Teraz jest sobota, 15 grudnia 2018, 10:01

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 POMOCY!! Fotografia reklamowa 
Autor Wiadomość
Post POMOCY!! Fotografia reklamowa
Witam,
potrzebuję zdjęć produktów spożywczych, dokładniej wyrobów wędliniarskich. Z fotografią miałam przez jakiś czas sporo do czynienia, jednak nigdy w takiej dziedzinie. Moje pytanie brzmi: czy myślą Państwo, że do wykonania zdjęć produktów zdecydowanie powinnam zaangażować specjalistę, czy może jednak zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt i spróbować swoich sił(jeśli tak, to czego będę potrzebować)? Wiem, że pytanie jest trochę absurdalne-nie wiedzą Państwo na jakim poziomie są moje umiejętności, jednak bardzo proszę o jakąkolwiek radę :)

środa, 14 stycznia 2015, 19:39

Post Re: POMOCY!! Fotografia reklamowa
Ja też bym brała profesjonalną firmę, zwłaszcza jak piszesz, że nie miałaś jakiś czas styczności z aparatem i nie wiesz, jakiego sprzętu potrzebujesz. A on tani nie jest, więc zrobienie zakupów hurtowo odpada. Poza tym, niepotrzebnie stracisz czas, ucząc się obsługiwania aparatu i akcesoriów do niego. Lepiej jest wynająć firmę, zobaczyć, jak będą im wychodzić zdjęcia produktowe, a w międzyczasie możesz się podciągnąć z robieniem zdjęć, i w końcu sama zacząć je robić.

czwartek, 13 września 2018, 14:56
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]