Teraz jest niedziela, 22 kwietnia 2018, 20:09

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 sprzedam minolta s414 + 256 CF + filtr stan ideał 
Autor Wiadomość
Post sprzedam minolta s414 + 256 CF + filtr stan ideał
Treść opisu

Kupiony ok 9-10 miesięcy temu na allegro od super sprzedawcy - to on ma 100 % pozytywnych opini (http://www.allegro.pl/show_user.php?sea ... %40pbox.pl)
dostałem od niego rachunek i gwarancje na 24 miesiące , używany bardzo sporadycznie , przewaznie do fotografowania dziecka, pewnie kilka razy w tym roku . pracuje od rana do wieczora i nie mam czasu na używanie go. Stan idealny, folia na wyświetlaczu ( bardzo dbam o sprzet ) i filtr na obiektywie (UV protection, bardzo trudno dostepny ) . Kupiłem go zaraz aby nie zrobic przypadkiem ryski na obiektywie . Stan super, jakośc zdjec też super dodatkowo 256 MB Comp Flash !!!!!!!!

Opis aparatu :
Aparat wyposażony w przetwornik CCD o rozdzielczości 4 megapikseli i obiektyw Minolta GT z 4-krotnym zoomem optycznym 35-140 mm. Zaawansowane systemy sterowania, z możliwością ręcznych ustawień parametrów naświetlania i ostrości. Szybkie działanie aparatu dzięki 32 MB buforowi pamięci. Podgląd histogramu w trybie zapisu oraz różnorodne tryby barwne (czarno-białe, sepia, solaryzacja). Technologia obróbki obrazu CxProcess opracowana przez firmę Minolta umożliwia wierne odtworzenie barw poprzez optymalizację ostrości, balansu barwnego oraz redukcję szumu. Aluminiowa obudowa wyposażona w duży, wygodny uchwyt.

Pełen zestaw fabryczny:

*

Aparat Minolta Dimage S414 4.0 Megapikseli
*

Karta pamięci 256 MB Compact Flash !!!!!!!!!!!!!!
*

Pasek
*

Kabel USB
*

Kabel wideo
*

Filtr na obiektyw ( kupiłem na allegro by przypadkiem nie rysować obiektywu koszt 80 zł )
* Naklejona folia ochronna na wyświetlacz ( taki jestem lubie mieć wszystko w stanie idealny)
* Pudełko oryginalne
*

Oprogramowanie

Wysyłka zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie .
Sadysfakcjonuje mnie cene niewiele ponad 900 zł .

Wiecej inforamcji gg 1612261 , mail estor@tlen.pl

sobota, 25 grudnia 2004, 19:09
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]