Teraz jest czwartek, 26 kwietnia 2018, 02:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 UWAGA! SKRADZIONO MI SPRZĘT FOTOGRAFICZNY!!! 
Autor Wiadomość

Post UWAGA! SKRADZIONO MI SPRZĘT FOTOGRAFICZNY!!!
W piątek 14 sierpnia 2015 r.,, w czasie, kiedy fotografowałam ślub (między g. 15-16) w kościele św. Augustyna na Sudeckiej 90 we Wrocławiu ktoś wybił szybę w samochodzie i ukradł mi torbę z zapasowym sprzętem fotograficznym na łączną sumę ok. 10 tys zł: aparat D7000 (w aparacie karta pamięci SanDisk 32 Gb i akumulator EN-EL15), obiektyw Nikkor 35 mm f/1.8 + filtr Hoya, lampa błyskowa SB 910 (w lampie 4 baterie eneloop), ładowarka MH-25 i ładowarka do aparatu D3 - NIKON MH-22, ładowarka do baterii, czytnik kart HAMA 55348, torba fotograficzna Lowepro Stealth Reporter, dysk pamięci TOSHIBA 1 TB.
Znaki szczególne sprzętu: Aparat nie ma osłonki na wyświetlaczu, guma wokół wizjera jest lekko naderwana (może być wymieniona na nową), od dołu widać ślady uderzenia, ponieważ raz aparat mi upadł. Na pasku naszyta była tasiemka (możliwe, ze zostanie oderwana). Na obiektywie może być widoczna kropka czerwonej farby (chyba, że złodzieje ją zmyją). Na obiektywie od początku nałożony był filtr, wiec szkło będzie w idealnym stanie. Zawsze dbałam o sprzęt, więc wszystko wygląda, jak nowe (szczególnie lampa błyskowa).
Skradziono też drugą torbę z ubraniami i kosmetykami, przygotowaną na wyjazd na ślub w sobotę.

lampa błyskowa SB-910 nr seryjny: 2205280
aparat Nikon D7000: 6487052
Obiektyw Nikkor 35 mm f/1.8: 2683386

Apeluję o ostrożność! Nigdy nie wiadomo, kto w danym momencie was obserwuje.

czwartek, 20 sierpnia 2015, 09:47
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]