Teraz jest niedziela, 7 marca 2021, 01:00

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Cyfrówka do 650zł. Jaka kupic? 
Autor Wiadomość
hyba se kupie minolte e223 lub canona a60 lub a40 na allegro ale dopiero w grudniu bo chamy na UWM(moim wydziale dopiero stypendium naukowe dadza w grudniu). A waszym zdaniem a40 jest duzo lepsy od a60 i czy minolta e223 jest gorsz duzo od tych wymienionych canoników [/code]

sobota, 8 listopada 2003, 16:56
Właśnie przed chwilką zajrzałem na strone internetowa sklepu komputerowego w olsztynie(mieszkam w olsztynie) i patrze ze maja w sprzedazy canon a60 za 1155 zł i napewno juz se kupie canona a 60 . Czy to prawda ze zdjecia z w wyswietlacza lcd róznia sie jasnoscia jak w sie wrzuci na komputer?

sobota, 8 listopada 2003, 17:58

niedziela, 9 listopada 2003, 16:28
Post HP435
Skoro tak narzekacie na HPki to niech mi ktos poszuka aparatu u parametrach takich jak ma 435 i za taka cene a stawiam mu piwo. :?

czwartek, 18 grudnia 2003, 23:31

- Media-Tech MT-414 3MP, 1x zoom
- Kodak EasyShare CX4300 3MP, 1x zoom
- Medion MD-6000 4MP, 3x zoom
Te aparaty są tańsze niż HP 435. Ostatni ma nawet zdecydowanie lepsze parametry. Ale TO NIE PARAMETRY ROBIĄ ZDJĘCIA!!! Dlatego np. ostatni robi zdjęcia gorsze niż HP 435, ale PARAMETRY MA LEPSZE! Ale oznacza to, że są aparaty, które mają GORSZE niż HP parametry, ale robią LEPSZE zdjęcia.
Piwo prześlij e-mailem :)

piątek, 19 grudnia 2003, 17:32
Chcem ogłośić że kupiłem po okazyjnej cenie od wujka( bo sam zmienił se na minolte z1) canona a60 za uwaga 700zł więc mam dobry aparat za rozsądne piebnidze i nie psujący sie. Radośc jest wielk a i wpsaniał z tego paratu tylko że pamieć standardowanie wystarcza na zbyt duzó fotek

poniedziałek, 22 grudnia 2003, 15:59
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2