć się jak robić zdjęcia polecam także abyś zainteresowała się retuszem.

czwartek, 15 stycznia 2015, 11:23

Post Re: POMOCY!! Fotografia reklamowa
Zdecydowanie polecam zatrudnić firmę, która zajmuje się tym zawodowo. Nie dość, że zrobią 100x lepsze zdjęcia niż Ty to przerobią je, aby były bardziej apetyczne. Zwykła parówka na Twoich zdjęciach będzie wyglądała jak parówka, a na ich zdjęciach jak super delikates, na widok którego ślinka cieknie ;)

poniedziałek, 18 stycznia 2016, 13:45
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]