Teraz jest sobota, 21 kwietnia 2018, 02:12

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 [SPRZEDAM] kamerę Canon Legria HF S100 + adapter DOF 35mm 
Autor Wiadomość

Post [SPRZEDAM] kamerę Canon Legria HF S100 + adapter DOF 35mm
Witam!

Zależy mi na szybkim sprzedaniu kamery, więc nie będę się tu rozpisywać... :P

Link do aukcji Allegro: http://allegro.pl/kamera-canon-legria-hf-s100-adapter-dof-35mm-i2104777702.html

Cytuj:
Przedmiotem aukcji jest kamera Canon Legria HF S100.

Dodatkowo w skład zestawu wchodzi:

- DOF adapter 35mm (czyli adapter oraz obiektyw stałoogniskowy 50mm) - dzięki niemu uzyskujemy kinową głębie ostrości, więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem: http://www.dof35.pl/

- oryginalny zasilacz Canon'a CA-570 S

- oryginalna torba na kamerę Canon'a

- kabel USB

Kamerę szczerze polecam. Długość nagrań zależy od karty pamięci jakiej użyjemy (maks. 16 GB). Posiada wiele ciekawych funkcji, opcję robienia zdjęć (np. pod czas nagrywania filmu) + flash'a (ma również bardzo przydatną wbudowaną lampę video). Różne tryby filmowania, np. tryb filmowy (w połączeniu z DOF'em możemy nagrać genialnej jakości ujęcia). Wbudowany mikrofon dobrze się sprawdzał podczas nagrywania koncertów, posiada tłumik dzięki czemu pozbędziemy się niechcianego "trzeszczenia" od wiatru, itp. Wbudowane głośniczki mogłyby być głośniejsze, ale dają radę... Kamera posiada również wbudowane wejścia USB, HDMI, AV - z tym, że to ostatnie ma czasem problemy z odtwarzaniem dźwięku stereo - zdarzało się sporadycznie, że dźwięk słychać było tylko z jednej strony. Oczywiście nie ma to wpływu na dźwięk w nagraniu.

Po dokładniejszą specyfikację kamery odsyłam do strony producenta: http://www.canon.pl/For_Home/Product_Finder/Camcorders/High_Definition_HD/LEGRIA_HF_S100/index.aspx?specs=1

Niestety nie mam papierów (gwarancja i tak już wygasła), pudełka również nie posiadam. Kamera jest oczywiście sprawna, używana była sporadycznie. Wizualnie prezentuje się dobrze, posiada drobne rysy na zewnętrznej obudowie (co przedstawiają zdjęcia poniżej). Wyświetlacz LCD nie posiada żadnych rys, ani martwych pikseli.

Adapter DOF 35mm był używany jedynie kilka razy. Nie posiada żadnych śladów zużycia... chyba, że wymieniać mam kurz, ale to jest raczej nieuniknione.

Jestem totalną amatorką jeżeli chodzi o tego typu sprzęt, więc na pewno nie wykorzystałam wszystkich możliwości kamery.

Zdjęcia (więcej na stronie aukcji):

Obrazek

Ten model kamery nie jest już sprzedawany, więc dla fanów Canon'a jest to niezwykła okazja (teraz kamerę z identycznymi specyfikacjami można kupić pod nazwą Vixia HF S100).

Kamerę sprzedaję ponieważ chcę kupić lustrzankę, albo aparat kompaktowy z wymienną optyką. Obiektywy są niestety drogie i to główny powód zmuszający mnie do sprzedaży tej kamery.

Moja propozycja to 2 750 zł + wysyłka. Ale myślę, że jeżeli chodzi o tą kwestię możemy się dogadać jeżeli ktoś będzie chętny...

Zapraszam do kupna!

wtorek, 7 lutego 2012, 15:04
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]