Teraz jest poniedziałek, 24 września 2018, 09:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Sprzedam WYSOKIEJ KLASY ŁADOWARKI WRAZ Z AKUMULATORKAMI! 
Autor Wiadomość
Moderator

Post Sprzedam WYSOKIEJ KLASY ŁADOWARKI WRAZ Z AKUMULATORKAMI!
Na wstępie zaznaczę, że sprzedałem jakiś czas temu kilka takich zestawów na różnych forach foto i kupujący byli bardzo zadowoleni! Transakcję można (jeśli ktoś sobie tego życzy, choć jestem pewną osobą) przeprowadzić poprzez serwis Allegro.

=============================================

Sprzedam:

Komplet firmy PowerBase: Ładowarka C-T3H8 komplet + 4 szt akumulatory 2300mAh.

Wysokiej jakości ładowarka (model C-T3H8), ładująca prądem 1000 mAh. Ładowarka mikroprocesorowa ładuje prądem pulsacyjnym; można ładować akumulatorki dużym prądem nie obawiając się zniszczenia akumulatorów. Ładowanie oznaczane jest czerwoną diodą LED. Po naładowaniu zapala się dioda zielona - nie ma możliwości przeładowania!!!
Po naładowaniu ładowarka automatycznie przechodzi w stan podładowywania, które tylko konserwuje akumulatory.

Ładowarka posiada osobny, bardzo wydajny zasilacz wysokiej klasy, który nie będąc używany do ładowania akumulatorków, może być użyty do innych celów. To duży plus zestawu.

Osobiście używam tego kompletu i jestem z niego bardzo zadowolony. Ładuje błyskawicznie, a akumulatorki pozwalają mi na zrobienie 500 zdjęć Minoltą Z1, która jest niby prądożerna... Naprawdę polecam.

Oto fotka kompletu:

Obrazek

Czas ładowania akumulatorów 2300 mAh, to w przybliżeniu 120 minut!!!

Możliwość ładowania:

Ładuje 2 typy akumulatorków NiMH: R03(AAA), R6(AA).
Ładuje 2 lub 4 akumulatory NiMH: R03(AAA), R6(AA).

Uniwersalny zasilacz 240V.
Adapter samochodowy 12V/DC
Wyposażona jest w diody sygnalizujące stan ładowania.

W komplecie są 4 akumulatory firmy GP (tylko pod inną otoczką foliową) o pojemności 2300 mAh. Bardzo wydajny model!

Zestaw jest całkowicie nowy, fabrycznie zapakowany (zafoliowany i nie ma możliwości go otwarcia przypadkowego). Na towar jest udzielona pisemna, roczna gwarancja.

Zestaw ten kosztuje w internecie 169 zł na stronie: http://www.gazeta..../opis/1999

Na Allegro można to kupić za 149 zł.

Moja cena to tylko 110 zł!!!

Zapraszam, bo towar jest naprawdę super!!!

Posiadam tylko 9 sztuk w tej cenie!

===============================================

UWAGA! Posiadam jedną szutkę takiego kompletu, ale z akumulatorkami 2100 mAh, z gwarancją na 6 miesięcy, nowa, użyta przeze mnie tylko 4-5 razy! Oddam ją za jedyne 90 zł!!! W niczym nie jest gorsza od modelu powyżej!.

Nowy zestaw PowerBase!

MIKROPROCESOROWA ładowarka firmy BASE POWER C-501. W zestawie: ładowarka C-501 komplet + 4 szt akumulatory 2300mAh, adapter samochodowy 12V/DC i kabel zasilający.

Jest to absolutna nowość na naszym rynku. Jedna z niewielu ładowarek pozbawionych zewnętrznego zasilacza. Cała potrzebna elektronika mieści się wewnątrz obudowy niewiele większej od samych akumulatorków. Jej wymiary to ogromy atut, dzięki któremu zdecydowanie łatwiej ją zabrać na wszelkie wycieczki!

