Teraz jest niedziela, 22 kwietnia 2018, 06:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 [kupię] Najmniejsza lampa błyskowa 
Autor Wiadomość

Post [kupię] Najmniejsza lampa błyskowa
Witam, poszukuję od dłuższego czasu najmniejszej lampy błyskowej, nawet starego typu. Na allegro coś takiego występowało, ale nieszczęśliwie to przeoczyłem http://allegro.pl/show_item.php?item=1424670240 Taka lampa na dwa paluszki może mieć nawet rozmiar 2,5 x 8 x 3,5 cm co jest idealnym rozwiązaniem dla mojego projektu, który przygotowuje na dyplom. Czy coś ktoś takiego posiada może w szafie lub wie, gdzie można to zdobyć w dość krótkim czasie? eBay odpada, nie stać mnie na takie wysyłki. Na wszelki wypadek uprzedzam, że interesują mnie modele na baterie, bez kabla, które można wyzwolić poprzez przycisk na obudowie lub radiowy wyzwalacz.

piątek, 28 stycznia 2011, 19:37

Post Re: [kupię] Najmniejsza lampa błyskowa
Jezeli taką lampe chcesz używać do wyzwalacza radiowego to lepiej sprawdz napiecie na stopce, Ponieważ takie lampy które Cie interesują są stare i wysokonapieciowe. I taka lampa odrazu spali Ci wyzwalacze, a jak podłaczysz do nowego body aparatu to moze nawet aparat spalic. Bezpieczne napiecie to 6-9V a w tamtych lampach jest nawet 170V. Gdybyś chciał kupic to mam na sprzedasz lampe starą o duzej mocy na 4AA, ale do wyzwalaczy ona sie nie nadaje bo napiecie na stopce ma 170V, ale przycisk test ma

wtorek, 22 marca 2011, 18:18
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]