Obrazek

Ładowarka mikroprocesorowa ładuje prądem pulsacyjnym, można ładować akumulatorki dużym prądem nie obawiając się na zniszczenie akumulatorów. Ładowanie oznaczane jest czerwoną diodą LED ! Po naładowaniu zapala się dioda zielona - nie ma możliwości przeładowania ! Po naładowaniu ładowarka automatycznie przechodzi w stan podładowywania, które tylko konserwuje akumulatory.

W tej ładowarce powinno się stosować akumulatorki o tej samej pojemności chociaż nie ma żadnych ograniczeń co do ich pojemności.

Przykładowy czas ładowania 4 nowych - pustych akumulatorków NiMH:
R6 (AA)- 2300 mAh - ok. 3 godz.
R6 (AA)- 2000 mAh - ok. 2,5 godz.

Akumulatorki dołożone do zestawu nie są sformatowane i dopiero po ok. 4 pełnych cyklach ładowania i rozładowania osiągają pełną pojemność.

Jej cena w sklepie to 169 zł! Na Allegro 159 zł!

U mnie jedynie 115 zł!!!

Posiadam TYLKO 2 komplety!

kontakt:

vendeur@gazeta.pl
GG: 3260247

Ostatnio edytowano niedziela, 1 sierpnia 2004, 21:12 przez Vendeur, łącznie edytowano 2 razy

poniedziałek, 26 lipca 2004, 23:35
Moderator

Z uwagi na wyjazd wakacyjny i pilną potrzebę kupienie dobrego roweru ogłaszam PROMOCJĘ na WSZYSTKIE moje zestawy!!!

Zestaw za 90 zł jest już SPRZEDANY - niedługo kupiec się wypowie tutaj zapewne.

Więc pozostałe zestawy tanieją o 10 zł!!! Kupując u mnie zyskujecie więc w porównaniu do ceny sklepowej, nawet 60 zł... Czy to nie okazja ? ;)

Ponadto przy wpłacie na konto WYSYŁKA GRATIS (nie dotyczy transkacji poprzez Allegro)!

Oferta nie potrwa długo, więc zapraszam!

Odnośnie samych zestawów, to osobiście go używam i naprawdę w takiej cenie nic podobnie wydajnego się nie dostanie. Moim znajomym także sprzedałem i są zadowoleni.

sobota, 31 lipca 2004, 17:16

Wlasnie wplacilem na jego konto pieniazki dla Vendeura za ladowarke PowerBase z 4xakku2100
uzywana za 90 zl ale wyglada jak nowa zreszta dzis odebralem i jak narazie teraz laduje zobaczymy jak dlugo wytrzymaja

PS jest z nim swietny kontakti mozna ustalic co do szczegolwo transakcje

pozdrawiam i polecam tego sprzedawce :)

wtorek, 3 sierpnia 2004, 21:20

Och, Vendeur odblokował temat, aby Greg mógł się pochwalić... :lol:

Cóż za propaganda, moglibyście towarzyszu Vendeur pracować u Orwella w Ministerstwie Prawdy 8)

wtorek, 3 sierpnia 2004, 21:32
Moderator

A niech Cię :evil: ... Zawsze czujny jak widzę ;).

wtorek, 3 sierpnia 2004, 21:44
Moderator

sobota, 21 sierpnia 2004, 21:26
Moderator

Zostały mi jeszcze 2 komplety z zasilaczem. Chciałby ktoś? Dla forumowiczów mała zniżka.

piątek, 5 listopada 2004, 13:40
Ludzie! Kupujta! :lol: Mam ten zestawik i jest naprawdę niezły. Można dostać podobne taniej ale w żadnym zestawie nie widziałem tak porządnego zasilacza jak tu: solidny, 12V/1A :D Żadna część się nie grzeje, akumulatorki też w porządku.
Dobry towar Vendeur!

piątek, 5 listopada 2004, 16:23
Moderator

No wiem, że dobry - sam używam. A zasilacz rzeczywiście jest pierwsza klasa. Dlatego pisałem, że można go z powodzeniem używać do innych zastosowań i innych procesów ładowania.

piątek, 5 listopada 2004, 16:40
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]